Eéntje daarvan was keeper toch? Naam weet ik niet..quote:Op woensdag 13 juli 2005 01:19 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
In het gouden Milan team van laten we zeggen 1989 speelden twee spelers met dezelfde achternaam. Welke naam bedoel ik?
Klopt!quote:Op woensdag 13 juli 2005 01:39 schreef Radegast het volgende:
[..]
Eéntje daarvoor was keeper toch? Naam weet ik niet..
sorry Barnetquote:De voetballer die duelleert met Marco van Basten tijdens het jeugd-WK van 1983 in Mexico, zie de foto hiernaast, is de Argentijn Claudio Garcia, beweert Patrick Otten.
“Een echt onbekende speler voor mij,” schrijft Otten.
Dat kan kloppen, behalve in Argentinië. Daar is Garcia momenteel zelfs voorpaginanieuws. De inmiddels 44-jarige voormalige linksbuiten van Racing Club en Huracan is gesignaleerd in dezelfde psychiatrische kliniek waar Diego Armando Maradona vorig jaar werd behandeld tegen zijn drugsverslaving. Garcia schijnt te zijn opgenomen met een zware longontsteking. Garcia, die al zijn als voetballer verdiende geld is kwijtgeraakt, kon de verzorging tegemoet zien dankzij de regering.
Toch moeten we Otten teleurstellen: de onbekende Argentijn is geen Claudio Garcia.
Damn, te snel gelezen.quote:Op woensdag 13 juli 2005 17:01 schreef Bjoro het volgende:
http://www.sportweek.nl/minofmeermarco.asp
[..]
sorry Barnet
ik ben niet boos hoor !quote:
Voornamen van de Galli's dan graag.quote:Op woensdag 13 juli 2005 01:50 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
Klopt!
De naam is Galli.
Slaapt lekker.
Ruudje Gullitquote:Op woensdag 13 juli 2005 23:31 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Welke oud-voetballer speelde een rolletje in 'Ellis in Glamourland'?
Ruud Gullitquote:Op woensdag 13 juli 2005 23:31 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Welke oud-voetballer speelde een rolletje in 'Ellis in Glamourland'?
Lijkt me correct hoor.quote:Op woensdag 13 juli 2005 23:43 schreef fanneke het volgende:
Somalia
Nee, Van Bronckhorst toch?quote:Op woensdag 13 juli 2005 23:49 schreef fanneke het volgende:
en Castelen
klopt ja, hij gaf een elleboog aan Van Bronckhorst. vergiste me, zat met Castelen in m'n hoofd.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |