Hoeveel watt? Ik heb namelijk 100 watt en als ik m op een derde zet, word ik al bijna doof als ik er voor sta.quote:Op maandag 11 juli 2005 00:21 schreef Fixxxer het volgende:
Nog eentje uit de categorie ouders pesten: 'Wat is het beste moment om te testen hoe hard je versterker kan?'
Ik ben net op met koptelefoon op aan het spelen, volume helemaal open, raak 1 verkeerd knopje aan --> speakers aanik schrok me helemaal dood man!
![]()
150 watt en ruim OVER de 130 dB!quote:Op maandag 11 juli 2005 11:25 schreef Hammet het volgende:
[..]
Hoeveel watt? Ik heb namelijk 100 watt en als ik m op een derde zet, word ik al bijna doof als ik er voor sta.
Maar wij hebben een mooie oefenruimte in de garage. Mijn vader heeft een flink deel afgeschermd, geïsoleerd en verwarming aangelegd. We kunnen daar nu lekker herrie maken zonder dat de anderen in huis er veel van zullen horen.
En de buren zullen het ook niet horen, de dichtsbijzijnde wonen hemelsbreed 250m verder op.
Dat probleem ken ik, dan moet je naar de volumeregeling van windows, en dan naar opname. Waarschijnlijk staat dan Stereomix geselecteerd ipv Line-inquote:Op maandag 11 juli 2005 12:00 schreef Svyatagor het volgende:
[...knip...]
Ook ging overdubben niet makkelijk omdat de geluidskaart ook de andere track automatisch meepakte bij de overdub. Maar dat is als het goed is ook opgelost met een betere kaart.
[...knip...]
Toch maar geen strat meer, Jorikjet? Tele is overigens absoluut een aanrader. Enige gitaar waar ik niet op uitgekeken raak... En ik raak inmiddels de tel kwijt... Maar dat zegt misschien over mijn telvaardigheidquote:Op zondag 10 juli 2005 14:54 schreef Jorikjet het volgende:
lite ash ruled ook, alleen die hals is lelijk.
ik dacht trouwens dat die van jeff geel kleurig was? wat voor een tele had hij trouwens
quote:Op maandag 11 juli 2005 20:14 schreef Hammet het volgende:
beter je tel kwijt raken dan je tele![]()
Sorry.
ik was altijd al aan het twijfelen tussen een strat en tele, en laatst heb ik op die classic 50 tele gespeeld, en die speelt en klinkt te lekker, en een squier uit de jaren 80 kan ik misschien overkopen van een vriend. dusssquote:Op maandag 11 juli 2005 20:05 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Toch maar geen strat meer, Jorikjet? Tele is overigens absoluut een aanrader. Enige gitaar waar ik niet op uitgekeken raak... En ik raak inmiddels de tel kwijt... Maar dat zegt misschien over mijn telvaardigheid![]()
Flauw, jedoch, waar!quote:Op maandag 11 juli 2005 20:14 schreef Hammet het volgende:
beter je tel kwijt raken dan je tele![]()
Sorry.
Ik had vroeger (jaren '80 dus) eerst een Squier gekocht waar ik toch enkele jaren op gespeeld heb, tot ik een Fender Strat usa zag en kon betalenquote:Op maandag 11 juli 2005 20:44 schreef Jorikjet het volgende:
ik was altijd al aan het twijfelen tussen een strat en tele, en laatst heb ik op die classic 50 tele gespeeld, en die speelt en klinkt te lekker, en een squier uit de jaren 80 kan ik misschien overkopen van een vriend. dusss
Hm lekker themaatje! Toffe solo ook. Dit kan best wat worden, misschien een beetje a la Black Crowes?quote:Op maandag 11 juli 2005 21:52 schreef Svyatagor het volgende:
Ok, hier zoals beloofd een opname van afgelopen weekend. Het is niet altijd even strak, maar het geluid vind ik voor een stelletje amateurs met wat elektronica best relaxed![]()
Werktitel
Als het nog wat saai is, dat komt omdat er nog zang overheen moet. En er kan ook nog wel een bruggetje in, maar goed, work in progress... Ben benieuwd wat jullie vinden
ja nu heb ik een epiphone les paul, ook wel leuk, maar het geluid is te bruut ofzo. wel cool, maar niet voor wat ik wil spelenquote:Op maandag 11 juli 2005 21:01 schreef --H-I-M-- het volgende:
Ik weet niet, op een of andere manier heeft een tele me nooit aangesproken. Zowel de (in mijn ogen spuuglelijke) looks, als de felle sound. Maarja. Ik ben altijd een gibson man geweest, maar sinds mijn broer een paar maanden geleden een strat heeft gekocht, ben ik daar ook wel van onder de indruk! Dus wie weet over een paar jaar vind ik de tele misschien ook wel helemaal gaaf.
Ik ben ook een les paul-man maar ik probeerde vanmiddag even een stukje little wing van jimi. Klonk voor geen ruk natuurlijkquote:Op maandag 11 juli 2005 22:19 schreef Jorikjet het volgende:
[..]
ja nu heb ik een epiphone les paul, ook wel leuk, maar het geluid is te bruut ofzo. wel cool, maar niet voor wat ik wil spelen
Daarvoor heeft L_A_H ook de strat gekocht!quote:Op maandag 11 juli 2005 22:22 schreef Hammet het volgende:
[..]
Ik ben ook een les paul-man maar ik probeerde vanmiddag even een stukje little wing van jimi. Klonk voor geen ruk natuurlijk. Beetje jammer weer.
Klinkt lekker zeg!!!quote:Op maandag 11 juli 2005 21:52 schreef Svyatagor het volgende:
Ok, hier zoals beloofd een opname van afgelopen weekend. Het is niet altijd even strak, maar het geluid vind ik voor een stelletje amateurs met wat elektronica best relaxed![]()
Werktitel
Als het nog wat saai is, dat komt omdat er nog zang overheen moet. En er kan ook nog wel een bruggetje in, maar goed, work in progress... Ben benieuwd wat jullie vinden
Thanks, we zoeken inderdaad een beetje funky rock à la the Black Crowes, maar ook RHCP en Incubus enzo.quote:Op maandag 11 juli 2005 22:13 schreef BUG80 het volgende:
[..]
Hm lekker themaatje! Toffe solo ook. Dit kan best wat worden, misschien een beetje a la Black Crowes?
Love your sig trouwens. The Shins![]()
Ik weet het niet precies, een Yamaha (!) volgens mij, met actieve elementen als ik me niet vergis. En een Bass Pod XT natuurlijk, hulde aan Line6quote:Op maandag 11 juli 2005 23:04 schreef --H-I-M-- het volgende:
[..]
Klinkt lekker zeg!!!
Ook de basgitaar is echt heerlijk? wat gebruikt hij als bas?
quote:Op dinsdag 12 juli 2005 10:40 schreef Jorikjet het volgende:
ik ga trouwens binnenkort in een bandje spelen met stijl a la rolling stones
Moet je er dan ook uitzien als Keith ?quote:Op dinsdag 12 juli 2005 10:40 schreef Jorikjet het volgende:
ik ga trouwens binnenkort in een bandje spelen met stijl a la rolling stones
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |