Laatst dacht iemand serieus dat met noord-holland friesland/groningen bedoeld werdquote:Op maandag 8 september 2008 20:52 schreef sc00p het volgende:
Atten noemen wij in noord-holland killen, of ben ik gek?
Bij ons was er 1 heel erg verkouden en die mocht van ons de neus niet meer ophalen, anders moest ze er 1 attenquote:Op dinsdag 9 september 2008 17:20 schreef LudoSanders het volgende:
Welke regels verzinnen jullie, bij ons worden ze vaak gerecycled namelijk? Drinkmaatje aanwijzen, geen lidwoorden of namen meer zeggen etc.
Niet meer wijzen, alleen maar Duits/Frans/Engels praten, als je drinkt met je met je hand/gezicht de grond/muur aanraken, alleen met links/rechts drinken, enz.quote:Op dinsdag 9 september 2008 17:20 schreef LudoSanders het volgende:
Welke regels verzinnen jullie, bij ons worden ze vaak gerecycled namelijk? Drinkmaatje aanwijzen, geen lidwoorden of namen meer zeggen etc.
Die ga ik binnenkort eens proberen. De overige zijn wel bekend.quote:Op dinsdag 9 september 2008 18:16 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Niet meer wijzen, alleen maar Duits/Frans/Engels praten, als je drinkt met je met je hand/gezicht de grond/muur aanraken, alleen met links/rechts drinken, enz.
Nicequote:Op dinsdag 9 september 2008 18:16 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
alleen maar Duits/Frans/Engels praten
Vlaams of in dialect is ook wel leuk.quote:
Leuk als mijn vrienden opeens ABN moeten gaan pratenquote:Op dinsdag 9 september 2008 19:32 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Vlaams of in dialect is ook wel leuk.
Bij mij lukt dat denk ik ook niet neequote:Op dinsdag 9 september 2008 19:46 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Leuk als mijn vrienden opeens ABN moeten gaan praten!
Inclusief achternaam? :/quote:Op zaterdag 21 februari 2009 16:50 schreef Jojoortje het volgende:
Je naam zonder stotteren en hakkelen achterstevoren spellen
Ja, dat krijg ik nu al nauwelijks mijn strot uit, laat staan straks.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 17:20 schreef Huppelmuts het volgende:
geen spel maar we hebben een tijdje gehad dat als je "rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbier" nog kon zeggen was je nog niet dronken genoeg en dus meer drinken
lijkt mij een goede reden om naar tieten te starenquote:Op zaterdag 21 februari 2009 19:33 schreef Jojoortje het volgende:
10 minuten met niemand oogcontact maken.. Is zo lastig
Jij bent zulks een kek wijffiequote:Op zaterdag 21 februari 2009 19:40 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
lijkt mij een goede reden om naar tieten te staren
Kingsen is kingsen stomme blaffer!quote:Op zaterdag 21 februari 2009 19:44 schreef Ziewoarut het volgende:
Wat een kankerversie van het spel heeft TS![]()
ECHT kingzen
dat is goed?quote:Op zaterdag 21 februari 2009 19:40 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Jij bent zulks een kek wijffie
mooi !!quote:
quote:Fiven.
Nodig: Je handen en 5 mensen ongeveer ( ook niet veel meer ).
Is leuk als je niets kwa kaarten of dobbelstenen hebt liggen en je toch ff flink wil gaan zuipen.
Deze word denk ik een beetje moeilijk uit te leggen maar ik ga toch mijn best doen.
Je hebt de mogelijkheid om een vuist te maken of een open hand. Een vuist telt voor nul punten en een open hand voor 5.
Iedereen stopt zijn vuist tegen elkaar aan in een soort van kringetje. De persoon die opzet geeft iedereen een boksen roept daarbij het maximale cummulative :eek: getal dat kan komen.
Dus stel je speelt met 5 man. Zijn vijf vuisten. Hij begint van links naar rechts iedereen een "boks" te geven en roept daarbij ( in dit geval ) 5, 10, 15, 20, 25 en gelijk nadat hij 25 heeft gezegd zegt hij een getal tussen de 0 en de 25 maar wel in een 5tal. Dus bijvoorbeeld twintig.
Zodra hij begint met een getal roepen moeten mensen kiezen of ze van hun hand een vuist houden of een open hand. Als de persoon het dan goed geraden heeft valt hij af en speelt de rest verder.
Als er eenmaal is opgezet hoeft de volgende persoon ook niet meer iedereen een boks te geven maar kan gewoon een getal noemen zoals 10. Uiteindelijk blijft 1 iemand over en die moet dan zuipen.
Het gaat uitstekend. Zaterdag was redelijk zwaar, maar gisteren was ik in vorm en deze hoop ik vast te houden tot vanavond.quote:Op maandag 23 februari 2009 16:58 schreef Jojoortje het volgende:
Leeft Ludo nog? Of heeft die zich in een coma gezopen?
Mooi mooi! Nog mensen het nekje gelegd?quote:Op maandag 23 februari 2009 16:59 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Het gaat uitstekend. Zaterdag was redelijk zwaar, maar gisteren was ik in vorm en deze hoop ik vast te houden tot vanavond.
Nee, we zijn allemaal toch wat verstandiger geworden in de loop der jaren.quote:Op maandag 23 februari 2009 17:00 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Mooi mooi! Nog mensen het nekje gelegd?
Wat is jouw regel bij de heer? Bij ons is het het glas in 't midden een kwart vullen.. Tot de 4e heer wordt omgedraaid, dan. (Ik wilde zeggen: Tot alle heren getrokken zijnquote:Op maandag 23 februari 2009 17:05 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Oh! Er was nog wel een gast die het nog nooit gespeeld had. Eerste kaart die hij pakt is een heer en dus zuipen, waarop hij vervolgens zegt: ik kap er mee, ik kan niet kaarten.x 10 deed ik toen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |