Hij is van de gekleurde serie van tiamo, zo'n 2,5 jaar geleden gekocht..quote:Op zondag 3 juli 2005 21:17 schreef livelink het volgende:
Wat een leuke knuffel, Clauwheee. Weet je iets van een merkje of waar hij indertijd gekocht is?
Ik heb net even op marktplaats gezocht naar Katja's favoriete knuffel, maar die kon ik gelukkig meteen bij bosjes vinden. Dus ik hoef me gelukkig geen zorgen te maken.
quote:Op zondag 3 juli 2005 21:24 schreef Oblivion het volgende:
Kom op foto's mensen!
Hier liggen nog een aantal tiamo knuffels, van zo'n 5 jaar geleden.
Als we een klein manneke of meiske blij kunnen maken!![]()
Nee, helaas...quote:
die verkopen ze toch gewoon nogquote:Op maandag 4 juli 2005 08:38 schreef gnoompje het volgende:
Als iemand mij kan helpen. Ik zoek voor Kelvin een tutpopje van Difrax.
Dat zijn van die losse popjes van badstof van ca. 10 a 15 cm groot.
Hij had een rode en die zijn we nu kwijt. Als iemand mij aan zo'n popje kan helpen (of 2)
dan zjn wij en vooral Kelvin erg blij.
Heb helaas geen foto maar op de site van Difrax staan ze er op, alleen dan in andere kleuren en die volstaan net aan.
Ja maar niet in de goede kleur. Terracotta-rood dus. Heb Difrax zelf ook al aangeschreven dat ik graag het popje in die kleur wil maar dan word ik doorverwezen naar de winkels want ja hij zit nog in het assortiment.quote:Op maandag 4 juli 2005 09:12 schreef ikkepikkeporretje het volgende:
[..]
die verkopen ze toch gewoon nog
Als het niet lukt, kun je die witte misschien verven met textielverf? Hoe heet dat spul ook alweer, Dylon ofzo.quote:Op maandag 4 juli 2005 11:56 schreef gnoompje het volgende:
Dus als iemand er een heeft in het rood dan heb ik hier weer een vrolijk ventje want de stand-in witte is het toch niet helemaal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |