Met andere woorden, jij doet niet mee.quote:Op woensdag 6 juli 2005 20:03 schreef mic_forever het volgende:
en totdat de prijzen normaal worden+ een grotere collectie
Als jij het zegt.quote:
Ja, misschien lijkt ze er niet eens op, maar die ene foto was echt sprekendquote:Op woensdag 6 juli 2005 22:17 schreef Avani het volgende:
[..]
Als jij het zegt.En dan heb je mij alleen nog maar gezien van een foto.
![]()
We zullen het nooit weten.quote:Op woensdag 6 juli 2005 22:30 schreef Molluck het volgende:
[..]
Ja, misschien lijkt ze er niet eens op, maar die ene foto was echt sprekend
Ik heb 'emquote:Op woensdag 6 juli 2005 22:39 schreef Avani het volgende:
[..]
We zullen het nooit weten.![]()
![]()
Ontopic, ik heb hem al eerder gepost, maar who cares:
[afbeelding]
![]()
Leuk.quote:
Ik ben in de Abercrombie store geweest in New York (en ik wil zooooooooo graag weer terug!!!! ) heb toen echt de hele collectie gepast, en gekocht natuurlijk ongeveer voor zover mijn budget het toe liet. Maar ik vond alles echt vet klein!!!! Is echt voor skinny people dit merk. Maar zoooooooo gaaf!!!quote:Op donderdag 7 juli 2005 17:08 schreef Avani het volgende:
[..]
Leuk.Hoe zit het eigenlijk met de pasvorm?
Mijn vader was laatst ook voor mij in de A&F store in NY en hij zei dat ze daar ook bijna alleen maar kleine maten hadden. Hij heeft dus veel minder leuke kleding voor mij kunnen kopen dan dat ik wilde. Trouwens, hij zei ook dat het personeel erg jong was en ongeinteresseerd. Had jij ook zulke ervaringen?quote:Op vrijdag 8 juli 2005 12:41 schreef somegirl het volgende:
[..]
Ik ben in de Abercrombie store geweest in New York (en ik wil zooooooooo graag weer terug!!!! ) heb toen echt de hele collectie gepast, en gekocht natuurlijk ongeveer voor zover mijn budget het toe liet. Maar ik vond alles echt vet klein!!!! Is echt voor skinny people dit merk. Maar zoooooooo gaaf!!!
Verkocht Men at work dan ook A&F? Nog nooit gezien. Niet dat ik er vaak kom.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 12:41 schreef somegirl het volgende:
[..]
Ik ben in de Abercrombie store geweest in New York (en ik wil zooooooooo graag weer terug!!!! ) heb toen echt de hele collectie gepast, en gekocht natuurlijk ongeveer voor zover mijn budget het toe liet. Maar ik vond alles echt vet klein!!!! Is echt voor skinny people dit merk. Maar zoooooooo gaaf!!!
Hoorde trouwens van een verkoper van Men@work dat ze weer gaan kappen met verkopen van A&F, voor mannen tenminste, omdat het niet loopt.
Ook niet zo raar als je een collectie van een paar jaar terug hebt en dan alleen de lelijkste truien....
kikoo kikoo!quote:Op zondag 10 juli 2005 19:50 schreef ook_gek het volgende:
gingen we nou wel of geen inkoop actie houden?
Prijs maakt mij niks uit. Ik moet gewoon dat shirt hebben
Watquote:
[omgedraaid] ik ook ik ook![/omgedraaid]quote:
iddquote:Op zondag 10 juli 2005 19:50 schreef ook_gek het volgende:
gingen we nou wel of geen inkoop actie houden?
Prijs maakt mij niks uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |