quote:Op donderdag 30 juni 2005 23:03 schreef Svensational het volgende:
[..]
Hé, dat was de 20.000e, die hoort hier helemaal niet.
Het is toch de static-meetquote:
Kut-Newbie. Het is eerder een lafefr meet dan een static meetquote:Op donderdag 30 juni 2005 23:16 schreef Svensational het volgende:
[..]
Het is toch de static-meet? En van wel forum is static mod
? Juist.
Tis al zowiezo erg dat hij laffer vergeetquote:
Hier ook!quote:Op donderdag 30 juni 2005 23:44 schreef Brighteyes het volgende:
Staat in agenda en in telefoon, met alarm!
Er komen wel aardig veel mods hequote:Op donderdag 30 juni 2005 23:41 schreef golfer het volgende:
die nog geen mod is
ik denk erover om maar eens voor VBL-mod te solliciterenquote:Op donderdag 30 juni 2005 23:41 schreef golfer het volgende:
Natuurlijk draait deze meet vooral om die pisvlek die nog geen mod is, die laffer.
We praten over vanalles behalve het forum.quote:Op donderdag 30 juni 2005 23:49 schreef Svensational het volgende:
[..]
Er komen wel aardig veel mods he?? Gaan jullie dan allemaal tactieken bespreken over hoe je het best slotjes kan zetten enzo
?
Mooi zo, kan je mij opvolgen daar.quote:Op donderdag 30 juni 2005 23:49 schreef laffer het volgende:
ik denk erover om maar eens voor VBL-mod te solliciteren [afbeelding]
quote:
ze willen golfert eruit werkenquote:
Oftewel: Kut-Newbiequote:Op donderdag 30 juni 2005 23:39 schreef Svensational het volgende:
Ik was Laffer heul niet vergeten, maar bewust weggelaten. Want die is geen SHO-mod dus sloeg het nergens op dat "Het SHO-kliekje" hier kwam.
Kzal es na-vraag bij iteejer doen..quote:Op donderdag 30 juni 2005 23:54 schreef laffer het volgende:
[..]
ze willen golfert eruit werken![]()
en jij weet dit nog niet eens??![]()
Whehe, goed argumentquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |