Tuurlijk. Keep up the good work, dudequote:Op dinsdag 28 juni 2005 23:43 schreef Repeat het volgende:
Maja met 120 een motorrijder even lekker de vangrail indrukken is ook zeer effectiefAls ze naast je komen rijden is even een flinke ruk aan het stuur al voldoende 14.gif
en als je een beetje ruimte hebt kan je hem ook nog even in de achteruit gooien en nog even kijken of je hem nog een keer kunt rakenquote:Op dinsdag 28 juni 2005 23:43 schreef jogy het volgende:
[..]
M'n oom heeft het ook een keer gehad alleen dan met een kilometertje of 80. hij liet z'n moterfiets los, rende een stukje z'n benen uit z'n lijf en had geen schrammetje. Het is dus mogelijk, maar dan kan je altijd nog met de deuren op slot de vluchtstrook op.
quote:Op dinsdag 28 juni 2005 23:43 schreef Repeat het volgende:
Maja met 120 een motorrijder even lekker de vangrail indrukken is ook zeer effectiefAls ze naast je komen rijden is even een flinke ruk aan het stuur al voldoende 14.gif
http://www.watbenjedan.nl is ook mooiquote:
Ik hoop dat dit bericht eigenlijk in onzin zou moeten staan, anders maak ik me toch wel erg zorgen om je. Als je namelijk bewust zo'n stunt uithaalt is het namelijk dood door schuld voor de rechten en heb jij ook een serieus probleem. Als jij namelijk bewust iemand in gevaar brengt is dit altijd fout.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 23:43 schreef Repeat het volgende:
Maja met 120 een motorrijder even lekker de vangrail indrukken is ook zeer effectiefAls ze naast je komen rijden is even een flinke ruk aan het stuur al voldoende 14.gif
Hier heb je helemaal gelijk in! Als je 100 kilometer te hard rijd dan ben je niet goed bezig... Als het echt waar is hebben we binnenkort geen last meer van hem op de snelweg, want hij is zeker zijn rijbewijs kwijt...quote:Op woensdag 29 juni 2005 00:08 schreef Repeat het volgende:
ach, door 200 km/u te rijden waar 100 is toegestaan breng je ook andere mensen in gevaar. Net zo goed dood door schuld. Daarom verkloot ik dit paupere verkapte -kijk mij een tof hard rijden op mn brommer- topic ook
reactie op dahei uiteraard
Dan zijn we inderdaad klaar met deze heer... Ik zou zeggen óf naar onzin, of een slotje erop...quote:Op woensdag 29 juni 2005 00:15 schreef Googolplexian het volgende:
Statistieken
Geregistreerd op: dinsdag 28 juni 2005 @ 22:36
Laatste bezoek: 1 minuten geleden
Aantal posts: 11 (gemiddeld 11 per dag)
quote:Op woensdag 29 juni 2005 00:15 schreef Googolplexian het volgende:
Statistieken
Geregistreerd op: dinsdag 28 juni 2005 @ 22:36
Laatste bezoek: 1 minuten geleden
Aantal posts: 11 (gemiddeld 11 per dag)
de Cock met Cee OO Cee Kaa...
Yamaha.quote:Op woensdag 29 juni 2005 00:07 schreef Klonk het volgende:
ongeloofwaardig kutverhaal, waarschijnlijk is TS net de driewieler ontgroeid en heeft zich net afgetrokken op de site van Yahama ofzo
maar dan komt Farao je redden. heb je een soort mini-meetquote:Op dinsdag 28 juni 2005 23:35 schreef Repeat het volgende:
blauwe ogen? als jij jezelf net total loss gereden hebt op mijn deur en met een gescheurde milt in de ambulance ligt? Tof!
Ik wil hem aanraken dan ben ook een soort van stoerquote:
je wilt 'm aanraken als hij 100km/h te hard rijd?quote:Op woensdag 29 juni 2005 08:55 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Ik wil hem aanraken dan ben ook een soort van stoer![]()
quote:Op dinsdag 28 juni 2005 23:15 schreef R2-D2 het volgende:
Ik zal de smerige grijns van de agent waarschijnlijk nooit meer vergeten![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |