Ik vind m van zo schuin/onder gezien ook niet erg aantrekkelijk, maar goed tis wel een mooie wagenquote:Op zondag 3 juli 2005 21:31 schreef Geqxon het volgende:
Ik vind de GT alleen wel mooier dan de Brera.
Zijn mening over Alfa's was wel gewéldig. Je koopt hem om dat ene moment te beleven waarop alles werkt ...quote:
quote:
Ik hoop ook nog op een maandlang zonder overbodig brandende waarschuwingslampjes in de mijnequote:Op zondag 3 juli 2005 21:34 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Zijn mening over Alfa's was wel gewéldig. Je koopt hem om dat ene moment te beleven waarop alles werkt ...![]()
Is t serieus zo erg ?quote:Op zondag 3 juli 2005 21:37 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik hoop ook nog op een maandlang zonder overbodig brandende waarschuwingslampjes in de mijne
Smaken verschillen, ik vind de GT niet erg mooi.quote:Op zondag 3 juli 2005 21:31 schreef Geqxon het volgende:
Ik vind de GT alleen wel mooier dan de Brera.
Ik weet het niet, ik vind die kont zo ranzig bij de brera
Ligt ook een beetje aan mij. Het stoort mij niet zo. Hij rijdt altijd en veel beter (en mooier) dan al het andere wat ik gereden hebquote:
Wat een ubergeile achterlichtenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |