quote:Op donderdag 7 juli 2005 11:08 schreef Tique het volgende:
Ze zegt dat ze in ieder oor 1 oorbel heeft. 2*1=2
Oorbel = doorboring = piercing...
Ik heb zo'n bioplast staafje in men tongpiercing zitten en idd je kan er gewoon metalen balletjes op schroeven. Vermits ik mijn piercing pas eergisteren heb laten zetten heb ik nog een staafje van 20mm. Maar ja kan gewoon een stukje van dit staafje knippen als je een kortere moet. Dus ik veronderstel wel dat je de schroefdraaid dus zelf creeert. Ook zou het genezingsproces erdoor versnellen...quote:Op dinsdag 5 juli 2005 16:54 schreef Adurothiel het volgende:
Ik was even aan het rondsnuffelen en toen vond ik dit:
Bioplast staafjes
Een flexibel materiaal voor piercingsieraden dat bijvoorbeeld bij een labret de kans op het terugtrekken van het tandvlees iets schijnt te kunnen verminderen. Je schijnt er dus ook gewoon metalen balletjes e.d. op te kunnen schroeven, maar dan hebben ze het over "self-threading" of zelf-tappend, dat snap ik niet helemaal. (Zoiets als dat je door stevig iets erop te schroeven zelf die schroefdraad creëert? Dan vraag ik me af of je dat materiaal niet beschadigt als je af en toe van bolletje wisselt)
Kent iemand dit, weet iemand er misschien meer over, ervaringen?
Vandaag ben ik bij m'n piercingshop geweest, en heb naar dat bioplast spul gevraagd. Ze hebben me het daar laten zien en voelen, en zeiden dat het prima materiaal was, maar voor het terugtrekken van het tandvlees bij labretpiercings zou het volgens hen niet veel verbetering opleveren.quote:Op dinsdag 5 juli 2005 16:54 schreef Adurothiel het volgende:
Ik was even aan het rondsnuffelen en toen vond ik dit:
Bioplast staafjes
*bladiebla eigen verhaaltje*
Groeit het tandvlees dan weer terug??quote:Op vrijdag 8 juli 2005 01:03 schreef Adurothiel het volgende:
[..]
Vandaag ben ik bij m'n piercingshop geweest, en heb naar dat bioplast spul gevraagd. Ze hebben me het daar laten zien en voelen, en zeiden dat het prima materiaal was, maar voor het terugtrekken van het tandvlees bij labretpiercings zou het volgens hen niet veel verbetering opleveren.
Het plaatje aan de binnenkant is namelijk alsnog vrij hard.
Nu heb ik in plaats van een labretstud een gewoon staafje in m'n mond, met aan de binnenkant een (erg klein) bolletje van plastic. Dit heeft wat minder raakvlak dan zo'n plat plaatje (en bolletje raakt maar een klein stukje, het plaatje zit natuurlijk helemaal tegen je tanden/tandvlees) en zit ook wat hoger tegen m'n tanden aan.
Ik ben benieuwd of het werkt, volgens het meisje van de piercingshop had haar collega het ook op deze manier kunnen oplossen bij zichzelf
Ligt eraan hoe hoog ie gezet is. Anders wordt het nogmaals prikkenquote:Op vrijdag 8 juli 2005 20:26 schreef DeadKnight het volgende:
Heb nu ook wel eens een vraagje
Mijn labret heb ik nu al een tijdje en ik wou vragen kan je daar zeg maar ook gewoon een ringetje in doen?
Dus net zoals een lip-piercing?
Of hoe groot die ring isquote:Op vrijdag 8 juli 2005 21:18 schreef Nuek het volgende:
[..]
Ligt eraan hoe hoog ie gezet is. Anders wordt het nogmaals prikken
waarom doe je hem niet gewoon nu?quote:Op vrijdag 8 juli 2005 22:50 schreef TheSorrow het volgende:
18 juli is t zover(2 weekjes)
Eindelijk tongpiercing halen
voor de pingquote:Op zaterdag 9 juli 2005 15:29 schreef Fixers het volgende:
Ik vraag me af waarom er nog steeds juwliers zijn die nog steeds knopjes in kraakbeen en neusvleugels schieten. Hebben die lui helemaal geen beroepseer?
Nee, er zitten er nu 3 inquote:Op zaterdag 9 juli 2005 19:54 schreef Fixers het volgende:
2 navelpiercings? in één navel?Daar is idd wel een foto bij nodig ja.
Ja ik zit nog steeds te denken aan een piercing.......
't is dat je het erbij zegt. Maar het lijkt op wat anders op deze fotoquote:Op zaterdag 9 juli 2005 23:42 schreef Nuek het volgende:
wtf je kunt toch zien dat er een dikke ring in het midden zit en daarnaast 2 banana's!
Bedoel je een segment-ringetje ofzo?quote:Op zondag 10 juli 2005 20:33 schreef TheSorrow het volgende:
Ik heb besloten om ook nog een piercing links in mn oor te nemen,ik wou daar ook een Industrial, maar vond het de pijn niet waard... Ik neem gewoon een ringetje bovenin, met zo'n klikballetje, en laat hem ook piercen, dan weet ik zeker dat mn oor mooi blijft zonder lelijk balletje eropWel iets duurder maar wel des te mooier toch
Hee, die vind ik mooi. Heb ik pas geleden in m'n tepels laten zetten i.p.v. de staafjes.quote:Op zondag 10 juli 2005 21:02 schreef TheSorrow het volgende:
[afbeelding]
Gewoon zo1Die heb ik nog van mn lippiercing, ik heb toendetijd een zwarte gekocht, en bij Mick in Dordrecht is het zo als je je eigen sierraad meeneemt kost het 25 euro
![]()
Ik neem aan dat je wondvocht bedoelt.quote:Op maandag 11 juli 2005 08:28 schreef Idril-2 het volgende:
[..]
Er blijft trouwens melkachtig spul uit die tweede piercing komen. Geen ontsteking, alleen dat vocht wat eruit komt. Wtf is dat en hoe kan het weer over gaan
industrial is erg mooiquote:Op zondag 10 juli 2005 21:04 schreef Roellio het volgende:
Ik zit na te denken over een staafje door m'n oor:
[afbeelding]
Maar ik heb een beetje flaporenIemand met flaporen ervaring?
Het kan gewoon talg zijn. Ik heb dat nl. ook.quote:Op maandag 11 juli 2005 08:28 schreef Idril-2 het volgende:
[..]
Hee, die vind ik mooi. Heb ik pas geleden in m'n tepels laten zetten i.p.v. de staafjes.Zó lang mee gewacht tot het kon ... eerst de 1e piercing laten genezen, toen duurde het heel lang voordat de 2e erin kon. En die weer laten genezen, pffff
Er blijft trouwens melkachtig spul uit die tweede piercing komen. Geen ontsteking, alleen dat vocht wat eruit komt. Wtf is dat en hoe kan het weer over gaan
Dikke onzin.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 17:19 schreef MizzPoez het volgende:
ah ja... nogiets... wat is er nu waar van frisdrank met prik en tongpiercing? mijn piercer zegt dit niet te drinken tijdens de genezing.... maar ik heb dat nognooit gehoord... en ja ik denk dat ze er niet zoveel van weet want ze doet dit nogmaar een maand (ja heel dom van mij maar ik woon in belgië en daar heb je namelijk bijna geen shops, zeker niet waar ik woon)
tnx!
doe maar gauw een ringetje erin danquote:Op vrijdag 15 juli 2005 02:01 schreef Imperium het volgende:
weet iemand wanneer dat zweerknopje eruti kan van mijn geschoten kraakbeen piercing in mn bovenoor? hij zit er nu zo'n 2/3 weken in.. ik wil mn ringetje erin..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |