kan je bij de 2de run nu verder gaan met al je gekochte skills of wat dat reset?quote:Op maandag 27 juni 2005 11:22 schreef Bilhar het volgende:
Donderdag gehaald, gisteren (zondag) uitgespeeld op normal mode.
Onwijs vette game. Heerlijk brute actie, ziet er geweldig uit, loop vloeiend terwijl het beeld soms vol is met vijanden, de framerate blijft hoog.
Wat me erg aansprak is hoe alles eruit ziet. De omgevingen zijn zo overweldigend mooi gemaakt, dat ik met regelmaat stopte met gamen om gewoon te kijken wat er allemaal te zien is. Ook tijdens het gamen gebeurt er van alles om je heen. Van vliegende vogels tot complete veldslagen die je op de achtergrond ziet.
Deze game is een absolute aanrader.
Je kan niet verder met je gekochte skills, of gevonden wapens. Door het uitspelen van normal mode Unlock je een aantal treasur's. Waaronder bijvoorbeeld een boss-mode, waar je 10 gevechten krijgt met speciale opdrachten ( erg leuk gedaan ).quote:Op maandag 27 juni 2005 11:56 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
kan je bij de 2de run nu verder gaan met al je gekochte skills of wat dat reset?
Inderdaad naadje.quote:Op maandag 27 juni 2005 18:05 schreef Smots het volgende:
GODVERDOMME!
Waarom hebben ze voor de PAL-release van deze game de Progressive scan-optie eruit gesloopt?!?![]()
![]()
![]()
Zekersteweten, maar iedere zichzelf respecterende HDTV èn PS2-bezitter is weer eens aangewezen op een import-versie.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 02:03 schreef TopStyle het volgende:
[..]
Inderdaad naadje.
Gelukkig wel widescreen support!
Maar jongens jongens, wat een game.
Iedere zichzelf respecterende ps2fanaat dient dit pareltje gewoon in huis te halen.
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.maar begin het spel een beetje te eentonig te vinden
de puzzles zijn meer irritant dan leuk om te doen, en het lijkt erop alsof ze de puzzles er aleen in hebben gedaan om ervoor te zorgen dat je niet constant aan het hakken bent en je wat langer over de game doet
er is imo ook een zwaar tekort aan eindbazen, kheb er pas 1!!! gehad en dat was die baas van hoofdstuk 1 zeg maar, en ik zit 4 a 5 uur na die boss,en er is ook geen variatie aan vijanden meer, kheb net een nieuw soort gevonden,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. finishing move is ook weer erg bruut,maar dat was et dan ook wel, maargoed ik bijt wel ff door
mischien dat het nog leuker wordRRoD : Het is niet de vraag OF het gebeurt, maar WANNEER het gebeurt!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het platform is niet te ver, je moet gewoon een dubbele sprong doen.quote:Op donderdag 30 juni 2005 16:05 schreef BDisOKE het volgende:
hey, ik zit vast.
Net boven op een platform met 2 grote gasten en een horde skelet mofo's gevochten.
En nu ben ik bij 3 grote zuilen met mos/gras eraan.
Ben via de middelste al naar links geweest om die archer mannetjes te slachten maar daarna kom ik niet meer verder.
Bij de derde zuil kan ik er niet af.
Er zit wel een platform of iets maar die is net te ver...![]()
Ik vind van niet. Als je het met NG wilt vergelijken is NG uitgebreider met meer moves en verschillende wapens en ook wel betere graphics (logisch). Maar de sfeer in GoW vind ik beter en het speelt gewoon heerlijk weg. Ook vind ik het leuk dat je in GoW echt een soort DVD-achtige extras kunt unlocken.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 03:16 schreef HAL9000S het volgende:
Moeilijker dan Ninja Gaiden?
Neequote:Op vrijdag 1 juli 2005 03:16 schreef HAL9000S het volgende:
Moeilijker dan Ninja Gaiden?
Hmmm... dan moet ik nog even op mijn dubbele sprong oefenen.quote:Op donderdag 30 juni 2005 22:29 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Het platform is niet te ver, je moet gewoon een dubbele sprong doen.
Geen idee.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 18:09 schreef H.Flick het volgende:
Prachtig spel! Het wordt steeds beter!
Alleen snap ik 1 ding niet. Waarom moet ik telkens opnieuw widescreen mode aanzetten? Kan ik dat niet opslaan ofzo?
Dat doet hij bij mij ookquote:Op zaterdag 2 juli 2005 00:41 schreef P-Style het volgende:
[..]
Geen idee.Bij mij blijft 'ie gewoon op widescreen staan. Althans... in m'n savegame. Als ik het spel start, dan staat 'ie wel op 4:3, maar zodra ik m'n game heb geladen, dan heeft 'ie alle instellingen weer goed staan, zoals ik ze ingesteld heb, dus ook widescreen.
Ècht hè? Het spel wordt serieus steeds beter! (dat zouden meer spellen moeten hebben). Ik heb de afgelopen paar dagen niet veel tijd gehad om het te spelen helaas...quote:Op zondag 3 juli 2005 14:53 schreef BDisOKE het volgende:
Ben weer verder, op zoek naar Pandora d'r doos.
Word steeds beter, spectaculaire nieuwe moves waardoor je hele hoge hits krijgt.
Verder speelt het nog steeds super!
quote:Op maandag 4 juli 2005 11:55 schreef BDisOKE het volgende:
ja ik heb er ook al een uurtje of 6,5 in zitten geloof ik.
Maar speel altijdlangzaam in vergelijking met de reviews/anderen.
Ik ben nu bij dat grote vrouwen beeld en alleen zij weet hoe je de kamer uit moet komen...
En ze wil het me niet vertellen...iemand?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Sneller zwemmen. Als je van die sprintjes doet tijdens het zwemmen ga je sneller.quote:Op zaterdag 23 juli 2005 00:04 schreef jeffreysnf het volgende:
ik zit nu ook vast ben nu bij het stuk dat je onder water moet zwemmen maar op een gegeven moment komen die draaiende pinnen steeds meer op je af en ga je dood. weet iemand wat ik moet doen?
thanx
Blijven oefenen. Zo moeilijk is het niet. Ik had er totaal geen moeite mee in ieder geval!quote:Op dinsdag 26 juli 2005 00:33 schreef Bad_MoFo het volgende:
...maar dan moet je de linker analogestick verschillende kanten op draaien, en dit wil maar niet lukken![]()
Nee... sorry!quote:Maar, kan je hem misschien ook op een andere manier verslaan?
linker stick eerst naar boven of beneden halen en dan de rotatie maken, zo deed ik hetquote:Op dinsdag 26 juli 2005 00:33 schreef Bad_MoFo het volgende:
God of War![]()
Geweldig spel!
Alleen ik zit vast. Ik moet zo'n soort grote stier verslaan, na een paar keer hakken kan je op zijn rug klimmen, maar dan moet je de linker analogestick verschillende kanten op draaien, en dit wil maar niet lukken![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.
quote:Op donderdag 28 juli 2005 20:51 schreef 2NutZ het volgende:
kheb em uitgespeeld, lang geldeden dat ik zon goed spel heb gespeeld.
1 vraagje:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De Treasures zijn ook wel ontzettend leuk. Ik heb al een poging gewaagd om op God mode te spelen. Poeh, dat is wel ff moeilijk als je 'm op Normal heb gespeeld.
Aanrader wat mij betreft!
I will work to elevate you. Just enough to bring you down
Yes, I'm being condescending. Yes, that means I'm talking down to you
quote:Op zaterdag 30 juli 2005 11:57 schreef AirwiN het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Xbox live: Nathan Six
Hattrick: The Yanks
quote:Op zondag 31 juli 2005 21:38 schreef Yankee_One het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I will work to elevate you. Just enough to bring you down
Yes, I'm being condescending. Yes, that means I'm talking down to you
quote:Op zondag 31 juli 2005 21:50 schreef AirwiN het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Xbox live: Nathan Six
Hattrick: The Yanks
't Verhaal wordt duidelijker naarmate 't spel vordert... Geduld hebben en doorspelen dus...quote:Op woensdag 3 augustus 2005 11:04 schreef SnuggLe het volgende:
Superspel! Heb net de Hydra gehad en nu dus die powers van Poseidon, en heb ook Medusa verslagen (de 2e baas zegmaar) en heb de freeze-powers. Rustig aan, iedere dag een stukje.
Zit nog niet helemaal in het verhaal. Weet niet of het komt omdat ik een *copy* heb, maar de intro is heel kort, en dan staat er dus "3 weeks earlier"... en je gaat spelen. Oke, leuk. Dan ga je naar Athens want dan 'is je quest ten einde' terwijl het eigenlijk level 2 is... Maar oke, daarna zal er wel een leuk filmpje komen, want nu heb ik het nog niet zo
[offtopic]quote:Op woensdag 3 augustus 2005 13:09 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Copy?Dit spel verdient 't om gekocht worden...
quote:Op woensdag 3 augustus 2005 14:19 schreef SnuggLe het volgende:
[..]
[offtopic]
Tsja, weet ik dat van tevoren? Ik ga hem nog kopen!
[/offtopic]
wahaha LoL jij neemt dit spel wel erg sirrieus en nee helaas heb ik hem niet orgineelquote:Op woensdag 3 augustus 2005 13:09 schreef AirwiN het volgende:
Copy?Dit spel verdient 't om gekocht worden...
Klagen dat je een brakke copy hebt en vervolgens beweren dat je niet in het spel zit. Als ik iets rip ga ik niet zeiken over de game.quote:Op woensdag 3 augustus 2005 11:04 schreef SnuggLe het volgende:
Superspel! Heb net de Hydra gehad en nu dus die powers van Poseidon, en heb ook Medusa verslagen (de 2e baas zegmaar) en heb de freeze-powers. Rustig aan, iedere dag een stukje.
Zit nog niet helemaal in het verhaal. Weet niet of het komt omdat ik een *copy* heb, maar de intro is heel kort, en dan staat er dus "3 weeks earlier"... en je gaat spelen. Oke, leuk. Dan ga je naar Athens want dan 'is je quest ten einde' terwijl het eigenlijk level 2 is... Maar oke, daarna zal er wel een leuk filmpje komen, want nu heb ik het nog niet zo
quote:Op zaterdag 30 juli 2005 11:57 schreef AirwiN het volgende:
Uitgespeeld! volgens de stastistieken na 10 uur, effectief ben ik er wel wat langer mee bezig geweest.
Ontzettend gaaf spel, gave en mooie omgevingen. Alleen Hades Underworld vond ik helemaal niks...Ik vond Hades underworld juist het meest vette stuk in de hele game!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De Treasures zijn ook wel ontzettend leuk. Ik heb al een poging gewaagd om op God mode te spelen. Poeh, dat is wel ff moeilijk als je 'm op Normal heb gespeeld.
Aanrader wat mij betreft!![]()
Al die mensen die naar beneden tiefen schreeuwend
Heb daar speciaal een extra safegame gemaakt om mensen die vragen wat de game is, dit stuk te laten zien.
![]()
Ben het helemaal met je eens dat het level absoluut de juiste sfeer heeft qua omgeving en geluid. Ik geef aleen, ten onrechte uiteraard, het spel de schuld van mijn eigen onkunde bij het heen- en weer balanceren...quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 09:33 schreef Aneurism het volgende:
[..]
Ik vond Hades underworld juist het meest vette stuk in de hele game!Al die mensen die naar beneden tiefen schreeuwend
Heb daar speciaal een extra safegame gemaakt om mensen die vragen wat de game is, dit stuk te laten zien.
quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 09:50 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Ben het helemaal met je eens dat het level absoluut de juiste sfeer heeft qua omgeving en geluid. Ik geef aleen, ten onrechte uiteraard, het spel de schuld van mijn eigen onkunde bij het heen- en weer balanceren... ;-)
Ik klaag niet en het is geen brakke copy, ik vroeg me alleen af of het kloptequote:Op vrijdag 5 augustus 2005 09:32 schreef Aneurism het volgende:
[..]
Klagen dat je een brakke copy hebt en vervolgens beweren dat je niet in het spel zit. Als ik iets rip ga ik niet zeiken over de game.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |