het downloaden duurt even én ik ben onder tussen eten aan het makenquote:Op woensdag 22 juni 2005 18:09 schreef ImTheBase het volgende:
Iemand? Kan iemand het ook?Heeft iemand ervaring?
Kom op mensen
Ik heb hier een ventilator naast me staan, maar probeer het zelfs eens, pak een punaise en leg daar een klein horizontaal en verticaal gevouwd blaadje op, zet dan je ventilator op zijn laagste stand.. Wat gebeurd er? .. ..quote:Op woensdag 22 juni 2005 18:24 schreef Mirage het volgende:
Hoewel ik het erg interessant vind sta ik nou niet meteen te jubelen.
Als ik jou een dergelijk filmpje zou laten zien.. zou een ventilator dan nie het 1e zijn waar jij aan denkt ?
Ik kan het zover ik weet overal, ik ga het morgen op andere plekken proberen dan thuis, maar ik heb het snachts gedaan, vandaag de dag door dusquote:Op woensdag 22 juni 2005 18:34 schreef JohnDDD het volgende:
Gaaf. Ik heb wel een vraag; wat is jouw theorie erachter? Hoe kan het?
O ja dan nog een vraag, kun jij het op elk moment van de dag, op elke plaats, zolang je dat psi-wheel en dat papiertje hebt?
En kun je misschien een filmpje maken waarop je het geheel van grotere afstand opneemt, bijvoorbeeld met open mond zodat je zeker niet blaast, etc.?
Misschien kun je em ergens opzetten en dan het bureau een stuk verschuiven, of het ergens anders doen, etc.?quote:Op woensdag 22 juni 2005 18:35 schreef ImTheBase het volgende:
[..]
Ik kan het zover ik weet overal, ik ga het morgen op andere plekken proberen dan thuis, maar ik heb het snachts gedaan, vandaag de dag door dus
Ik moet ff kijken of ik zo'n filmpje kan maken, heb maar een webcam... (nogal korte kabel)
Nou je kan bijvoorbeeld dit soort dingen doen:quote:Op woensdag 22 juni 2005 18:35 schreef TheDon1985 het volgende:
hmz....![]()
Ik zal het eens proberen. Zijn er nog dingen waar je rekening mee dient te houden?
IK zal eens kijken, anders voeg ik je ff op msn toequote:Op woensdag 22 juni 2005 18:37 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Misschien kun je em ergens opzetten en dan het bureau een stuk verschuiven, of het ergens anders doen, etc.?
Psi Balls heb ik een tijdje geleden ook geoefendquote:Op woensdag 22 juni 2005 18:47 schreef Lynx666 het volgende:
Dit heb ik jaren geleden ook gedaan. Het ging me ook snel vervelen en grotere dingen lukte niet zo. Heb er daarna niks meer mee gedaan. Ik heb in die tijd ook af en toe met psi-balls geëxperimenteerd.
Maar welke manier gebruikte jij toen precies? Gewoon intense concentratie zoals je al zei of dacht je ook ergens aan oid?quote:Op woensdag 22 juni 2005 18:55 schreef Vahlto_II het volgende:
Nee, denken in smileys is inderdaad funest voor het effect.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |