Janet heeft volgens mij haar neus laten doen, maar verder zijn dat gewoon vrouwen die:quote:Op donderdag 21 juli 2005 18:23 schreef roxxe het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
is toch geen man![]()
Ik vind ze allemaal erop vooruit gaanquote:Op donderdag 21 juli 2005 18:23 schreef roxxe het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
is toch geen man![]()
Die lippen zijn niet bewerkt vergeleken met "vroeger". Ze had al flinke lippen en make up doet de rest. De tieten lijken mij wel bewerkt.quote:
Echt niet hoor, heb je wele ens een recente foto van close up naast een ouwe gelegd?quote:Op vrijdag 29 juli 2005 13:23 schreef sampoo het volgende:
[..]
Die lippen zijn niet bewerkt vergeleken met "vroeger". Ze had al flinke lippen en make up doet de rest. De tieten lijken mij wel bewerkt.
De lippen zijn ook op die foto's niet groter. Haar bek trekt "raar" omdat ze glimlacht.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 13:55 schreef Ripley het volgende:
[afbeelding]
vroeger
[afbeelding]
Nu
Niet alleen zijn de lippen groter, maar haar bek trekt ook heel raar door kennelijk verkeerde operaties.
Hou toch op, ze lijkt marijke helwegen welquote:Op vrijdag 29 juli 2005 14:01 schreef sampoo het volgende:
[..]
De lippen zijn ook op die foto's niet groter. Haar bek trekt "raar" omdat ze glimlacht.Het enige verschil is het iets anders bewerken hebben van de wenkbrauwen.
Ik heb het gezicht op beide foto's naast elkaar gelegd. Kaaklijn en de haarlijn heb ik aangehouden. Als dat Marijke Helwegen is dat was ze dat ook in het eerste plaatje.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 14:08 schreef Ripley het volgende:
[..]
Hou toch op, ze lijkt marijke helwegen wel
Op die foto lacht ze breed en desondanks is te zien dat ze flinke lippen heeft.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 14:16 schreef Ripley het volgende:
[afbeelding]
Nu
[afbeelding]
Toen ze nog enigzins normaal kon lachen
Wat wil je hiermee bewijzen dan? Dat ze haar gezicht niet heeft laten verlengen?quote:Op vrijdag 29 juli 2005 14:23 schreef sampoo het volgende:
[..]
Ik heb het gezicht op beide foto's naast elkaar gelegd. Kaaklijn en de haarlijn heb ik aangehouden. Als dat Marijke Helwegen is dat was ze dat ook in het eerste plaatje.
[afbeelding]
ze lacht op beide foto's breed, verschil is alleen datz e vroeger flinke normale lippen had en tegenwoordig een soort snavelquote:Op vrijdag 29 juli 2005 14:30 schreef Ripley het volgende:
[..]
Wat wil je hiermee bewijzen dan? Dat ze haar gezicht niet heeft laten verlengen?
Zulke lippen kunnen toch niet normaal zijnquote:Op vrijdag 29 juli 2005 14:20 schreef MadGuy het volgende:
Tripod, Ripley...
De gruwel die Tylo heet...
En:
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |