Het proberen zeker waard. Een beetje vreemd en hak op de tak, maar wel op een goede manier. Mits je een iets luistervriendelijke versie van the Fiery Furnaces' Blueberry Boat compleet met 'schattige' B&S-achtige zang wel kan waarderen, natuurlijk.quote:Op woensdag 22 juni 2005 19:33 schreef methodmich het volgende:
[..]
Die heb ik nog niet gehoord, ken ik niet.
Nee, is mijn eigenste lijstje baas Seb. Anders had de Bloc Party er in gestaan en natuurlijk die rukkers van Kaiser Chiefs enzo.quote:Op woensdag 22 juni 2005 19:51 schreef Seborik het volgende:
Heb je die lijst overgenomen uit de OOR, MM?
Nee, die nieuwe focust wat minder op het jazzy gedeelte (bij ongeveer de helft van de nummers), en wat meer op gitaren (!). Het geeft het geheel wat meer een 'episch' karakter op bepaalde nummers, op zich ook wel aardig - maar waar je bij ouder werk de kluts kwijt dreigde kwijt te raken door de complexiteit, verzuip je nu eerder in het geluid, alhoewel het gelukkig nog net wegblijft van echte bombast. Persoonlijk vind ik die vorige albums ook wel beter, trouwens; ik moest er zeker even aan wennen.quote:Op woensdag 22 juni 2005 20:04 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Jaga , een nieuw album , hoe lang is die al uit ? , dan heb ik hem waarschijnlijk gemist , een beetje in de trend van Magazine/The Stix
Haha, ok dan. Mijn lijst is ook wel een redelijk standaard lijstje, maar dat is, omdat ik nog niet veel platen uit 2005 gekocht heb. Tot nu toe veel metal in de vorm van promo's en de echte ontdekkingen en juweeltjes zijn allemaal uit 2004 die ik nu pas sinds kort in bezit heb.quote:Op woensdag 22 juni 2005 20:09 schreef methodmich het volgende:
[..]
Nee, is mijn eigenste lijstje baas Seb. Anders had de Bloc Party er in gestaan en natuurlijk die rukkers van Kaiser Chiefs enzo.
die heb ik ookquote:Op woensdag 22 juni 2005 20:15 schreef Grobbel het volgende:
[..]
One Word Extinguisher blijf ik wel beter vinden, trouwens.
bijna mijn hele muziekcollectie heb ik pas 8 jaar na dato gehaaldquote:Op woensdag 22 juni 2005 20:15 schreef methodmich het volgende:
Dat is jammer, dat je soms pas later platen krijgt.
Ja, volgens mijn administratie en AMG wel.quote:Op woensdag 22 juni 2005 20:35 schreef Grobbel het volgende:
Die Low-plaat is van dit jaar?
Silver Mt Zion is zeker 2005. Wat betreft DFA 1979 heb je gelijk, deze is inmiddels vervangen!quote:Op woensdag 22 juni 2005 20:35 schreef Grobbel het volgende:
Die Low-plaat is van dit jaar, en die van Silver Mt Zion ook?
Dat krijg je met al dat Internet-gelek, je houdt gewoon niet meer goed in de gaten wanneer platen nu werkelijk zijn uitgekomen.![]()
Death From Above 1979 is volgens mij weer wel zeker van vorig jaar.
Jaha, want als je een plaat niet meteen een week na de release hebt ontdekt, dan ben je niet hip.quote:Op woensdag 22 juni 2005 20:15 schreef methodmich het volgende:
Dat is jammer, dat je soms pas later platen krijgt.
Low is ook zeker van dit jaar.quote:Op woensdag 22 juni 2005 20:42 schreef DaisyDuke het volgende:
[..]
Silver Mt Zion is zeker 2005. Wat betreft DFA 1979 heb je gelijk, deze is inmiddels vervangen!
Ach ja, Amon Tobin had die soundtrack dit jaar uitgebracht. Heb 'm verder nog niet gehoord, maar er wel goede dingen over gehoord.quote:Op woensdag 22 juni 2005 20:58 schreef bartrid het volgende:
[..]
Low is ook zeker van dit jaar.
Ik ben tot nu toe erg onder de indruk van oa Bloc Party, Venetian Snares, Dalek, Jaga Jazzist, Amon Tobin en Mogwai.
Teleurstellingen: Nine Inch Nails en New Order.
hij is erg goed en z'n 5.1 DJ Set die ik van hem gezien heb was ook zwaar ok.quote:Op woensdag 22 juni 2005 21:00 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Ach ja, Amon Tobin had die soundtrack dit jaar uitgebracht. Heb 'm verder nog niet gehoord, maar er wel goede dingen over gehoord.
Meer in de zin van dat het soms jammer is dat je hem dan niet in de oorspronkelijke jaarlijst hebt opgenomen.quote:Op woensdag 22 juni 2005 20:55 schreef Zanderrr het volgende:
[..]
Jaha, want als je een plaat niet meteen een week na de release hebt ontdekt, dan ben je niet hip.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |