Citroenlimonade dusquote:Op maandag 20 juni 2005 18:04 schreef Biancavia het volgende:
Het blijven merknamen.
Spa groen volgens mij niet.quote:Op maandag 20 juni 2005 18:04 schreef Biancavia het volgende:
Het blijven merknamen.
yeah rightquote:Op maandag 20 juni 2005 18:13 schreef Smirnoff_ice het volgende:
soda water meen ik
Wat is dat in het engels dan?quote:Op maandag 20 juni 2005 18:17 schreef boyv het volgende:
[..]
yeah right
Het is citroenlimonade en ik heb ook eens limoenwater gehoord.
wodka lime?quote:Op maandag 20 juni 2005 18:21 schreef boyv het volgende:
[..]
Meestal iets met "lime" in de naam toch?
quote:Op maandag 20 juni 2005 18:23 schreef amaranta het volgende:
Spa citroen is niet spa groen
Spa groen = marie henriette
Jij hebt gelijk.quote:Op maandag 20 juni 2005 18:30 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
![]()
Ik voel hier een generatiekloofje opkomen, maar voordat die Spa Marie Henrietteer was, werd Spa Citroen toch echt Spa groen genoemd....
De opdruk van Spa MH is dan ook geen groen
Jullie zijn duidelijk van een andere generatie, want vroegah heete dat echt Spa Groen hoor. (met citroensmaakje dus).quote:Op maandag 20 juni 2005 18:23 schreef amaranta het volgende:
Spa citroen is niet spa groen
Spa groen = marie henriette
7up = citroeiets
Als je dat verschil niet proeft!quote:Op maandag 20 juni 2005 20:58 schreef Vork het volgende:
De meeste mensen zullen daar of genoegen mee nemen of het verschil nieteens merken. Om dat nou iedere keer duidelijk te moeten maken aan je klanten dat is kost tijd en onnodig veel gezeik lijkt me
"Helaas mevrouw, we hebben geen 7up, maar we hebben wel Sprite".
Laat die paar fijnproevers maar lekker in de cafe's die Pepsi ipv Coca Cola schenken zitten
Nee mintgroen,quote:Op maandag 20 juni 2005 18:30 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
![]()
Ik voel hier een generatiekloofje opkomen, maar voordat die Spa Marie Henrietteer was, werd Spa Citroen toch echt Spa groen genoemd....
De opdruk van Spa MH is dan ook geen groen
huiliequote:Op maandag 20 juni 2005 21:23 schreef amaranta het volgende:
[..]
Nee mintgroen,
Maar je hebt gelijk, vroeger kreeg je als je ergens spa groen bestelde een spa citroen, en nu krijg je Spa MH. Erg vervelend, aangezien ik spa MH niet lekker vind en spa groen wel.
Je moest eens weten...quote:
7up was er een paar daagjes eerder. Jaren ’70.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:48 schreef Aventura het volgende:
[..]
Jullie zijn duidelijk van een andere generatie, want vroegah heete dat echt Spa Groen hoor. (met citroensmaakje dus).
edit: Heerlijke spuit-elf-reactie
Als je Coca Cola bestelt krijg je ook wel eens Pepsiquote:Op maandag 20 juni 2005 19:28 schreef Martijn_77 het volgende:
Want je bestelt toch altijd een 7Up en dan krijg je soms ook sprite of Spa Groen
In Frankrijk is dat geloof ik verplichtquote:Op maandag 20 juni 2005 20:58 schreef Vork het volgende:
"Helaas mevrouw, we hebben geen 7up, maar we hebben wel Sprite".
Spa citroen:quote:7UP is een heldere, verfrissende koolzuurhoudende lemon& lime frisdrank. Deze frisdrank is de 'choice of clear refreshment' van de jong volwassenen.
7UP werd in 1929 geïntroduceerd door Charles Leiper Grigg in St. Louis, Missouri. De originele naam die hij had meegegeven, was Bib-Label Lithiated Lemon-Lime Soda. Dat was niet zo heel makkelijk te onthouden voor de klanten. Hoe moet je daarom vragen in de winkel? Dus werd het de veel kortere en makkelijkere naam 7UP. Vandaag de dag wordt 7UP verkocht in meer dan 130 landen. In deze landen is 7UP marktleider of het sterke nummer twee lemon & lime merk in de markt. In Nederland is 7UP uiteraard marktleider.
7UP heeft in het verleden haar sponsoring oa toegespitst op racing van BMW Williams Formule 1 race team. Sinds 2004 is Fido Dido het gezicht van 7UP. Fido Dido staat net als 7UP voor 'Keep Cool. Think Clear'.
7UP is onderdeel van Pepsico International met uitzondering van de Verenigde Staten. Andere merken die behoren tot Pepsico International zijn: Pepsi, 7UP, Gatorade, Tropicana, Lays en Quaker.
quote:Op basis van Spa water en natuurlijke fruitextracten, zonder conserveringsmiddelen, kunstmatige kleur- en smaakstoffen, en verrijkt met vitamine C. De eerste Spa Citroen werd al in 1925 bebottled.
Minimaal verschil tussen Pepsi en Coca Colaquote:Op maandag 20 juni 2005 22:00 schreef Euc- het volgende:
Sprite en 7up kun je vergelijken met pepsi en coca-cola; minimaal verschil.
Tussen Sprite en 7Up proef ik geen verschil, tussen Coca Cola en Pepsi wel.quote:Op maandag 20 juni 2005 22:01 schreef Five_Horizons het volgende:
Minimaal verschil tussen Pepsi en Coca Cola
Ik haal het direct van de site af, zal denk ik wel kloppen..quote:Op maandag 20 juni 2005 22:01 schreef ChrisJX het volgende:
Ik mis iets. Wat heeft 7Up voor link met die Bib-Label enz. naam?
En Fido Dido pas sinds vorig jaar het gezicht van 7Up? Meer dan tien jaar geleden was ik dol op 7Up ijsjes en daar stond Fido Dido op hoor
Klopt, volgens mij is het gewoon een revival zoals je die bij meer dingen ziet (90er jaren muziek)quote:Op maandag 20 juni 2005 22:01 schreef ChrisJX het volgende:
En Fido Dido pas sinds vorig jaar het gezicht van 7Up? Meer dan tien jaar geleden was ik dol op 7Up ijsjes en daar stond Fido Dido op hoor
zet ze voor de grap eens naast elkaar, zit wel degelijk verschil in.quote:Op maandag 20 juni 2005 22:02 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Tussen Sprite en 7Up proef ik geen verschil, tussen Coca Cola en Pepsi wel.
Niet om te zeggen dat de een lekkerder is dan de ander, maar die twee smaken zijn inderdaad echt heel verschillend.quote:
T-shirtsquote:Op maandag 20 juni 2005 22:04 schreef Aventura het volgende:
Fido Dido? Die was begin jaren '90 heel populair.
Ik tekende altijd Fido Dido hoofdjes in mijn agenda. Dat lukte zelfs met mijn gebrek aan tekentalent nog welquote:Op maandag 20 juni 2005 22:04 schreef Aventura het volgende:
Fido Dido? Die was begin jaren '90 heel populair.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |