abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_54004617
Is het vanavond nog op tv?
  Moderator / Miss SHO donderdag 18 oktober 2007 @ 13:45:47 #202
22592 crew  Ole
pi_54009794
nu is er herhaling
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_54584718
nu op ned3. een belg (of limbo) die ruilt met een toffe meid uit belgrado ofzo.
pi_54585327
Heb het net even gekeken en is best leuk dit! Zo'n internationale exchange. Ze hebben wel twee uitersten gekozen. Een wil feestbeest met nogal een onregelmatig leven en een braaf schoolmeisje ergens in een rustig dorpje in Limburg. Al met al wel leuk om te zien.
pi_54585342
Is dat die met dat gabbermeisje?
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 13 november 2007 @ 21:00:44 #206
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_54585417
nee
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_54586577
quote:
Op dinsdag 13 november 2007 20:58 schreef tonks het volgende:
Is dat die met dat gabbermeisje?
buitenlandse aflevering
pi_54588365
quote:
Op dinsdag 13 november 2007 21:44 schreef jmac het volgende:

[..]

buitenlandse aflevering
Dat was ook met een belg en een nederlander
pi_54826594
Hele intense en grappige aflevering, exchange tussen Nederland en Ethiopie, wel zielig dat beide ouders er niet meer zijn
pi_54826621
Ja maar de dochter pakte alles wel goed aan. Man/vrouw relatie is daar nog wel erg. Dacht toen ik die kakker zag dat hij overal op zou neerkijken maar hij gedroeg zich best ok.
pi_57438612
Vanaf morgen weer een nieuwe serie!
pi_57439889
Leuk
pi_57456384
quote:
Puberruil XL: Kasteelmeisje versus tienermoeder
18 Maart 2008 10:29: Herman Roggeveen

De KRO pleegt de komende weken weer Puberruil. Verschillende jongeren wisselen een tijdje van gezin en zien hoe het leven ook kan zijn. De redactie zoekt altijd lekker grote contrasten uit, zodat de shock extra groot is. Ook in de eerste aflevering van dit nieuwe seizoen, is dat niet anders. Maak kennis met 'kasteelmeisje' Romy (foto) en tienermoeder Priscilla.

Priscilla woont in de Rotterdamse wijk Charlois. De zeventien jarige Priscilla heeft een zoon, Delano, van acht maanden oud. Met de vader heeft ze geen contact meer. Haar moeder heeft de zorg van de baby overgenomen, zodat Priscilla nog een beetje puber kan zijn.

Met school is ze al een tijdje gestopt en samen met haar moeder maken ze het gezellig in hun kleine woning. Naast de verzorging van de baby brengt Priscilla de tijd het liefst shoppend door.

Romy komt uit een zeer welgestelde familie in Limburg. Hoeveel kamers hun huis heeft? Ze vermoedt dat het er tientallen zijn. De zeer wereldse Romy woont er alleen met haar vader.

Zij heeft twee zusjes die bij moeder wonen. Romy schildert en musiceert. Ze heeft veel sociale contacten, maar brengt ook nog veel tijd alleen door.

De twee tieners zijn vanavond te zien in Puberruil XL, de variant speciaal bedoeld voor jongeren. De hele opvoedkundige gedachte staat hierbij minder centraal, het gaat vooral om de beleving van de pubers. Binnenkort beginnen er overigens ook weer nieuwe afleveringen van de reguliere Puberruil.

Puberruil XL, 20.25 uur, KRO
pi_57461187
6 uur per dag in 't winkelcentrum rondhangen
pi_57461537
Wat een hoerig stel vriendinnen en nog te dom om zelfstandig te poepen, ffs.
pi_57461655
Leuke aflevering wel, Priscilla is wel een mooi meisje en die ander vond ik maar een snob en haar vriendinnen ook.

Volgende aflevering zou wel weer saai worden gays in ongemakkelijke plaatsen neerzetten hebben we wel weer gezien.
pi_57461723
quote:
Op dinsdag 18 maart 2008 20:55 schreef tonks het volgende:
Leuke aflevering wel, Priscilla is wel een mooi meisje en die ander vond ik maar een snob
Vond haar wel aardig down to earth overkomen
pi_57464720
Dat jongvrouwtje uit België was echt een aardig meisje die zich goed aan kan passen en ook nog eens best knap (vind ik dan) Die vriendinnen leken mij ook vrij normaal en niet megakak (zullen wel knaken zat hebben daar niet van )

En dat meisje uit Rotterdam was aardiger dan ik in het begin gedacht had, maarre dat huishouden daar in Rotterdam kan echt niet. Die moeder mag wel eens een cursus huishouden krijgen zeg!
pi_57464769
tvp
pi_57465470
quote:
Op dinsdag 18 maart 2008 22:54 schreef Ruder het volgende:
Dat jongvrouwtje uit België was echt een aardig meisje die zich goed aan kan passen en ook nog eens best knap (vind ik dan) Die vriendinnen leken mij ook vrij normaal en niet megakak
Al viel me meteen de rollen erw op bij de 'Limburgse' meisjes.
anonieme razernist
pi_57465476
Ik zag twee mensen die behoorlijk hun best deden zich een beetje aan te passen en andere mensen in hun waarde te laten. Leuke aflevering!
Never try to outstubborn a cat.
pi_57474468
Romy was leuk
Klonk ook verstandig.

Die Priscilla is echt dom
Natuurlijk per ongeluk zwanger geworden. Rondhangen in een winkelcentrum
Uitkering hebben maar wel roken, uitgaan, elke dag shoppen en een grote tv
fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
  woensdag 19 maart 2008 @ 14:45:03 #223
149074 Sala-adin
Knuffelmoslim
pi_57476545
tvp
pi_57476631
quote:
Op woensdag 19 maart 2008 13:04 schreef Beach het volgende:
Romy was leuk
Klonk ook verstandig.

Die Priscilla is echt dom
Natuurlijk per ongeluk zwanger geworden. Rondhangen in een winkelcentrum
Uitkering hebben maar wel roken, uitgaan, elke dag shoppen en een grote tv
Die tv kunnen ze ook wel langer hebben hoor zo geweldig nieuw was hij ook weer niet. En je kunt best gaan 'shoppen' of hangen in winkelcentra zonder veel geld uit te geven. En die Romy is half autistisch van altijd maar alleen zitten in haar mega huis .
pi_57492329
WTF wel super extreem, kijk nu die uitzending.
Lijkt me ook erg saai in zo super groot huis en zeker als je in de middle of nowhere woont, maar natuurlijk beter dan een Tienermoeder te zijn en met ze 3e in een kamer slapen en verder geen echte toekomst te hebben zonder opleiding of iets.
Die dochter heeft natuurlijk erg grote voorsprong uit rijk milieu te komen, maar kan natuurlijk ook wel soms een nadeel zijn.
............................
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')