Bizar was dat ja.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 23:19 schreef MissX het volgende:
omg dat gelovige gezin.
Ik vond die jongeren in de kerk echt eng, dat wijf die aan het bidden was, leek wel alsof ze klaar kwam
Staat het niet op http://www.uitzendinggemist.nl?quote:
Whehehe. Als ik homo was zou ik met je trouwen.quote:Hop hop hop Jezus voorop!
Zoals al eerder gezegd: op www.uitzendinggemist.nl zul je het nu of anders binnenkort wel terug kunnen kijken. De andere afleveringen staan daar ook.quote:
Ja, op de zondagochtend. Dat was idd leuk gemaakt.quote:Op woensdag 29 juni 2005 08:16 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Volgens mij had de VPRO jaren geleden ook een programma waarin pubers een weekje van woonplaats gingen ruilen (kids uit de *grote stad* mochten naar een boerderij, boerderijkinderen uit *grootgezinnen* (met zeer veel broertjes en zusjes* ruilen met een verwend nest uit Aerdenhout ect ect.
Dát was wél leuk (beetje op een Bromet-Zuigerige wijze de kinds kietelen...)
Idd...dat biddende meisje dat er nogal nat van werd in dr slipjequote:Op vrijdag 1 juli 2005 23:19 schreef MissX het volgende:
Ik vond die jongeren in de kerk echt eng, dat wijf die aan het bidden was, leek wel alsof ze klaar kwam
Dat zogenaamde gewauwel van dat psycho wijf!!! Die zouden ze kapot moeten schieten. Wat heb ik mij daaraan zitten ergeren.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 23:03 schreef heiden6 het volgende:
Dat commentaar van dat christelijke propagandawijf er tussendoor.:{ Onvoorstelbaar, wat kan ik me daaraan ergeren zeg. Ze verdraaide werkelijk alles, en herhaalde zichzelf ook nog eens voortdurend. Volgens mij had ze zelf een missie.
Helaas praten veel meisjes hier uit de buurt zoquote:Wat ik ook wel creepy vond is die vage stem van die Patty, want ik ken een meisje en die heeft precies dezelfde vage stem. Heel vreemd.![]()
quote:Op zondag 3 juli 2005 12:45 schreef Halfgedraaide het volgende:
Ik ga wel eens daar langs om al die frustraties bij die meid eruit te neuken.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |