Zo is het maar net!quote:Op woensdag 20 juli 2005 10:56 schreef _Liquid het volgende:
goedzo
de meeste jeugd van tegenwoordig trouwens wel.. en dan kun je zeggen dat zijn breezersletjes blabla dit dat
maar dat zijn wel de lekkere
quote:Op woensdag 8 februari 2006 20:49 schreef patty het volgende:
Ik zeg altijd maar.
Niet te bescheiden
[afbeelding]
Grappig, dat jij dat zegt met zo'n gay achtige avatarquote:Op woensdag 8 februari 2006 23:44 schreef Gianluca het volgende:
Gay
quote:Op donderdag 9 februari 2006 00:19 schreef tong_poh het volgende:
[..]
Grappig, dat jij dat zegt met zo'n gay achtige avatar![]()
quote:geslacht: Vrouw
quote:Op woensdag 21 juni 2006 21:27 schreef menininha het volgende:
Ik hou van donkere jongens met diamanten knopjes (real or fake I don't care). Ik ken zo'n mooierd met 2 gaatjes aan beide kanten, daar kwijl ik echt voor
Ringetjes zijn not done, dat is voor sjonnies
Over 8 dagen 35.quote:Op woensdag 21 juni 2006 23:00 schreef mic_forever het volgende:
als je 36 ben zou ik het niet nemen
Het is sowieso meer voor jongeren
en niet voor breeza 'bejaardes'.
Stoer hoor, terwijl ik er zeker van ben dat u ze zou uitdoen indien uw werkgever dat zou vragen.quote:Op donderdag 22 juni 2006 01:34 schreef Treinhomo het volgende:
[..]
Over 8 dagen 35.
3 ringetjes in ieder oor.
En 't zal me jeuken wat jij, of ieder ander die heeft opgelet in de hoe-het-hoort-klas, ervan vindt...
Dat heb ik al gezien..quote:Op vrijdag 23 juni 2006 00:15 schreef sombogywogy het volgende:
Ringen, en zeker gouden vind ik zelf ook te lelijk.
Ligt er zeker aan wat voor een type je een beetje bent, want het moet wel een beetje kloppen natuurlijk, het standaard type 'Bal' met een oorbel klopt gewoon niet.![]()
Ik kom uit hartje Rotterdam en ben ook niet echt een Pc-Nerd.quote:Op vrijdag 23 juni 2006 22:49 schreef sombogywogy het volgende:
Volgensmij heb je een heel verkeerd idee bij oorbellen.
T ligt er volgensmij ook wel een beetje aan waar je woont of je ze iets vind of niet, want volgensmij zijn het hier vooral niet-stedelingen en pc-nerds die een enorme hekel aan oorbellen hebben.
En doordat sommige mensen bij oorbellen bij mannen meteen denken aan de old-school grote gouden ringen e.d. Das natuurlijk niet alleen wat bedoeld wordt met oorbellen.
Inderdaad, net als de associatie met gabbers, kampers en homosexuelen. Drop die vooroordelen en kijk per persoon of je het mooi vindtquote:Op vrijdag 23 juni 2006 22:49 schreef sombogywogy het volgende:
Volgensmij heb je een heel verkeerd idee bij oorbellen.
[...]
En doordat sommige mensen bij oorbellen bij mannen meteen denken aan de old-school grote gouden ringen e.d. Das natuurlijk niet alleen wat bedoeld wordt met oorbellen.
quote:Op zaterdag 24 juni 2006 10:34 schreef dewitteparel het volgende:
[..]
Inderdaad, net als de associatie met gabbers, kampers en homosexuelen. Drop die vooroordelen en kijk per persoon of je het mooi vindt
Geboortejaar: 1986quote:Op donderdag 22 juni 2006 13:26 schreef Hammet het volgende:
Grappig, al die sjonnies die hier nu vertellen dat ze meerdere oorpiercings hebben met als excuus 'tsja, de jaren 90 heh'. Alsof t toen niet pauper was.
Ik mag hem ook niet in met me werk. Dan haal ik hem toch gewoon eruit. En als ik vrij ben dan gaat hij er weer in.quote:Op dinsdag 17 april 2007 11:26 schreef Computerleek het volgende:
Denken de jongens met oorbellen er wel aan, dat het later een stuk moeilijker wordt om fatsoenlijk werk te vinden? Mijn werkgever neemt bijvoorneeld geen mannen met oorbellen aan. Het heeft toch een negatieve uitstraling. Mannen met oorbellen lijken synoniem te staan met problemen en weinig sociale vaardigheden. Wat is voor mannen de reden om een oorbel te nemen?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |