Goed bezig.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 02:49 schreef Hertog_Martin het volgende:
quote:Op maandag 20 juni 2005 21:53 schreef eskimos_zijn_cool het volgende:
voor iedereen die een prachig handje wil zien uit de wpt (19 mb)
http://s8.yousendit.com/d.aspx?id=2A7SHPF2VQPQ73NJ2KII4NOHN6
Sorry.quote:
Ik denk dat je op de flop een reraise had moeten doen, die hij natuurlijk had gecalled. Dan had je al nattigheid moeten voelen. Daarnaast moet je je afvragen waarom hij al raised pre-flop.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 08:05 schreef Calella het volgende:
Ik zit ff te spelen met 50 dollar op een 0.50/1.00 NL tafel:
Ik heb A10
Flop is 10 10 5
Een gast raist, ik call, de rest fold.
Turn is K.
Hij raist, ik call.
River is 3.
Hij checkt, ik ga all-in.
Hij callt met 55.
Oftewel op de flop had hij al een Full House.![]()
Gelukkig had ie maar 18 dollar.![]()
Morgenavond in Eindhoven als je zin hebtquote:Op dinsdag 21 juni 2005 12:11 schreef WeirdMicky het volgende:
Vroeg het ook al in een ander poker topic....maar waar kan ik in het echt pokeren? Liefst vanavond en liever ook niet al te duur
Vanavond in Groningen is er een no limit toernooi in het Holland Casino. Buy in 10 euro.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 12:11 schreef WeirdMicky het volgende:
Vroeg het ook al in een ander poker topic....maar waar kan ik in het echt pokeren? Liefst vanavond en liever ook niet al te duur
Hij raisde niet preflop.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 12:07 schreef FreedonNadd het volgende:
[..]
Ik denk dat je op de flop een reraise had moeten doen, die hij natuurlijk had gecalled. Dan had je al nattigheid moeten voelen. Daarnaast moet je je afvragen waarom hij al raised pre-flop.
Mmmm...morgen ben ik jarig, dat zal dus niet lukken. Is het een eigen toernooi?quote:Op dinsdag 21 juni 2005 12:20 schreef PyTh het volgende:
[..]
Morgenavond in Eindhoven als je zin hebt
tijd: 19.30 - ?
Buyin ¤ 5,-
Eerste uur unlimited rebuys van ¤ 5,-
Na het eerste uur een add on van ¤ 5,-
Blinds gaan om de 15 minuten omhoog.
6-10 man
1 t/m 3 hebben prijs (50,30 en 20%)
Had nu net KK, ik raise preflop, een gast callt met 98, flop is 992.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 23:08 schreef BliksemSchigt het volgende:
Net weer gratis aan het pokeren; begonnen met een four of a kind; pot van 3100, daarna een full house
Mwah, je kan Calella weinig blamen in die hand. Ik had de tegenspeler voor 90% op J10 gezet, een veel logischer hand om preflop mee te raisen dan pocket 5's.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 12:07 schreef FreedonNadd het volgende:
Ik denk dat je op de flop een reraise had moeten doen, die hij natuurlijk had gecalled. Dan had je al nattigheid moeten voelen. Daarnaast moet je je afvragen waarom hij al raised pre-flop.
Hee, op Unibet zien de coins er ook ineens anders uit...quote:Op woensdag 22 juni 2005 08:48 schreef Suijk het volgende:
De bookie software is weer veranderd zie ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |