Ik denk ook niet dat ie komt. Maar zo goed is Auxerre niet hoorquote:Op vrijdag 17 juni 2005 18:16 schreef Cart_man het volgende:
Dat denk ik ook niet...
Cheyrou komt niet. Ben ik van overtuigd.
Winnaar Franse beker en de Joden uitgeschakeld in de UEFA Cupquote:Op vrijdag 17 juni 2005 18:24 schreef fransie102 het volgende:
[..]
Ik denk ook niet dat ie komt. Maar zo goed is Auxerre niet hoor
Maar dat lag meer aan het dramatische spel van ajax dan aan Auxerrequote:Op vrijdag 17 juni 2005 18:46 schreef Luni het volgende:
[..]
Winnaar Franse beker en de Joden uitgeschakeld in de UEFA Cup
En ze wat beter betalen.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 19:04 schreef methodmich het volgende:
Auxerre raakt nu wel wat spelers kwijt, maar is sportief vergelijkbaar met Feyenoord. Ware het niet dat de Franse liga wat sterker is dan de onze.
quote:Richard Knopper?
Ik zei het heel zachtquote:
Blessures en een dispuutje met de coach.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 19:55 schreef Erasmusch het volgende:
Petta was 2 jaar geleden wel lekker bezig, geen idee waarom ie zo is afgezakt.
Doet niet onder voor Feijenoord hoor...quote:Op vrijdag 17 juni 2005 18:24 schreef fransie102 het volgende:
[..]
Ik denk ook niet dat ie komt. Maar zo goed is Auxerre niet hoor
Verschilt per seizoen denk ik.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 22:19 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Doet niet onder voor Feijenoord hoor...
Ze worden in ieder gaval beide bijna nooit kampioenquote:
Vreemde actie van LN trouwensquote:Gibbs door operatie maand uit roulatie
17/6/2005 22:45
Feyenoord begint de voorbereiding zonder Cory Gibbs. De Amerikaanse verdediger heeft een maand nodig om te herstellen van een operatie.
Om een einde te maken aan knieklachten ondergaat Gibbs binnenkort in de Verenigde Staten een meniscusoperatie. Het herstel neemt minimaal een maand in beslag, waardoor hij het eerste deel van de voorbereiding moet missen.
quote:Op vrijdag 17 juni 2005 23:19 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Yvette wat de hell heb je nou weer lopen lullen dat Persie in de bak zit !?
quote:Op vrijdag 17 juni 2005 23:19 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Yvette wat de hell heb je nou weer lopen lullen dat Persie in de bak zit !?
Pettaquote:
quote:Op vrijdag 17 juni 2005 23:19 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Yvette wat de hell heb je nou weer lopen lullen dat Persie in de bak zit !?
Ik zou zeggen, volg Cultheld.quote:Op zaterdag 18 juni 2005 00:52 schreef johannes1986 het volgende:
OMG...het is nu al zó erg dat ze de haalbaarheid van spelers als Petta, Esajas en Knopper gaan bediscussiëren![]()
Ik zou zeggen..Klompe, Florén, Slot en Van Beukering, en dan doen ze volgend jaar weer netjes mee om de titel![]()
quote:Op vrijdag 17 juni 2005 23:19 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Yvette wat de hell heb je nou weer lopen lullen dat Persie in de bak zit !?
King Robinquote:Op zaterdag 18 juni 2005 12:05 schreef yvette1982 het volgende:
[..]
![]()
Had hij mijn string maar niet moeten dragen en mijn bh op zijn hoofd moeten dragen als een soort kroon.
En hij komt nu uit voor jong zweden?quote:Op zaterdag 18 juni 2005 12:44 schreef -Vaduz- het volgende:
Feyenoord heeft zijn zinnen gezet op Fredrik Stenman van Djurgarden, een Zweedse linksback die ook voor Jong Zweden uitkomt.
[afbeelding]
quote:Niet omdat ie toevallig ook uit Berkel komt maar Tim Vincken zegt verstandige dingen in het interview in het AD vandaag. Helaas nergens digitaal te vinden dus vandaar wat quotes.
Over het verloren kampioenschap van de beloftes zegt hij het volgende :
"Jongens die echt weten wat Feyenoord betekent geven altijd 100%. Ik ben iedere keer weer trots om dat shirt aan te trekken, daar voel ik echt iets bij. Feyenoord betekent heel veel voor heel veel mensen. Als voetballer moet je dat altijd beseffen vind ik."
Over supporter zijn :
"Als supporter was het heel bijzonder om in het eerste de debuteren dit seizoen, uit bij Nec. Al deed het extra pijn dat we die wedstrijd verloren"
Verder verteld ie dat ie als supporter in '93 en '99 op de Coolsingel stond om de kampioenschappen te vieren en dat hij alle oud-Feyenoorders die bij de wedstrijden komen kijken bij naam kent. Het elftal van 1970 noemt hij zonder moeite op en Coen Moulijn geeft hij na de wedstrijd altijd netjes een hand.
Mijn rood-witte Berkel-vlag kan uit de mottenballen. Vincken in de basis!
Nu maar hopen dat Vincken dit seizoen gaat doorbrekenquote:Op zaterdag 18 juni 2005 13:00 schreef Erasmusch het volgende:
quote van LN
[..]
Hoewel Bosschaart natuurlijk ook een echte Feyenoorder is, maar die heb ik dan ook nog niet opgegeven.
Hier het interviewquote:Op zaterdag 18 juni 2005 13:00 schreef Erasmusch het volgende:
quote van LN
[..]
Hoewel Bosschaart natuurlijk ook een echte Feyenoorder is, maar die heb ik dan ook nog niet opgegeven.
quote:Voetbaljunk die meneer zegt tegen Coen Moulijn
Feyenoorder Tim Vincken is geen jongen van overstapjes en driedubbele sharen. Positie kiezen, mannetje voorbij en zoeken naar de perfecte voorzet; show is bijzaak voor de rechtsbuiten van Oranje onder 20. Een gesprek over de schoonheid van de vleugel en zijn liefde voor de Kuip.
Het is niet lang zoeken naar de liefhebber in Tim Vincken. De jonge rechtsbuiten van Feyenoord is een voetbaljunk, verslaafd aan de bal in al zijn verschijningsvormen. "Ik kijk en lees alles", zegt Vincken, rechtsbuiten van Feyenoord en Oranje onder 20. "Als ik aan een voetbalquiz meedoe, win ik meestal. Ik ben nieuwsgierig en hou van het spelletje. Op televisie mis ik weinig en ik kijk graag een voetbal-dvd, over Dennis Bergkamp of Johan Cruijff bijvoorbeeld. Maar als ik naar voetbal kijk, let ik het meest op vleugelspelers."
Vincken geeft moeiteloos een analyse van alle sterke buitenspelers in Europa. Zijn favoriet heet Joaquin, vleugelflitser van Betis Sevilla en de Spaanse nationale ploeg. "Hij kan echt alles", aldus Vincken. "Joaquin is de meest complete buitenspeler van Europa. Op het WK in 2002 ben ik voor het eerst onder de indruk geraakt van zijn spel. Nu probeer ik zoveel mogelijk beelden van hem te zien. Zijn keuzes, zijn acties, zijn snelheid, zijn voorzet; hij is een voorbeeld in alles." Met name de effectiviteit in het spel van de Spanjaard spreekt aan bij de jeugdinternational. Joaquin heeft onnavolgbare bewegingen, maar kiest óók geregeld de snelste weg naar de voorzet of het doel.
"Zo probeer ik ook te spelen en te denken", aldus Vincken. "Een schaar is leuk, maar het moet wel effect hebben. Een actie is vaak een kwestie van timing; wanneer versnel je. Hetzelfde geldt voor je positie ten opzichte van de verdediger. Bied je jezelf een metertje dieper aan, of wacht je even. Marc Overmars was een meester in het zoeken van de diepte, hij voelde die momenten perfect aan. Qua spelstijl lijk ik denk ik het meest op hem." Zijn spel vindt zijn oorsprong op de trapveldjes van Berkel en Rodenrijs, nabij Rotterdam. Vincken is geen jongen van panna op de pleintjes. "Ik speelde meestal gewoon op gras, misschien dat ik daarom wat zakelijker voetbal dan sommige andere aanvallers. Een panna is leuk, maar alleen als ik er ook echt wat mee opschiet."
Feyenoord strikte het talent al op 9-jarige leeftijd. Trainer Patrick van Leeuwen van de D2 aarzelfde niet en posteerde de jonge voetballer direct als rechtsbuiten. "Ik heb nooit meer ergens anders gespeeld", aldus Vincken. "Toen ik klein was keek ik vooral naar Gaston Taument. Ik ben een Feyenoord-supporter en hij was in die tijd erg goed. Nu speelt Romeo Castelen bij ons als een echte rechtsbuiten, na Taument heeft Feyenoord er niet veel meer gehad."
Vincken benadert zijn vak ambachtelijk. "Ik ben bereid om 100.000 keer te oefenen als ik iets nog niet goed genoeg beheers. Neem mijn voorzet, die is dankzij de individuele trainingen van Igor Korneev ernorm verbeterd. Hij kan exact uitleggen hoe je op welk moment moet trappen. Nét iets meer met de wreef of juist nét iets meer met de binnenkant. En het kan nog veel beter. Binnen een paar jaar moet iedere voorzet die ik geef een kans opleveren. Dan pas ben ik tevreden."
Al lang vóórdat hij op Varkenoord ging spelen, werd Vincken verliefd op Feyenoord. Zijn vloeiende Rijnmond-accent laat hem nauwelijks een andere keuze. "In 1993 stond ik op de Coolsingel om het kampioenschap te vieren. Ik was een jaar of 5, maar ik weet het nog precies. En in 1999 was ik er weer, bij de laatste landstitel. Als supporter was het heel bijzonder om in het eerste te debuteren dit seizoen, uit bij NEC. Al deed het extra pijn dat we die wedstrijd verloren."
Vincken is pas 18, maar voor zijn gevoel lag hij met zijn debuut wat achter op schema. Pas in de laatste weken van de competitie maakte hij vaker deel uit van de A-selectie. "Met jongen als Affelay of babbel heb ik altijd in de Nederlandse jeugdteams gespeeld. Maar zij debuteerden al in de eredivisie toen ik nog bij Jong Feyenoord rondliep. Dat stak wel een beetje. Dan zat je naar Studio Sport te kijken op zondag en zag je al die jongens door het beeld lopen. Dat wilde ik ook."
Met het beloftenteam van Feyenoord verspeelde hij op de laatste speeldag het kampioenschap. Aan 020 notabene. Trainer Mario Been was woedend en verweet een aantal van zijn spelers een gebrek aan inzet. Vincken kon zich er wel iets bij voorstellen. "Jongens die écht weten wat Feyenoord betekent, geven altijd 100 pricent. Ik ben iedere keer weer trots om dat shirt ana te trekken, daar voel ik echt iets bij. Feyenoord betekent heel veel voor heel veel mensen. Als voetballer moet je dat altijd beseffen, vind ik."
De jongen aanvaller kent zijn klassieken. De Feyenoorders die in 1970 de Europa Cup wonnen, noemt hij zonder al te veel moeite. En Coen Moulijn krijgt altijd netjes een hand: dag meneer Moulijn. "Ik ben bijna alle oudspelers die bij Feyenoord komen bij naam", aldus Vincken. "Veel jongens niet, maar ik vind dat dat eigenlijk wel zo hoort."
Het WK-jeugd is een perfect podium om zijn eigen naam te vestigen, beseft Vincken. Ook richting de nieuwe trainer Erwin Koeman. In het tweede duel met Australië begin de Feyenoorder op de bank, maar na zijn sterke invalbeurt kan Foppe de Haan voorlopig niet meer om hem heen. "De impact van het tournooi is groot", ziet Vincken. "Iedere dag is er meer pers. Dat is allemaal nieuw voor me, maar ik vind het best leuk. Voor dit tournooi kenden niet zoveel mensen mijn naam, straks wel denk ik. Als ik goed presteer, is dat toch reclame. De stijl van Quincy springt misschien meer in het oog, maar hopelijk waardeert het publiek mijn spel straks ook."
Overgenomen uit het AD/De Dordtenaar omdat hij nergens op internet stond.quote:Selectiespeler onder Erwin Koeman
Tim Vincken maakt in de voorbereiding deel uit van de A-selectie van de nieuwe Feyenoord-trainer Erwin Koeman. "Ik hoop dat ik komend seizoen wat meer speelminuten krijg", aldus Vincken. "Maar dat zal ook afhangen van eventuele nieuwe spelers en ik heb in principe Romeo Castelen nog voor me.
Als er weinig perspectief is, is het misschien beter om uitgeleend te worden aan een goeie club. Maar ik ga eerst mijn stinkende best doen bij Feyenoord."
De aanvaller staat morgen in elk geval in de basis tegen Benin, het laatste groepsduel van Oranje in Tilburg.
Trainer Foppe de Haan koos in de wedstrijd tegen Australië (schrijver stukje schreef Japan) voor Collins John aan de rechterkant, omdat hij meer dynamiek tussen de drie aanvallers wilde. Dat experiment pakte echter niet goed uit.
"Met Tim weet je precies wat je hebt", aldus De Haan. "Een echte rechtsbuiten, die zijn taken altijd uitvoert. Die jongen ziet het, heeft snelheid én een heel behoorlijke voorzet."
quote:Op zaterdag 18 juni 2005 13:31 schreef Cart_man het volgende:
Wow, iedereen krijgt een strakke plasser van Vincken.
Laat hem eerst maar eens wat zien bij Feyenoord1quote:Op zaterdag 18 juni 2005 13:31 schreef Cart_man het volgende:
Wow, iedereen krijgt een strakke plasser van Vincken.
tja, met dit weer hebbie toch niks anders te doenquote:Op zaterdag 18 juni 2005 13:29 schreef Tomasso het volgende:
Voorbehouden voor typefouten.
En ja, ik heb dit zelf helemaal over zitten typen![]()
Ach nee toch.quote:Op zaterdag 18 juni 2005 12:44 schreef -Vaduz- het volgende:
Feyenoord heeft zijn zinnen gezet op Fredrik Stenman van Djurgarden, een Zweedse linksback die ook voor Jong Zweden uitkomt.
[afbeelding]
Iddquote:Op zaterdag 18 juni 2005 14:15 schreef yvette1982 het volgende:
[..]
Ach nee toch.
Als hij nog slechter of even slecht als Ostlund is dan mag hij daar blijven. Ik heb weinig vertrouwen in weer een aankoop die zich eerst nog moet bewijzen. Geef gewoon eerst Snoyl een kans, die was dit jaar wekelijks sterk bij den Bosch.
Ja, laten we van te voren al negatief zijn over een speler die je nog hebt zien spelen.quote:Op zaterdag 18 juni 2005 14:15 schreef yvette1982 het volgende:
[..]
Ach nee toch.
Als hij nog slechter of even slecht als Ostlund is dan mag hij daar blijven. Ik heb weinig vertrouwen in weer een aankoop die zich eerst nog moet bewijzen. Geef gewoon eerst Snoyl een kans, die was dit jaar wekelijks sterk bij den Bosch.
Alles is de schuld van Wotte of niet? 4e Plek schuld van Wotte, 2e wereldoorlog schuld van Wotte etc etc..quote:Op zaterdag 18 juni 2005 18:39 schreef fransie102 het volgende:
[..]
IddOpzouten Wotte, kijk nou eerst eens rond in de eigen jeugdopleiding en daarna in Nederland.
Daar voetbalt hij nu toch ookquote:Op zaterdag 18 juni 2005 19:09 schreef fransie102 het volgende:
Wotte heeft het vorig seizoen gewoon aardig verknald bij mij en vele anderen.Heb nooit gezegd dat Vincken niet goed genoeg is, alleen dat ie zich nog moet bewijzen. En dat moet ie toch ook? Of wou je zeggen dat ie al in Oranje thuishoort?
Gossie, wat zullen we die missen zegquote:Op zaterdag 18 juni 2005 19:32 schreef methodmich het volgende:
Ik verwacht Serginho Greene sowieso in de basis, zeker onder Koeman. Zal wel ten koste gaan van Gibbs.
Ik zou Zuiverloon gewoon op zijn favoriete positie voor de leeuwen gooien. De wedstrijden die hij centraal stond vond ik hem ook beter spelen dan als hij rechtsback stond.quote:Op zaterdag 18 juni 2005 19:39 schreef methodmich het volgende:
Zou ik andersom doen. Een jonge speler kan beter eerst enige jaren backen en dan met al zijn opgedane ervaring een belangrijkere plek in de as innemen.
Dat maakt uitquote:Op zaterdag 18 juni 2005 19:41 schreef yvette1982 het volgende:
Hoezo zou Gibbs vervangen worden door Greene? Pips is een linkspoot en Greene is rechts.
vind ik ook. Maar de realiteit is dat je in het centrum meestal een linksbenige en een rechtsbenige speler ziet. Daarom is de kans redelijk groot dat Koeman dat ook zal doen.quote:Op zaterdag 18 juni 2005 19:43 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Dat maakt uit.
Het is m.i. zoiezo onzin dat een centrum van de verdediging uit een links- en een rechtspoot moet bestaan. Gewoon 2 rechtspoten, geen enkel probleem.
het is van mij geen eis hoor, ik vind het ook onzin. Ik zeg alleen dat je het bijna altijd ziet.quote:Op zaterdag 18 juni 2005 20:06 schreef methodmich het volgende:
Nou, zo veel centrums voldoen niet aan die eis die jij stelt hoor. Kijk alleen maar in de HCE.
het is wel zo hoor. Als voorbeelden kan ik bijvoorbeeld noemen:quote:Op zaterdag 18 juni 2005 20:13 schreef methodmich het volgende:
Nou, dat betwijfel ik toch wel eigenlijk. Sowieso kan ik in Nederland weinig puur linksbenige centrumverdedigers opnoemen.
die is zeker linksbenig.quote:Op zaterdag 18 juni 2005 20:22 schreef methodmich het volgende:
Michael Jansen speelde linksback, Luijpers vaker wel dan niet, zelfde voor Kreek, Lindenbergh was doorgaans middenvelder bij AZ, maar dan hadden ze wel 2 andere linkspoten.
Maar toch... En is Zomer linksbenig? En Kruiswijk?
Wat denk je dat die 'quote:Op zaterdag 18 juni 2005 20:23 schreef methodmich het volgende:
Ik zou FM niet als database gebruiken culth, uh, sloggi.
Lijkt me niet. En er zullen er sowieso wel weer een flink aantal verhuurd worden.quote:Op maandag 20 juni 2005 13:04 schreef Kaap het volgende:
Het aantal dat weggaat valt ook mee.
Het lijkt me dat we nog wel minstens 7 spelers weg moeten doen.quote:Op maandag 20 juni 2005 13:59 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Lijkt me niet. En er zullen er sowieso wel weer een flink aantal verhuurd worden.
Dat zal Kuyt wel weerhouden denk ik.....quote:Op maandag 20 juni 2005 11:28 schreef yvette1982 het volgende:
maar mij spreekt die competitie niet echt aan.
ja hoor let maar op, die jongen gaat niet naar de franse competitiequote:Op maandag 20 juni 2005 15:09 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Dat zal Kuyt wel weerhouden denk ik.....
Omdat die competitie jou niet aanspreekt natuurlijkquote:Op maandag 20 juni 2005 15:16 schreef yvette1982 het volgende:
[..]
ja hoor let maar op, die jongen gaat niet naar de franse competitie
Laat hem, hij probeert iedere kans aan te grijpen om te zeggen dat Feyenoord niet kan besturen en wil het niet eens realistisch gaan zien.quote:Op maandag 20 juni 2005 16:29 schreef Cart_man het volgende:
En waarom dan? Omdat ze geld investeren? Hoe verdienen ze dit terug dan?
quote:Op maandag 20 juni 2005 16:29 schreef Cart_man het volgende:
En waarom dan? Omdat ze geld investeren? Hoe verdienen ze dit terug dan?
Nee, nog 2 Basto's en Bosschaarts kopen getuigt van slim handelenquote:Op maandag 20 juni 2005 16:43 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Laat hem, hij probeert iedere kans aan te grijpen om te zeggen dat Feyenoord niet kan besturen en wil het niet eens realistisch gaan zien.
dat is wel realistisch als Feyenoord zo doorgaatquote:Op maandag 20 juni 2005 16:50 schreef fransie102 het volgende:
[..]
Wat vind jij realistisch dan? weer 3e of 4e worden?
Realistisch noem ik wachten met janken tot de transferperiode afgelopen is. Dan heb je pas recht tot janken. Nu moet je gewoon nog afwachten...quote:Op maandag 20 juni 2005 16:50 schreef fransie102 het volgende:
[..]
Nee, nog 2 Basto's en Bosschaarts kopen getuigt van slim handelen![]()
Wat vind jij realistisch dan? weer 3e of 4e worden?
Mijn vertrouwen in bepaalde mensen is ook niet groot, maar moet dat betekenen dat we elk nieuw seizoen al als verloren beschouwen voordat het begonnen is?quote:Op maandag 20 juni 2005 17:11 schreef Staanplaats het volgende:
Hebben we niet al jaren lang lopen wachten? Met 0,0 als resultaat?
Sorry maar mijn vertrouwen in bepaalde mensen ligt richting het vriespunt..
quote:Op maandag 20 juni 2005 16:48 schreef fransie102 het volgende:
[..]De speler over een paar jaar voor miljoenen meer te verkopen misschien?
Het is altijd afwachten en teleurgesteld worden bij Feyenoordquote:Op maandag 20 juni 2005 16:55 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Realistisch noem ik wachten met janken tot de transferperiode afgelopen is. Dan heb je pas recht tot janken. Nu moet je gewoon nog afwachten...
quote:Following his season loan spell with Rangers Liverpool misfit Gregory Vignal will this week seal a move to Feyenoord in Holland.
The French left back is surplus to requirements under Rafael Benitez and he will end his Anfield nightmare this week.
This story has been reproduced from today's media and is not necessarily the position of Liverpool Football Club.
Wil niet zeggen dat we niet mogen blijven kankeren hoe het beter moetquote:Op maandag 20 juni 2005 17:49 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Daar wachten we al ruim 30 jaar op. Duurt nog wel even...
Ervarig heeft ie wel maar verderquote:
Het lijkt er inderdaad op dat Feyenoord wat Elan nodig heeft, Gullit was daar de juiste man voor dacht ik, maar die heeft het niet kunnen bolwerken, al was het spel soms bij vlagen zeer attractief om naar te kijken, dat is wel eens anders geweest en heeft uiteraard ook de bovengetalenteerde voorhoede als oorzaak.quote:Op maandag 20 juni 2005 17:53 schreef fransie102 het volgende:
[..]
Wil niet zeggen dat we niet mogen blijven kankeren hoe het beter moetAls Jorien nou eens oprot, en er een ambitieuzere voorzitter komt, zou Feyenoord het weer een stuk beter doen.
Kankeren mag altijd, alleen zijn er sommigen (niet alleen jij) die altijd kankeren en nooit iets positiefs over Feijenoord posten.quote:Op maandag 20 juni 2005 17:53 schreef fransie102 het volgende:
[..]
Wil niet zeggen dat we niet mogen blijven kankeren hoe het beter moetAls Jorien nou eens oprot, en er een ambitieuzere voorzitter komt, zou Feyenoord het weer een stuk beter doen.
Tja, allereerst hebben ze goede spelers nodig, een stabiele technische staf en wat liquide middelen.quote:Op maandag 20 juni 2005 17:59 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Kankeren mag altijd, alleen zijn er sommigen (niet alleen jij) die altijd kankeren en nooit iets positiefs over Feijenoord posten.
De vraag is of er met een nieuwe voorzitter wel veranderingen komen die er voor kunnen zorgen dat Feijenoord een betere toekomst tegemoet gaat.
Ja en dat weet je inmiddels dus als het je niet bevalt kom je toch gewoon niet meer hoef je ook nergens op te zeikenquote:Op maandag 20 juni 2005 17:42 schreef fransie102 het volgende:
[..]
Het is altijd afwachten en teleurgesteld worden bij Feyenoord
quote:Op maandag 20 juni 2005 19:11 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
[..]
Ja en dat weet je inmiddels dus als het je niet bevalt kom je toch gewoon niet meer hoef je ook nergens op te zeiken
Mwoah, ik heb dit seizoen tot de winterstop gedacht dat we kampioen werden, en tot Den Bosch was ik ervan overtuigd dat we 2e zouden worden.quote:Op maandag 20 juni 2005 17:59 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Kankeren mag altijd, alleen zijn er sommigen (niet alleen jij) die altijd kankeren en nooit iets positiefs over Feijenoord posten.
Tuurlijk, maar vd Herik is niet ambitieus genoeg. Goede voorzitter om Feyenoord van degradatie-kandidaat naar subtopper omhoog te halen, maar om Feyenoord echt aan de top te helpen, is ie niet ambitieus genoeg. Dan kun je beter iemand die zich allang bewezen heeft bij een internationaal bedrijf hebben, zoals v. Raaij en z'n opvolger bij PSV. Dat zijn mensen die weten hoe het geld binnen moet komen.quote:De vraag is of er met een nieuwe voorzitter wel veranderingen komen die er voor kunnen zorgen dat Feijenoord een betere toekomst tegemoet gaat.
Loop dan ook niet zo te zeiken als het niet goed gaat, dat doen joden namelijk ookquote:Op maandag 20 juni 2005 19:14 schreef fransie102 het volgende:
[..]
Ja hoor, omdat de resultaten tegenvallen ga ik maar weg. Ik ben geen jood
Ja man, je mag niet kankeren want dat is joodsquote:Op maandag 20 juni 2005 19:24 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
[..]
Loop dan ook niet zo te zeiken als het niet goed gaat, dat doen joden namelijk ook
Je mag best kritiek hebben dat heeft iedereen en dat is ook goed maar sommige mensen blijven overal over door gaan en herhalen alles wat ze al gezegd hebben 30 keer.quote:Op maandag 20 juni 2005 19:27 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Ja man, je mag niet kankeren want dat is joods![]()
En via Feyenoord zwart geld witwassen? Meeste spelers rouleren tot nu toe in het circuit, op Luis Fabiano na.quote:Op maandag 20 juni 2005 16:48 schreef fransie102 het volgende:
[..]De speler over een paar jaar voor miljoenen meer te verkopen misschien?
Ik hou van Feyenoord en wil het beste voor die club. Moeten we dan alles maar accepteren?quote:Op maandag 20 juni 2005 19:29 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
[..]
Je mag best kritiek hebben dat heeft iedereen en dat is ook goed maar sommige mensen blijven overal over door gaan en herhalen alles wat ze al gezegd hebben 30 keer.
Als je sarcastisch bent, doe dan ff een knipoog-PIquote:Op maandag 20 juni 2005 19:49 schreef rotskibo het volgende:
Ajax neemt van Geel als TD, nou, ben ik even blij dat wij Wotte hebben![]()
![]()
![]()
Ik heb je tot nu toe over nog geen enkel Feyenoord-gerelateerd onderwerp op iets positiefs kunnen betrappen...quote:Op maandag 20 juni 2005 19:50 schreef fransie102 het volgende:
[..]
Ik hou van Feyenoord en wil het beste voor die club. Moeten we dan alles maar accepteren?
En ik ben ook vaak genoeg positief hoor, alleen soms kán ik gewoon niet positief meer zijn over bepaalde zaken.
Dan had je me eens moeten horen na de bekenmaking van Gullit's komst, de 1e anderhalve maand van het afgelopen seizoen, en de periode vanaf de winterstop tot het drama in Den Bosch.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:02 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Ik heb je tot nu toe over nog geen enkel Feyenoord-gerelateerd onderwerp op iets positiefs kunnen betrappen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |