Mijn moeder is er toch niet als ik gebelt wordt, en anders zit ik boven en is zij beneden, en hoort zij mijn mobiel niet, dus zal ik het eerst hier posten, dan mijn oma en opa, pa en oom bellen en dan eens kijken of ik wellicht ook even mijn ma zou moeten inlichten.quote:Op donderdag 16 juni 2005 11:31 schreef NerdoNielso het volgende:
[..]
Je mag eerst je moeder wel even omhelsen hoor
En je oma bellen kan tijdens het typen wel
Ik wil het morgen wel proberen, maar dat is zeg maar nog het enige wat ook nog een beetje schimmig is voor mijquote:Op donderdag 16 juni 2005 11:36 schreef Pizza_Shooter het volgende:
Het tekenen van elektronenformules met niet-bindende elektronenparen (octetregel enzo, §1.3) is mij niet geheel duidelijk. Iemand die dat toevallig morgen in een studieuur even uit wil leggen?
Na muziek ben ik bij jou, dan leg ik het wel uitquote:Op donderdag 16 juni 2005 11:36 schreef Pizza_Shooter het volgende:
Het tekenen van elektronenformules met niet-bindende elektronenparen (octetregel enzo, §1.3) is mij niet geheel duidelijk. Iemand die dat toevallig morgen in een studieuur even uit wil leggen?
Das mooi.quote:Op donderdag 16 juni 2005 14:45 schreef errrrr het volgende:
[..]
Na muziek ben ik bij jou, dan leg ik het wel uit
Hopelijk snap ik het na Hans z'n uitleg, dus dan is het niet nodig. Bedankt iig.quote:Op donderdag 16 juni 2005 14:43 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Ik wil het morgen wel proberen, maar dat is zeg maar nog het enige wat ook nog een beetje schimmig is voor mij.
Het was beter als niets, je moet niet zeiken.quote:Op donderdag 16 juni 2005 14:44 schreef errrrr het volgende:
Mijn Creative Travelsound 200 speakertjes zijn binnen, vet
Mooi reistasje erbij... klinkt erg goed (stuk beter dan die prutsboxjes van wintersport van Ali)... dus dat is leuk op vakantie
Boe!quote:Op donderdag 16 juni 2005 14:59 schreef DearPrudence het volgende:
Hallo.
In een post van 6 woorden en een smile, 4 keer het woord 'kut'.quote:Op donderdag 16 juni 2005 15:00 schreef DearPrudence het volgende:
Kutregen van gister. kut. kut. kut.
quote:Marcus @ Cel4-site:
.. echt SUPER gezellig ..
en...............quote:Op donderdag 16 juni 2005 15:40 schreef MrAli het volgende:
Merel is geslaagd, die is dus al gebelt, zal zo wel komen dan.
Nothing...quote:
Het examenfeest.quote:Op donderdag 16 juni 2005 16:00 schreef Pizza_Shooter het volgende:
Nu ben ik wel benieuwd... wat voor feest was er in paal 12?
Ben trots op je, Alwinquote:Op donderdag 16 juni 2005 16:05 schreef MrAli het volgende:
Geslaagd!
Cijfers:
wi 7.2
bi 7.3
sk 6.6
na 6.2
nl 6.6
en 6.5
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |