abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_27970978
Nee ik vond hem niet zo lekker om te neuken de laatste keer.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_27971011
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 00:33 schreef raptorix het volgende:
Nee ik vond hem niet zo lekker om te neuken de laatste keer.
Neuk jij met moslims?
pi_27971811
Op TT staat dat zijn DNA is afgenomen, morgen de uitslag.
pi_27973631
quote:

Tegenstrijdige verklaringen over vermeende verkrachting

Van Persie dieper in problemen

door John van den Heuvel

ROTTERDAM, donderdag
Grote verschillen in getuigenverklaringen hebben Arsenal-spits Robin van Persie extra in de problemen gebracht. Volgens het openbaar ministerie (OM) in Rotterdam wijkt de lezing van Van Persie over de vermeende verkrachting van ex-stripteasedanseres Sandra op essentiële punten af van die van zijn vrienden.
Het OM besloot daarom gisteren de international vandaag voor te geleiden aan de rechter- commissaris. Die moet beslissen of de voorlopige hechtenis van de 21-jarige Rotterdammer met veertien dagen wordt verlengd. Advocaat A. Moszkowicz zal vandaag vragen zijn cliënt onmiddellijk in vrijheid te stellen.
Uit onderzoek van deze krant blijkt dat de beweerde verkrachting zich zou hebben afgespeeld in het Tulip Inn-hotel in Rotterdam. Van Persie nam zijn ’one-night-stand’ volgens de politie zaterdagnacht na een avondje stappen mee naar dit hotel. Ook twee vrienden gingen mee naar de hotelkamer.

Badkamer
Volgens de aangifte van het slachtoffer zou Van Persie haar in de badkamer hebben verkracht. De voetballer ontkent tot nu toe dat er sprake is geweest van geslachtsverkeer met de vrouw. Sandra deed afgelopen zondag officieel aangifte van verkrachting. Naast Van Persie arresteerde de Rotterdamse zedenpolitie ook de twee vrienden, die echter na verhoor weer werden heengezonden.
Volgens bronnen dicht bij het onderzoek weken de verklaringen van de twee vrienden in de ogen van het OM te veel af van die van Van Persie. Ook is nog geen uitslag bekend van de dnasporen die op het lichaam van Sandra zijn aangetroffen. Justitie zegt daarom meer tijd nodig te hebben voor het onderzoek en zal de rechter-commissaris vandaag vragen het voorarrest te verlengen.

Inmiddels is ook meer bekend geworden over de achtergronden van Sandra. Ze zou als stripteasedanseres hebben gewerkt in bars in Duitsland en daar ook prostituee zijn geweest. De vrouw zou eerder al contact hebben gehad met spelers van Feyenoord. De Marokkaanse echtgenote van Van Persie wilde gisteren niet reageren.

Hyper Hyper
Ongeloof over de vermeende verkrachting door Van Persie voert nog steeds de boventoon. Ook eigenaar Ronald Molendijk van de nachtclub Hyper Hyper, waar Robin de ex-stripteasedanseres ontmoet zou hebben, geeft hem het voordeel van de twijfel. „Ik heb onder het personeel onderzoek gedaan, maar niemand heeft wat bijzonders gezien”, aldus Molendijk, die nog een tijdje met Van Persie heeft gesproken.
„Hij kwam hier wel vaker en ik heb hem dan ook even gedag gezegd. Ik heb hem gefeliciteerd met zijn invalbeurt voor het Nederlands elftal. Van Persie was er ook erg blij mee. Toen ik hem wat te drinken aanbood nam hij een 7-upje”.
  donderdag 16 juni 2005 @ 09:47:46 #180
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_27974747
ik vind het al ongelovelijk dom dat je jezelf in een positie manoeuvreert dat je van dergelijke zaken beschuldigd kan worden.
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  donderdag 16 juni 2005 @ 09:55:18 #181
73305 Stpan
Zullen wij laten hoo-ooren...
pi_27974934
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 09:47 schreef buzzer het volgende:
ik vind het al ongelovelijk dom dat je jezelf in een positie manoeuvreert dat je van dergelijke zaken beschuldigd kan worden.
Maar wie zou Van Persie dan ook ongelovelijk dom durven noemen?

Zijn vrouw mag ondertussen wel even bij mij komen uithuilen trouwens.
pi_27980151
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 09:47 schreef buzzer het volgende:
ik vind het al ongelovelijk dom dat je jezelf in een positie manoeuvreert dat je van dergelijke zaken beschuldigd kan worden.
ongelofelijk

Wel raar om vanuit de Baja helemaal naar de Tulip Inn te gaan. Als je als BN'er zon hoertje oppikt, wil je toch zo min mogelijk kans lopen om herkend te worden ...
pi_27980301
Maar is het nou wel zeker dat hij die vrouw naar zijn hotel kamer hefet genomen ?
  donderdag 16 juni 2005 @ 12:47:09 #184
121928 Maquiladora
Here it comes
pi_27980355
Tsja ik weet niet wat ik ervan moet geloven, Van Persie is niet een van de slimsten en er zijn ook genoeg mensen die graag een beroemdheid een hak willen zetten.

Lastig hoor
9 juni Billy Corgan - 26 juni Rockin' Park - 7 juli Coldplay
pi_27980428
Dat wel ja volgens mij.

Als ze naar DNA of sperma gaan zoeken en ze vinden het hoeft dat toch nog niet gelijk te betekenen dat hij haar verkracht zou hebben? Ze kan ook gewoon gewillig meegedaan hebben, maar daarna er een slaatje uit wilen slaan. Dat valt volgens mij amper te bewijzen, ook nu Robin al heeft gelogen.
pi_27980684
We weten niet als die vrouw nu ook echt in die hotel kamer is geweest.
Dat ze eens meer details geven
  donderdag 16 juni 2005 @ 13:09:20 #187
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_27981103
Zijn voorarrest is met 14 dagen verlengd.
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_27981162
Auch.
[b]Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:[/b]
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
  donderdag 16 juni 2005 @ 13:11:05 #189
44679 Leshy
Held met sokken.
pi_27981176
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 13:09 schreef BVO het volgende:
Zijn voorarrest is met 14 dagen verlengd.
Dat was al een tijdje bekend
  donderdag 16 juni 2005 @ 13:15:57 #190
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_27981350
Nee hoor, zojuist pas officieel bekend gemaakt, na zijn DNA-test. .

La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_27981405
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 13:11 schreef Leshy het volgende:

[..]

Dat was al een tijdje bekend
Een tijdje? Volgens mij nog geen halfuur hoor
pi_27981606
quote:
De ex-stripteasedanseres staat in het nachtleven van Rotterdam bekend als 'een beetje maf'. Een voormalig collega: ,,Ze kleedt zich per definitie uitdagend en schept er genoegen in mannen het hoofd op hol te brengen. Dat heeft natuurlijk ook met haar voormalige beroep te maken, maar daarmee vraagt ze nog niet om een verkrachting.''

Volgens het slachtoffer is zij zaterdagnacht in een Rotterdams hotel door Van Persie seksueel misbruikt. De volgende dag deed ze aangifte van verkrachting.

De vrouw, die in het circuit bekend staat als 'Sandra', had de voetballer eerder die avond ontmoet in de Rotterdamse discotheek Hyper Hyper. Van Persie was daar in gezelschap van twee vrienden met een Marokkaans uiterlijk, de gewezen stripteaseuse was er met een vriendin.

Later vertrok het vijftal naar de populaire discotheek Baja Beach Club, waar volgens een ooggetuige 'in een goede sfeer' nog iets werd gedronken.

Nadat de vriendin kort na middernacht afscheid had genomen, zou de rest van het gezelschap nog een nachtclub hebben bezocht, alvorens naar een hotelkamer in Rotterdam te zijn gegaan. Daar zou Van Persie zich, tegen de zin van de vrouw, handtastelijk hebben gedragen.

Toen zij aangaf niet van zijn gedrag gediend te zijn, zou hij haar volgens de aangifte op brute wijze hebben verkracht. Van Persie ontkent dat er sprake is geweest van seksueel contact, maar justitie denkt dat sporen op het lichaam van de vrouw zijn toe te schrijven aan de voetballer.

Of de twee vrienden van de voetballer bij het incident aanwezig zijn geweest, is niet bekend. Zij hebben tegenover de politie een verklaring afgelegd. Het tweetal werd aanvankelijk ook gearresteerd, maar na verhoor vrijgelaten.

Advocaat A. Moszkowicz van Van Persie noemt de zaak 'flinterdun' en heeft goede hoop dat Van Persie vandaag op vrije voeten zal worden gesteld. ,,De vrouw komt, mede door haar dubieuze achtergrond, niet echt geloofwaardig over. Ik denk dan ook dat andere motieven haar tot de aangifte hebben aangezet.''

De voormalige collega: ,,Ze is wel een beetje maf, maar ik denk niet dat ze zoiets zou verzinnen. Waarom zou ze dat doen? Smartengeld van een rijke voetballer? Kan ik me niet voorstellen. Nou ja, laten we het onderzoek maar afwachten.''
Die hoer moet zich niet aanstellen. Na die duizende triple-penetrations in al haar gaten zal ze amper iets gevoeld hebben van dat bierworstje. Opzouten met die aansteller.
  donderdag 16 juni 2005 @ 13:23:38 #193
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_27981648
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 13:18 schreef Xenomaniac het volgende:
Volgens een verslaggever op radio 1 is het DNA onderzoek nog niet voltooid.
Ook zou de politie aan Bram hebben doorgegeven dat Sandra al tijden achter v. Persie aan zat. Van Persie zou haar niet hebben gekend. Op basis daarvan ging Bram er vanuit dat Robin vandaag weer naar huis kon. De rechter-commissaris was daar niet van overtuigd.
Een attentiehoer dus.
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_27981741
Een stalkster. Van Persie heeft haar gewoon uit zijn kamer getrapt toen zij hem wou naaien, en van dat blauwtje en die teleurstelling heeft ze dus maar verkrachtig gemaakt. Kapot trappen die hoer.
  donderdag 16 juni 2005 @ 13:26:08 #195
44679 Leshy
Held met sokken.
pi_27981746
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 13:17 schreef BliksemSchigt het volgende:
Een tijdje? Volgens mij nog geen halfuur hoor
Ah, mijn excuses. Ik dacht dat de verlenging van het voorarrest al was besloten met de voorgeleiding aan de rechter.

Mijn fout, ik moet maar eens leren lezen denk ik
  donderdag 16 juni 2005 @ 13:30:45 #196
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_27981893
Zullen we een kaart naar Van Persie sturen met : Verhuizing? Verassing!
pi_27981986
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 13:23 schreef BVO het volgende:

[..]

Een attentiehoer dus.
Net schrijf je nog dat het verlengd is door de uitslag van het DNA onderzoek. En uit dat gequote stukje blijkt weer dat die uitslag nog niet binnen is. Wat is het nu ?

Volgens mij hebben ze de uitslag nog niet, en tot die tijd zal ie wel vastzitten, en aangezien ie al over de tijdslimiet heen is van het voorarrest moeten ze er maar maximaal 2 weken bijplakken. Kortom, zodra de uitslag binnen is, morgen of overmorgen, is ie vrij.
  donderdag 16 juni 2005 @ 13:35:14 #198
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_27982063
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 13:33 schreef FrikandelSpecialist het volgende:

[..]

Net schrijf je nog dat het verlengd is door de uitslag van het DNA onderzoek. En uit dat gequote stukje blijkt weer dat die uitslag nog niet binnen is. Wat is het nu ?

Volgens mij hebben ze de uitslag nog niet, en tot die tijd zal ie wel vastzitten, en aangezien ie al over de tijdslimiet heen is van het voorarrest moeten ze er maar maximaal 2 weken bijplakken. Kortom, zodra de uitslag binnen is, morgen of overmorgen, is ie vrij.
De uitslag is inderdaad nog niet binnen, in tegenstelling tot wat eerder gemeld werd op de radio. .
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_27982245
quote:
Voorarrest Van Persie verlengd

Voetballer Robin van Persie blijft langer vastzitten. Dat heeft zijn advocaat vanmiddag bekendgemaakt.

De rechter-commissaris in Rotterdam verlengde de voorlopige hechtenis met twee weken omdat nog meer getuigen moeten worden gehoord, aldus raadsman A. Moszkowicz.

Van Persie (21) zit sinds maandag vast op verdenking van verkrachting. Justitie bevestigde dat het voorarrest is verlengd. Een toelichting daarbij wordt niet gegeven, justitie verwijst naar het belang van het onderzoek en de ernst van de zaak.

Moszkowicz toonde zich niet verrast door de beslissing, maar had het liever anders gezien. Volgens hem is Van Persie ontdaan. ,,Mijn cliënt heeft de vrouw met voldoende respect behandeld''.

De advocaat stelde dat hij Van Persies club Arsenal heeft geïnformeerd en dat die achter de speler staat.
Verlengt door verder onderzoek naar meer getuigen, niet door DNA.
pi_27982327
Wie gaat er dan ook naar een discotheek met de naam hyper hyper
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')