Ja oke, maar dat is dus totaal niet het geval!quote:Op maandag 13 juni 2005 21:17 schreef Aventura het volgende:
Zo'n winkel heeft natuurlijk nauwelijks overhead in de zin van winkelruimte en personeel. Waarom ze het startbod op 1 euro zetten is me overigens wel een raadsel. Wellicht om hebberige mensen te trekken. Ze weten dat ze toch wel keihard tegen elkaar inbieden tot een voor de winkel acceptabel (rendabel) bedrag.
O wacht ik dacht dat je bedoelde dat elk artikel wel op zo'n 1000 euro terechtkwam?quote:Op maandag 13 juni 2005 21:19 schreef BretsiG het volgende:
[..]
Ja oke, maar dat is dus totaal niet het geval!
Nee dat mag niet op eBay, op je eigen waar bieden.quote:Op maandag 13 juni 2005 21:20 schreef hilliebillie het volgende:
ik heb het idee dat ze zelf een laatste bod doen als ze iets voor tijd vinden dat het bod te laag is.. om het dan zelf te "kopen" en dan nogmaals aanbieden.. of op een andere manier verkopen.
maar zeker weten of dat zo is weet ik niet.. maar lijkt me inderdaad dat anders zo'n winkel snel failliet is..
Ja maar 1000 is dan nog geen 8000 snappie.quote:Op maandag 13 juni 2005 21:20 schreef Aventura het volgende:
[..]
O wacht ik dacht dat je bedoelde dat elk artikel wel op zo'n 1000 euro terechtkwam?
Bewertungsprofil: 3760quote:Op maandag 13 juni 2005 21:27 schreef Pietverdriet het volgende:
Hoeveel positieve waarderingen hebben ze?
(let wel, als verkoper!)
nee goed, maar dan laat je het door een bekende doen, natuurlijk niet met je eigen account..quote:Op maandag 13 juni 2005 21:21 schreef Aventura het volgende:
[..]
Nee dat mag niet op eBay, op je eigen waar bieden.
Van koper, dus zij hebben verkocht.quote:Op maandag 13 juni 2005 21:29 schreef BretsiG het volgende:
[..]
Bewertungsprofil: 3760
Positive Bewertungen: 99,0%
Mitglieder, die mich positiv bewertet haben: 3799
Mitglieder, die mich negativ bewertet haben: 39
Alle positiven Bewertungen: 4943
Eerste 3 pagina's allemaal "kaufer" (koper)
- trotz anforderung keine deutsche gebrauchsanweisung bekommenquote:Op maandag 13 juni 2005 21:36 schreef Sjakie01 het volgende:
Mitglieder, die mich negativ bewertet haben: 39
Is best veel ook al heeft hij bijna 3800 reacties. Check is wat het probleem was bij die mensen.
Ik denk dat ik daar toch wel de nodige spulletjes ga uithalen, ga volgend jaar verhuizen en weet nog wel het een en ander wat ik goedkoop moet hebben.quote:Op maandag 13 juni 2005 21:43 schreef Sjakie01 het volgende:
Als dat de enige negatieve reacties zijn niet.
Je staat er trouwens nog gek van te kijken, ik heb net ook even gekeken. Zitten heel veel handelaartjes op dat ebay gebeuren. Die kopen dat spul in 1 keer in grote getalen in zodat ze het voor weinig kunnen verkopen. Ook geloof ik trouwens niet dat ebay allemaal zuivere koffie is. Volgens mij zijn veel producten daar van de spreekwoordelijke vrachtwagen gevallen. Niet dat dat een groot probleem is. Maar uiteraard verkopen ze het op die site voor minder geld dan in de winkel, anders gaan de mensen wel naar de winkel.
qq989quote:Op maandag 13 juni 2005 21:51 schreef Sjakie01 het volgende:
Wat is de username van die gast dan? Kan je vaak zien aan zijn advertentie hoe die is ingericht. Vaak maakt de gebruiker dan wel reclame voor zijn winkel. Maar lijkt me sterk dat dealers zo goedkoop hun spullen verkopen via internet. Denk niet dat de concurrentie daar zo blij mee is. Maar aan de andere kant, hij kan best veel artikellen hebben over gehouden aan bijv. een actie die hij zo probeert te verkopen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |