25 is méééér dan genoegquote:Op maandag 13 juni 2005 22:03 schreef LuQas het volgende:
Ik wil helemaal niet dat het 30 graden wordt![]()
en komt die uitspraak vandaag nog ?quote:Op maandag 13 juni 2005 22:20 schreef Cybart het volgende:
CNN check....
Ik ook niet. Zullen we een lotgenotenclubje oprichten?quote:Op maandag 13 juni 2005 22:03 schreef LuQas het volgende:
Ik wil helemaal niet dat het 30 graden wordt![]()
De uitspraak komt om 22:45 toch? Ik ben benieuwd.quote:Op maandag 13 juni 2005 22:26 schreef Cybart het volgende:
[..]
jeps.... michael is nu onderweg naar de rechtbank
Uhm..... is boadicea niet gewoon van Enya?quote:Op maandag 13 juni 2005 19:20 schreef Ryan_R het volgende:
[..]
Terra Promessa en Boadicea hebben in de top 40 gestaan. Tis dus wel een beetje popi muziek![]()
ik verwacht schuldig op drank voeren aan kinderenquote:Op maandag 13 juni 2005 22:40 schreef Ang3l het volgende:
O ja, ik gok trouwens op "vrijgesproken"
Ach dat gaat nog kei lang duren, hele troonrede, drama d'r omheen, etc etc.quote:Op maandag 13 juni 2005 22:45 schreef LeBeau het volgende:
Schiet nou oh-op! Ik ben veel te nieuwsgierig.![]()
*mee gok*quote:Op maandag 13 juni 2005 22:40 schreef Ang3l het volgende:
O ja, ik gok trouwens op "vrijgesproken"
Uh huh, dat weet ik... maar dan mogen ze nog wel opschieten!quote:Op maandag 13 juni 2005 22:46 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ach dat gaat nog kei lang duren, hele troonrede, drama d'r omheen, etc etc.
Volgens mij doet ie dat al een jaar of 15, die rare gezichtsuitdrukkingen.quote:Op maandag 13 juni 2005 22:49 schreef Cybart het volgende:
volgensmij is ie helemaal van de wereld af.... die gezichtsuitdrukking.....
Zelfde chirurg hequote:Op maandag 13 juni 2005 22:51 schreef beaverhausen het volgende:
Ik dacht al wat heeft Michael opeens lang haar maar das Latooja..
Het verschil tussen die twee is inderdaad te verwaarlozen.quote:
Leuke avatarquote:Op maandag 13 juni 2005 23:00 schreef LuQas het volgende:
Ik vind het zielig voor Michael... echt hele schrijnende beelden van hem...
Ik gok dat hij schuldig wordt bevonden. Het is immers Amerika.
ook 1 van de redenen waarom het zo spannend is....quote:Op maandag 13 juni 2005 23:02 schreef Ryan_R het volgende:
Het is ook niet zijn eerste aanklacht. Maar ben wel benieuwd. het beraad heeft 7 dagen geduurd, dus de leden van de jury waren het niet meteen met elkaar eens.
Ik ook, zo'n deurposter, van Bad. Met al die gespjes en die rode streep over z'n broek heenquote:Op maandag 13 juni 2005 23:03 schreef Cybart het volgende:
[..]
ook 1 van de redenen waarom het zo spannend is....
ik had vroeger een poster boven mn bed
Nee grijzig, zoiets als dit:quote:Op maandag 13 juni 2005 23:07 schreef Cybart het volgende:
rode achtergrond?
Hahaha ja dat plaatje stond ook op mijn T-shirtquote:Op maandag 13 juni 2005 23:14 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Nee grijzig, zoiets als dit:
[afbeelding]
* Ang3l heeft ook op de basisschool ooit BAD geplaybacked en gedanst en dat vonden ze zo leuk dat we't aan het einde van de playbackshow nog eens moesten doen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |