quote:
Met een opa en ouders, die als amateurs actief hun vocale bijdragen leverden, is het niet verwonderlijk dat de liefde voor muziek bij
Arwin Kluftal in zijn vroege jeugd is ontstaan.
Na zijn “pop-band” periode tijdens de middelbare school en de daarbij behorende drive in discotheek volgde ARWIN een klassieke zangopleiding. Nadat hij bij vele operette verenigingen als gastsolist werd uitgenodigd, kreeg ARWIN eind ’98 de kans om zich binnen de professionele zangwereld te gaan begeven. Vanaf die tijd werkte hij mee aan diverse producties van de Nederlandse Opera.
Ook in de musicalwereld werd zijn stem opgemerkt. In het seizoen 98/99 toerde hij door Nederland met de musical “Oh, Johnny “, waarin hij een belangrijk aandeel had in het schitterende lied “Droomland”. Datzelfde seizoen speelde ARWIN in de productie “Broadway Melodies”, waarin hij samen met Joke de Kruijf, Caselyn Fransico, Paul Vaes en Edwin de Jongh de mooiste musical melodieën liet herleven. In het programma “Una Voce Particolare” van de TROS televisie, eindigde hij op een eerste plaats met het prachtige nummer “Kuda, Kuda” van Tsjaikovski. Tevens was hij vier jaar lang vaste solist bij de “DinnerShow of the Centuries” van producent Frank Wentink. Naast deze theater- en showproducties, heeft ARWIN ook meegewerkt aan een aantal CD´s, waaronder “Eternal Woman" van Petra Berger. In maart 2003 behaalde hij bij het nationale songfestival een derde plaats met het nummer “Turiddu”, terwijl de publieksjury hem grif een tweede plaats toekende. ARWIN is in de afgelopen jaren uitgegroeid tot een veelzijdig vocalist. Zijn brede repertoire beslaat zowel klassiek, musical melodieën en popballades.
Door dit brede repertoire kan Arwin op diverse manieren worden ingezet. Zo zijn er al diverse orkesten geweest die van zijn vocale kwaliteiten gebruik hebben gemaakt. Daarnaast vormt zijn muzikale bijdrage op evenementen een perfecte afwisseling op het reeds bekendere werk. Of het nu een Gala diner is of een bedrijfsfeest, een huwelijk of een night of de proms concert, het is allemaal mogelijk.
Kortom: een veelzijdig vocalist in diverse genres
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !