quote:
Hybrid heb ik gekocht bij mijn eerste bestelling. Het is een shampoo en conditioner in 1.
Je wrijft het blok over je natte haren, lekker wassen en dan uitspoelen. In het begin lijkt je haar touw als het nog niet droog is, maar naar mate je het vakler gebruikt word dat ook minder.
Mijn haar is enorm zacht, glanst mooi, brengt mijn slag terug in mijn haar en het ruikt lekker fris!!!
Het is voor mij echt een topper!!!
Na het wassen doe ik lekker niks met mijn haren, ja afdrogen en beetje met mijn vingers naar achteren gooien, maar meer niet. Het zit lekker in model, mooie slag er in, lekker schoon en fris en de conditioner die erin zit vind ik ook
![]()
Ik ben dus zeker verkocht aan de hybrid!!!
![]()
quote:
Dit is een bijzondere primeur voor ons, voor iedereen eigenlijk! Een solid shampoo gecombineerd met een solid conditioner, allemaal in dezelfde bar! Dat is toch fantastisch? Hybrid is vooral fantastisch in gebieden met hard water omdat het extra glans geeft als je je haar wast. We hebben ontdekt dat je met cacaoboter en sesampasta een geweldige solid conditioner kan maken, die precies de juiste hoeveelheid glans en zachtheid geeft en makkelijk uit te spoelen is. Het ruikt naar citroenen en sensuele musk en ziet eruit als een stuk rots dat uit een klif is gehouwen (op een plek waar de rotsen zwart met wit zijn).
Thanks voor het editten heaven7