![]()
Dit is de bekende protestzanger Amandel, die vooral in de 50's en 60's wereldwijde bekendheid genoot dankzij zijn pakkende en provoceerde protestsongs, waarvan we de bekende evergreen "Ben ik te veel?" natuurlijk allemaal kennen. Hij is ook op Fok! actief onder het pseudoniem
GLO. Maar helaas lijken zijn 15 minutes of fame opgeraakt en is zijn carriere in een dal geraakt, met als dramatische dieptepunt het optreden van heden middag dat werd afgelast omdat er nul komma nul publiek kwam opdagen. Daarom besloot Amandel, in overleg met zijn manager en met advies van
Curchulain wat aan zijn imago te doen. Helaas werd dat geen succes:
![]()
En ook de tweede nieuwe look was geen succes:
![]()
Daarom heeft hij uw hulp nodig: wie bedenkt er een kekke nieuwe look voor Amandel zodat hij een nieuwe impuls kan geven aan zijn glansrijke carriere als artiest en zodat hij snel weer zijn vak in de spotlights, daar waar hij thuis hoort, kan uitoefenen. BVD.
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.