tnx, als dit probleem is opgelost ga ik zeker nieuwe voeding halen, ja er zit nu mijn radeon 9500 inquote:Op vrijdag 10 juni 2005 08:34 schreef PhaE het volgende:
Heb het topic even vluchtig doorgelezen, en denk zelf dat het allemaal begonnen is met een brakke voeding.
Kijk, die 400 watt is misschien wel genoeg, maar zelf had ik hetzefde soort problemen met mijn ati radeon 9800 pro.
Na veel zoeken bleek dat de 12-volts lijn van mijn oude voeding te weinig ampere kon leveren voor alles wat erop zat.
Nieuwe voeding met een stevigere 12-volts lijn;
Probleem opgelost.
Maar dat is iets voor later, eerst zul je je huidige problemen moeten zien op te lossen,
Trouwens, heb je je oude videokaart alweer terug gezet?
Aangezien dit toch wat power scheelt tijdens het booten etc..
(Just to be sure)
Succes!
Jij had eerst zelfde problemen met jouw radeon 9800pro?quote:Op vrijdag 10 juni 2005 10:09 schreef PhaE het volgende:
Die vraag kan Drugshond beter beantwoorden, aangezien hij samen met jou alles heeft doorgelopen, en ook nog eens een nagenoeg gelijk systeem heeft.
Ik zou nog eens proberen de nieuwe erop te zetten... En dan niet opnieuw opstarten zonder dat je iets van "write succesful" hebt gezien...quote:Op vrijdag 10 juni 2005 10:07 schreef MmadviewW het volgende:
ik heb met mijn 9500 (oudere videokaart) niet echt problemen, alleen soms kreeg ik bij opstarten lijnen over beeld en als ik pc resette was het er nog, maar als ik voeding uit en aan schakelde was dat over, dus mischien ligt het inderdaad aan de voeding... Maar hoe kan nu iig de oude bios eerst terugzetten?
ok ik zoek zo even die andere twee topics op en ik zal zo even kijken hoe warm pc wordtquote:Op vrijdag 10 juni 2005 00:42 schreef Drugshond het volgende:
(Waarom opeens die *.dll fouten ?!??!)
Toevoeging
Diepe zucht....... lijkt me trouwens sterk dat het de controller is.
Je hebt na de BIOS/flash aktie nog in je Windows gezeten. (Je harde schijf wordt herkend).
Goed wat hebben we nu.
- Een videokaart die uitvalt (daar begon het mee).
- Een moeizame update van je BIOS naar de laatste versie
- Een plotselinge storing van je toetsenbord en muis (USB poorten die wegvallen).
- Een CD-rom drive die af en toe wegvalt.
- Zoveel mogelijk apparaten losgekoppeld.
- De Harddisks worden nu niet herkend door de "VIA" controller
Zoek richtingen :Corrupte BIOS , bijna uit te sluiten (omdat ik de BIOS hier wel lopende heb). Is zijn BIOS update mislukt ?!. Drivers van zijn controller zijn pleitos, omdat er nadien nog een bootable Windows CD-Rom is geplaatst. Een moederbord wat verrot is. Of toch een brakke voeding/koelings probleem Brakke controller van zijn moederbord of brakke Harddisk Een PC Virus.
Wie het weet mag het zeggen..... I'm shooting blanks here.
Als ik ergens mijn geld op moet zetten
[1] De voeding / CoolingReden : Nu kun je opeens wel op je systeem.. was het systeem dermate afgekoeld dat je hem weer fatsoenlijk (!? op gang kreeg.)
[2] Dan ga ik voor de harddisk (corrupt)
[3] Je moederbord is kaput/ziek, brakker controller of verkeerde BIOS (not compatible) met de overige hardware.
Je vraag ligt nu ook al bij 2 andere topics, waar ook wat wizkidds rondlopen.
Morgen eerst maar eens kijken naar je Hardware Monitor in BIOS of je systeem niet te warm wordt.
Dan ben je wel aardig aan het puzzelen geweest, als je zover moet grasduinen.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 08:34 schreef PhaE het volgende:
Na veel zoeken bleek dat de 12-volts lijn van mijn oude voeding te weinig ampere kon leveren voor alles wat erop zat. Nieuwe voeding met een stevigere 12-volts lijn;
Probleem opgelost.
probleem is dat dat programmatje voor de bios niet kan opstarten omdat ie de bios niet kan lezen/loaden kreeg ook iets van fout van biosregistery.dllquote:Op vrijdag 10 juni 2005 10:20 schreef Drugshond het volgende:
Aha het feest kan weer beginnen zie ik.
-- Fase 1 --PLaats je oude videokaart terug, je radeon 9500 (ik wil het probleem van de voeding hier uitsluiten). Start de PC opnieuw op, kun je nu in Windows en werkt het toetsenbord. ? Probeer of je met die ASUS updater je Bios kunt updaten naar een vorige versie (in de postings van gisteren heb ik mijn oude orginele BIOS opgestuurd versie 1.004) Herstart de PC nog eens (En kijk of de problemen opgelost zijn, met je oude videokaart).
-- Fase 2 --Bouw de Radion 9800 weer terug in het systeem, en kijk of de PC stabiel blijft doorlopen. Heb je dan problemen, dan weet je zeker dat het de voeding is. Heb je geen problemen, dan was het toch een brakke BIOS.
Go for it.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |