gewoon in de week van de cup, op maandag ofzo, topic omhoog kicken. Wedstrijden neerzetten. Regels bepalen (staan ook nog in huidige topic).quote:Op zaterdag 11 juni 2005 11:18 schreef truSteh het volgende:
Ik wil die toto best doen hoor, leg me beetje uit wat preciesHeb toch tijd genoeg
Wat is dat?quote:Op vrijdag 10 juni 2005 15:55 schreef The_Hives het volgende:
[..]
excuus. Aangepast.
[..]
je staat er bij. Toevallig nog lid van de fed?
en dan heb ik eigenlijk nog niets verteldquote:Op zaterdag 11 juni 2005 11:53 schreef Tomhoog het volgende:
![]()
Wat een ingewikkeld spel is het zeg..
Maar tnks, gaat me wel lukken.
deze verdedigingshufter met 5-3-2 overloopt nog steeds je middenveld ondanks je 3-5-2 hoorquote:Op zaterdag 11 juni 2005 11:47 schreef The_Hives het volgende:
beste trainingstype? Tja afhankelijk van het soort trainer dat je bent. Ik heb een hekel aan verdedigen, maar ik wil ook niet op mn middenveld overlopen worden. Ik ben dus geen 5-3-2 hufter of een 3-4-3 aanvaller. Ik speel daarom 3-5-2. Dat vind ik het beste trainingstype. Nadeel is dat ik minder per trainee verdien dan verdedigers of aanvallers. Dit komt omdat de meeste mensen 3-5-2 spelen.
Ik heb een hekel aan Hivesquote:Op zaterdag 11 juni 2005 11:47 schreef The_Hives het volgende:
Ik heb een hekel aan verdedigen
Ik wist dat er iemand zou reagerenquote:Op zaterdag 11 juni 2005 12:27 schreef Grumpey het volgende:
[..]
deze verdedigingshufter met 5-3-2 overloopt nog steeds je middenveld ondanks je 3-5-2 hoor![]()
quote:
Ik doe net zo laif tegen Hives als dat ik altijd doe [14.gif]quote:
je moet een nieuwe kopen. Als je dat doet is de oude weg.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:28 schreef Grimm het volgende:
weer ff vraagje
wat gebeurt d'r als ik mijn coach ontsla zeg maar? zoekt hattrick dan een nieuwe?
ik wil graag een betere coach want die van mij is niet al te best :S
Als je een kutcoach hebt... En je koopt een fatsoenlijke...quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:54 schreef Grimm het volgende:
dat geintje gaat me zeker handen vol geld kosten, maar wat voor meerwaarde heeft 't dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |