Geeft nietsquote:Op woensdag 8 juni 2005 13:29 schreef MissyMirjaM het volgende:
P. , hij is opgepost hoor. ik denk alleen niet dat het potje ongeschonden de reis zal volbrengen![]()
![]()
Ik ken geen van beide..quote:Op woensdag 8 juni 2005 13:51 schreef Shantee het volgende:
Ik kan niet kiezen!![]()
Kzoek een goede dagcreme en kzit te twijfelen tussen Enzymion
en Imperialis. De eerste is voor de vette huid, de tweede voor de
gecombineerde huid met vette t-zone dus..
Enzymion is geloof ik zo'n 5 euro duurder..
Iemand die deze producten geprobeerd heeft en me uit de brand kan
helpen?![]()
Hoe ruiken ze bijvoorbeeld? Is ook niet totaal onbelangrijk.
wie weet heb je ergens nog wat leuks in de aanbiedingquote:Op woensdag 8 juni 2005 13:52 schreef PeRi het volgende:
[..]
Geeft nietsWil je er nog iets voor hebben? Moet je me maar mailen.
Volgens mij was het voor Bloodylotte en Maeghan ook makkelijker. En als er echt een meet staat, zijn er vast wel mensen bereid te komen. Net als naar Amsterdam. Ik zou dat wel zijn iigquote:Op woensdag 8 juni 2005 13:57 schreef lotje11 het volgende:
Even een vraagje : (ik weet niet of ik zelf ga meeten, maargoed) Maar zijn er uberhaupt wel mensen die in Den bosch willen meeten? ik tel er tot nu toe één of twee (al heb ik niet heel zorgvuldig geteld...)
Just checking!
Ik heb ze allebeiquote:Op woensdag 8 juni 2005 13:51 schreef Shantee het volgende:
Ik kan niet kiezen!![]()
Kzoek een goede dagcreme en kzit te twijfelen tussen Enzymion
en Imperialis. De eerste is voor de vette huid, de tweede voor de
gecombineerde huid met vette t-zone dus..
Enzymion is geloof ik zo'n 5 euro duurder..
Iemand die deze producten geprobeerd heeft en me uit de brand kan
helpen?![]()
Hoe ruiken ze bijvoorbeeld? Is ook niet totaal onbelangrijk.
daar was ik al bang voorquote:Op woensdag 8 juni 2005 14:06 schreef heaven7 het volgende:
Mesen blijven steeds dezelfde vragen stellen, misschien een soort FAQ maken?
Ahh dankje! Als je mij vertelt dat Imperialis wat vetter is weet ik al genoeg, ondanks dat je een andere huid hebtquote:Op woensdag 8 juni 2005 13:59 schreef imago het volgende:
[..]
Ik heb ze allebeiMij bevalt Enzymion beter, Imperialis is toch wat vetter. Vind Enzymion ook beter ruiken, maar op zich is met de geur van Imperialis ook niks mis. Vind het wel moeilijk om er advies over te geven, omdat elke huid natuurlijk anders is.
Al die topics doorspitten is ook lullig idd maar er komen er steeds meer bij en dan moeten al die vragen steeds weer opnieuw beantwoord worden, das ook lastigquote:Op woensdag 8 juni 2005 14:12 schreef lotje11 het volgende:
Ja, en om nou als nieuweling al die topics door te spitten
En gebruikerservaringen zijn gewoon handiger, op de lush site zetten ze toch dat alles lekker en goed is
Maar misschien is een FAQ een idee![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |