Dikgedrukt betekent dat je gestegen bent.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:10 schreef qu63 het volgende:
[..]
699. (727) qu63 8452 ( + 328 )
Ik ben wel vaak dikgedrukt? Enig idee hoe dat komt?
ok!quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:12 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dikgedrukt betekent dat je gestegen bent.
quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:15 schreef Alicey het volgende:
[..]
Je hebt geen leven. Dat is zoals ik de feiten interpreteer.
Lupa!quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:29 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Doffy is bang voor mij.
En ik heb Monster's Ball niet gezien.
als het netjes is, is het altijd beter (lijkt me)quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:32 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Straks komt de taxateur om mijn huis te taxeren. Moet nog even stofzuigen. Al weet ik niet of dat enige (positieve danwel negatieve) invloed heeft op de uitkomst.
quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:30 schreef qu63 het volgende:
http://weblog.fok.nl/blog/7149/
ik sta in de weblog!
Is het een man of een vrouw?quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:32 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Straks komt de taxateur om mijn huis te taxeren. Moet nog even stofzuigen. Al weet ik niet of dat enige (positieve danwel negatieve) invloed heeft op de uitkomst.
Dat weet ik nog niet.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:33 schreef Alicey het volgende:
Is het een man of een vrouw?
Nee, de hypotheekadviseur heeft de afspraak gemaakt.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:38 schreef Alicey het volgende:
Het kan in ieder geval geen kwaad.
Maar je weet ook geen naam van je taxateur ofzo?
En die adviseur stuurt geen schriftelijke bevestigingen of geeft telefonisch de naam door?quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:39 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Nee, de hypotheekadviseur heeft de afspraak gemaakt.
Succes.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:40 schreef qu63 het volgende:
* qu63 gaat nog even boodschapjesch doen. Pannenkoeken en een blik vruchtjesch!
Ze hebben gebeld en ik had een mevrouw aan de telefoon, maar ik kreeg de indruk dat zij zelf niet de taxateur was, maar een secretaresse o.i.d.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:41 schreef Alicey het volgende:
En die adviseur stuurt geen schriftelijke bevestigingen of geeft telefonisch de naam door?
Nouja, afwachten maar wie er langskomt dan.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:49 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Ze hebben gebeld en ik had een mevrouw aan de telefoon, maar ik kreeg de indruk dat zij zelf niet de taxateur was, maar een secretaresse o.i.d.
Ik weet het zelf niet. Als ik slecht eet is dat meestal te wijten aan het feit dat ik veel te doen heb. Dus dat ik me soms slechter voel dan kan ook te maken hebben met stress of onregelmatigheid.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:55 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik merk het bij mezelf onmiddellijk als ik een tijdje slecht eet. Je energie gaat omlaag, je humeur gaat omlaag...
en weer terug!quote:
ik eet al jaren weinig tot geen vers fruit. verse groente wel regelmatig (niet de 2 ons die "voorgeschreven wordt"). Vezels eet ik wel veel. Veel brood vooral. Ik eet gewoon vanalles, wanneer ik het wilquote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:51 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Hey Qu, een advies. Heb je al eens geprobeerd om gewoon gezond te eten? Als in verse groente, vers fruit, veel vezels? Misschien doe je dat wel, hoor, maar ik zie dat je nu weer pannekoeken haalt. Een slecht dieet kan depressie veroorzaken. En bepaalde voedingmiddelen zorgen voor een beter humeur (bv. peulvruchten). Zomaar een idee.
Ik denk dat er bij qu hele andere dingen meespelen voor depressieve gevoelensquote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:51 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Hey Qu, een advies. Heb je al eens geprobeerd om gewoon gezond te eten? Als in verse groente, vers fruit, veel vezels? Misschien doe je dat wel, hoor, maar ik zie dat je nu weer pannekoeken haalt. Een slecht dieet kan depressie veroorzaken. En bepaalde voedingmiddelen zorgen voor een beter humeur (bv. peulvruchten). Zomaar een idee.
Idd..quote:Op dinsdag 7 juni 2005 17:04 schreef ReCreative het volgende:
[..]
Ik denk dat er bij qu hele andere dingen meespelen voor depressieve gevoelens. En pannenkoeken zijn best heel gezond hoor, mits niet te vet klaargemaakt
.
Ik eet ook niet zoveel fruit, omdat ik er niet zo van hou. Maar je moet wel je best doen wil je dat compenseren zonder aan de supplementen te gaanquote:Op dinsdag 7 juni 2005 17:04 schreef qu63 het volgende:
ik eet al jaren weinig tot geen vers fruit. verse groente wel regelmatig (niet de 2 ons die "voorgeschreven wordt"). Vezels eet ik wel veel. Veel brood vooral. Ik eet gewoon vanalles, wanneer ik het wil
ik heb niet echt een vitamine gebrek ofzo.. Ik heb nooit ergens last van. ben niet snel moe. ik sportte veel, dus dat hielp ook. nu doe ik alleen niks. ben nog op zoek naar een goede sportschool in de buurt..quote:Op dinsdag 7 juni 2005 17:05 schreef ReCreative het volgende:
[..]
Ik eet ook niet zoveel fruit, omdat ik er niet zo van hou. Maar je moet wel je best doen wil je dat compenseren zonder aan de supplementen te gaan.
Ikzelf eet meestal waar ik trek in heb, en dat wisselt. Soms geen fruit, en soms heel veel fruit. Als je je goed voelt is er denk ik weinig mis. Wat je eet kan wel een effect hebben op hoe je je voelt, en kan soms wel net het verschil maken denk ik. Depressieve gevoelens komen natuurlijk niet door wat je eet, maar het kan er wel door verergerd/verbeterd worden..quote:Op dinsdag 7 juni 2005 17:05 schreef ReCreative het volgende:
[..]
Ik eet ook niet zoveel fruit, omdat ik er niet zo van hou. Maar je moet wel je best doen wil je dat compenseren zonder aan de supplementen te gaan.
Hoewel ik dit wel even wil nuanceren met het kip/ei-effect. Als je minder goed in je vel zit ben je namelijk ook eerder geneigd om eenvoudig en veel te eten, in plaats van eten waar je iets voor moet doen.. Dus het kan net zo goed andersom zijn...quote:Op dinsdag 7 juni 2005 17:07 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ikzelf eet meestal waar ik trek in heb, en dat wisselt. Soms geen fruit, en soms heel veel fruit. Als je je goed voelt is er denk ik weinig mis. Wat je eet kan wel een effect hebben op hoe je je voelt, en kan soms wel net het verschil maken denk ik. Depressieve gevoelens komen natuurlijk niet door wat je eet, maar het kan er wel door verergerd/verbeterd worden..
Die is ook heel mooi om te spelenquote:
Die 2 ons moet je wel zien als het minimum om gezond te blijven. Als je dan ook nog geen fruit eet, dan zou ik zeggen dat het heel goed zou kunnen dat je wél te weinig binnenkrijgt...quote:Op dinsdag 7 juni 2005 17:04 schreef qu63 het volgende:
ik eet al jaren weinig tot geen vers fruit. verse groente wel regelmatig (niet de 2 ons die "voorgeschreven wordt"). Vezels eet ik wel veel. Veel brood vooral. Ik eet gewoon vanalles, wanneer ik het wil
Bij de meet gewoon een cafe/kroeg opzoeken met piano!quote:Op dinsdag 7 juni 2005 17:26 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Die is ook heel mooi om te spelenHeb sowieso die hele Live Killers al uitgespeeld, met die briljante intro van Death on 2 legs, en wat dan overgaat in Killer Queen. En Don't Stop me Now natuurlijk, erg mooie pianotechnieken heeft ie daar in zitten.
Qua studioalbums heb ik Queen2 zowat helemaal doorgeploegd; Father to Son is erg appart om op piano te spelen, je kunt er lekker mee hammeren. En Nevermore blijft 1 van zn meest subtiele stukjes.
** Haushofer mist de piano![]()
Het ligt er ook aan wat je verbuikt. Ik verbruik nu heel weinig, dus heb ook niet veel nodigquote:Op dinsdag 7 juni 2005 17:30 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Die 2 ons moet je wel zien als het minimum om gezond te blijven. Als je dan ook nog geen fruit eet, dan zou ik zeggen dat het heel goed zou kunnen dat je wél te weinig binnenkrijgt...
Dan heb je het over calorieën. Ik geloof niet dat je behoefte aan vitaminen e.d. ook vermindert als je minder doet...quote:Op dinsdag 7 juni 2005 17:31 schreef qu63 het volgende:
Het ligt er ook aan wat je verbuikt. Ik verbruik nu heel weinig, dus heb ook niet veel nodig
Nee, maar dus wel depressiviteit... Je zou kunnen probéren of een echt gezond dieet werkt. Maar goed, ik wil niet pushy zijn ofzo, je moet het zelf weten. Maar wat je eet (of niet eet) heeft soms meer invloed dan je denkt.quote:En het gaat al jaren goed, nooit lichamelijke klachten ofzo..
Ik denk het welquote:Op dinsdag 7 juni 2005 17:35 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Dan heb je het over calorieën. Ik geloof niet dat je behoefte aan vitaminen e.d. ook vermindert als je minder doet...
Ik eet al jaren(minstens 6) zo, en nooit depressief.. Het komt nu ook meer door de afgelopen maanden, en dat heeft niks met eten te maken, zoals RC al zei...quote:Nee, maar dus wel depressiviteit... Je zou kunnen probéren of een echt gezond dieet werkt. Maar goed, ik wil niet pushy zijn ofzo, je moet het zelf weten. Maar wat je eet heeft soms meer invloed dan je denkt.
Okee, dan niet.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 17:36 schreef qu63 het volgende:
Ik eet al jaren(minstens 6) zo, en nooit depressief.. Het komt nu ook meer door de afgelopen maanden, en dat heeft niks met eten te maken...
Uw resultatenquote:Op dinsdag 7 juni 2005 17:40 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Hier kun je testen of je voldoende vitamines binnenkrijgt: http://www.etos.nl/gezond(...)heid/index.vitaminen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |