Zeker handig voor shadow priests ja.quote:Op maandag 13 juni 2005 10:19 schreef Goozze het volgende:
Mja, zat idd geen Warlock in, als dat wel zo is dan pass ik wel gewoon.
En aangezien ik nog shadow specced ben is Dreadmist ook wel lekker voor mij.
Leuk speelgoedquote:Op maandag 13 juni 2005 11:19 schreef Rodie83 het volgende:
En wat dropte er gister in MC?
http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=18564
alle twee de helften leiden tot
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=18565
Vervolgens leid dat tot.....
[afbeelding]
Ik vind van wel. Typen is langzaam in WoW en de tactics komen gewoon via spraak beter uit de verf.quote:Op maandag 13 juni 2005 11:22 schreef PBateman1978 het volgende:
Vraagje trouwens voor de al MC raidende mensen, is Ventrillo/TS echt noodzakelijk ?
Lees het vaker dat het een verplichting is in bepaalde guilds, maar eerlijk gezegd zit ik er niet op te wachten om een mic aan te schaffen en te gaan zitten lullen in dat ding...quote:Op maandag 13 juni 2005 11:25 schreef Rodie83 het volgende:
[..]
Ik vind van wel. Typen is langzaam in WoW en de tactics komen gewoon via spraak beter uit de verf.
Binnen mijn guild, the Alterac Deviants (we hebben gisteren Azuregos omgelegd en gezien atlas de 1e 6 bazen van MC) wordt Ventrilo toch wel als een verplicht nummer gezien.
Mwoh kijk, als je zelf niet echt een leader rol heb kan je natuurlijk ook gewoon Ventrilo op zonder mic. Je kan dan iedereen wel verstaan, maar niet zelf lullen. Het is gewoon handig om snel update ste krijgen van wat er aan de hand is of hoe je iets moet doen.quote:Op maandag 13 juni 2005 11:30 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Lees het vaker dat het een verplichting is in bepaalde guilds, maar eerlijk gezegd zit ik er niet op te wachten om een mic aan te schaffen en te gaan zitten lullen in dat ding...
Ah ok, dat scheelt dan alweer, en aangezien ik maar officer ben van ons kleine guildje, zal ik vast geen leader rol krijgen bij een MC raid bv.quote:Op maandag 13 juni 2005 11:32 schreef Rodie83 het volgende:
[..]
Mwoh kijk, als je zelf niet echt een leader rol heb kan je natuurlijk ook gewoon Ventrilo op zonder mic. Je kan dan iedereen wel verstaan, maar niet zelf lullen. Het is gewoon handig om snel update ste krijgen van wat er aan de hand is of hoe je iets moet doen.
Triest...quote:Op maandag 13 juni 2005 12:58 schreef Goozze het volgende:
Ik werd gister gewoon uit een raid gekicked omdat ik geen bepaalde mod heb....
Het moet niet gekker worden!
Gokje: CT_Raidassist. En dan trap ik je er ook uit moet ik zeggen. Edit: Klinkt een beetje hard, zal 'm uitleggen: Zonder CT_Raid kunnen healers uit andere groepen je health niet zien. En dan wordt het verdomde moeilijk om nog te healen.quote:Op maandag 13 juni 2005 12:58 schreef Goozze het volgende:
Ik werd gister gewoon uit een raid gekicked omdat ik geen bepaalde mod heb....
Het moet niet gekker worden!
Ben erg benieuwd iig naar MC en andere raid-instances, hopelijk hoef ik niet naar een grote zerg-guild te gaan om er uberhaupt te komen, al ben ik bang dat het er toch van gaat komen. (na een reactie van onze GM over endgame instances....)quote:Op maandag 13 juni 2005 13:21 schreef Max_Dark het volgende:
[..]
Gokje: CT_Raidassist. En dan trap ik je er ook uit moet ik zeggen. Edit: Klinkt een beetje hard, zal 'm uitleggen: Zonder CT_Raid kunnen healers uit andere groepen je health niet zien. En dan wordt het verdomde moeilijk om nog te healen.
En PBateman, wij hebben geen voicechat en doen het toch zeer redelijk. Gewoon voor een boss worden de tanks met hun healers aangesteld, mogelijk nog eens een beetje de bossabilities doorgenomen, en dan gewoon pull en go. Iedereen heeft z'n taak en het enige dat gezegd moet worden is wanneer de DI+Rezzing begint.
Zergen is een term uit Starcraft. Het is ergens gewoon veel spelers tegenaan gooien om te winnen. De term "Zerg Guild" slaat meestal op guilds die gewoon 500 man recruiten met weinig tot geen toelatings-eisen, zodat ze genoeg mensen hebben om high-level content mee te doen.quote:
Die afgesloten gebieden met een instance portal ervoor. Ragefire Chasm, Wailing Caverns, Scarlet Monastery, Stratholme, et cetera. Raid instances zijn instances waarvoor je een raidgroup nodig hebt, in plaats van een standaard 5-man groep. UBRS, Onyxia's Lair, Molten Core en straks Blackwing Lair zijn raid instances.quote:Wat zijn instances
Daar ben ik nog te klein voorquote:Op maandag 13 juni 2005 13:31 schreef Leshy het volgende:
Die afgesloten gebieden met een instance portal ervoor. Ragefire Chasm, Wailing Caverns, Scarlet Monastery, Stratholme, et cetera.
Wailing Caverns is iets van 18-22, ik geloof dat de meeste pubbie pickup groups met enige standaarden meestal level 20+ characters zoeken.quote:Op maandag 13 juni 2005 13:46 schreef WaVe het volgende:
wailing cavern is ook wel te doen vanaf lvl 15 denk ik zo?
RFC = 10-15quote:Op maandag 13 juni 2005 13:36 schreef Leshy het volgende:
De eerste instance aan Horde-kant is Ragefire Chasm, ongeveer level 12-16. De eerste aan Alliance-zijde is de Deadmines, ongeveer level 18-22.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |