Sja, voor jouw gebruik moet ik je dan misschien wel gelijk geven jaquote:Op woensdag 15 juni 2005 13:07 schreef Skv het volgende:
Ik heb zelf een mini, maar zie hierin wel een goede vervanger...
Compact, radio, die ik bij de iPod toch wel mis, goede opslagcapaciteit etc.
Dat naar het volgende nummer gaan is idd dan wel een beetje omslachtig, maarja, ik gebruik eigenlijk alleen maar de shuffle. Als je 700+ nummers hebt, ga ik niet op zoek naar één specifiek nummer. Lekker door elkaar, heb je steeds wat anders.
En anders maak je toch gewoon ff een playlistje?
Anyway, als ik de w800i heb, mét een goeie memorycard (zal wel ff duren waarschijnlijk voor die betaalbaar zijn), dan gaat mn iPod mini 4GB in de verkoop
Die standaard 512 is wel meer dan heel veel normale mp3spelers, maar als je een nieuwe ferrari koopt, en die is beter dan een Lada, dan wil dat ook niet direct zeggen dat die Ferrari helemaal top is.quote:Op woensdag 15 juni 2005 13:13 schreef nils7 het volgende:
Ik denk dat Sony Ericsson en straks ook Nokia met de N91 het moeten melden dat dit meer dan een telefoon en/of mp3 speler is.
Ik zal nooit ontkennen dat een normale MP3 slechter is want dat is niet zo maar je loopt wel weer met en je Ipod en een telefoon op zak. Als dit goed aan te passen is in 1 apparaat zoals de w800 en n91 dan lijkt me dat een groot voordeel.
Hoe de w800 precies werkt met zijn mediaplayer is mij onbekend daar dit nog niet af is.
Daarnaast is de 512MB standaard meer dan toereikend je niet nog steeds tal van mp3 spelers met de helft van dat geheugen (ja oke die zijn maar 40 euro ofzo). Maar bij de W800i krijg je wel de walkman ervaring van Sony.
Dat is ook een reden dat ik voor de k750i ben gegaan i.p.v. de w800i. Een 64 MB kaartje vervangen is minder "zonde" dan een 512 MB kaartje vervangen!quote:Op woensdag 15 juni 2005 13:40 schreef Skv het volgende:
512 is naar mijn mening te weinig om serieus muziek op te luisteren. Je moet namelijk ook rekening houden met het geheugen dat apps, foto's en video in gaat nemen.
maargoed, geen man overboord, gewoon nieuw kaartje kopen, overal af
Dan neem ik terug wat ik zojuist zeiquote:Op woensdag 15 juni 2005 21:05 schreef P-Style het volgende:
O ja.. even voor de duidelijkheid...het Play/Pauze knopje werkt altijd dus ook als je telefoon op key-lock staat, evenals de volumeknoppen, die als next/previous-knoppen werken als je ze langer ingedrukt houd. De w800i werkt dus perfect als mp3-speler (evenals z'n kloons natuurlijk). Een helder display, de mogelijkheid om playlists te gebruiken en naast mp3 ook aac als ondersteunde standaard, daarbij inderdaad de walkman ervaring van Sony, het uitbreidbare geheugen èn een qualitatieve headset (waar je ook nog eens andere koptelefoons op aan kunt sluiten)... meer heb je niet nodig!
Nou ja... je kunt zoveel playlists maken als je wilt, voor zowel muziek (mp3, m4a) als voor filmpjes (mpeg4). Persoonlijk heb ik hier genoeg aan!quote:Op woensdag 15 juni 2005 21:43 schreef Geqxon het volgende:
Is er ook nog een media-library aanwezig?
Je kunt je liedjes in ieder geval sorteren op artiest en op titel. Overigens heb ik natuurlijk alleen ervaring met de mediaspeler van de K750i. Het kan heel goed zijn, dat die bij de W800i nog ietsje uitgebreider is. En anders kan toekomstige nieuwe firmware altijd nog nieuwe opties toevoegen!quote:Op woensdag 15 juni 2005 22:01 schreef Geqxon het volgende:
Aha. Nee ik bedoel meer dat je op genre, artist, album en nog meer van die meuk kunt zoeken
Jij snapt mequote:Op woensdag 15 juni 2005 22:05 schreef Skv het volgende:
Dan zou die precies hetzelfde kunnen als een iPod bedoel je
Ik gebruik dat soort opties eigenlijk alleen als mn iPod in de dock staat.quote:Op woensdag 15 juni 2005 22:58 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Jij snapt meDat is zooo lekker aan gemiddelde mp3-speler
4GB doorzoeken op map-structuur kan nog, maar 4GB doorzoeken op een lijst artiesten is net niet te doen
Joystickje naar rechts, of volumeknop+/zoomknop+ effe ingedrukt houden!quote:Op woensdag 15 juni 2005 23:11 schreef Skv het volgende:
Ik hoop wel dat je makkelijk van nummer kan skippen als er een kutsong voorbij komt
Nee niet uit officiele bronnen, ook niet naar gevraagd ik schat dat hij 400-450 euro gaat kosten!quote:
Hij houdt het màkkelijk langer dan 2 uur vol. En als je de belfunctie uitzet dan kun je 30 uur muziek luisteren op één accu-lading. Het is een perfecte mp3-speler en een telefoon heb je toch altijd al bij je. Beter kan bijna niet!quote:Op zondag 10 juli 2005 22:37 schreef Chr1st1aan het volgende:
Het wordt pas interessant als de telefoon niet leeg is na 2 uur luisteren, dus een waardige opvolger voor je mp3 speler is het sowieso niet vind ik persoonlijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |