Als Mitea de concurrentie aan moet gaan met Babel dan ben ik bang dat hij verliest.quote:Op zondag 5 juni 2005 13:34 schreef zjroentje het volgende:
What about Mitea dan. De komende voorbereiding lijkt me zijn laatse kans te worden.
Vonk is nog minder dan Lobont. Wat mij betreft mag die lekker vertrekken! Lobont mag blijven, op de bank dan wel.quote:Op zondag 5 juni 2005 13:32 schreef Maquiladora het volgende:
Lobont vond ik gisteravond behoorlijk matig, wordt het niet eens tijd dat hij vertrekt en dat Stekelenburg op goal blijft staan?
Klopt, Mitea is veel te licht..quote:Op zondag 5 juni 2005 13:35 schreef Maquiladora het volgende:
[..]
Als Mitea de concurrentie aan moet gaan met Babel dan ben ik bang dat hij verliest.
Harry voelt zich te goed voor de bank en geeft aan dat de Nederlandse competitie niet veel voorstelt..quote:Op zondag 5 juni 2005 13:43 schreef Houniet het volgende:
ik ben benieuwd of rosenborg daadwerkelijk komt.. en harry op de bank
quote:Mitea ontevreden bij Ajax
4 juni 2005
Nicolae Mitea laat in de nieuwste uitgave van Ajax Life zijn onvrede blijken over zijn huidige rol bij Ajax. De Roemeen had in de afgelopen weken met de clubleiding van Ajax graag een gesprek over zijn toekomst gehad, maar daar is het nog niet van gekomen. "Ik weet niet wat de trainer met me van plan is", vertelt Mitea in het blad. "Ik had graag een gesprek met de leiding gehad, maar daar was blijkbaar geen tijd voor."
Net als zijn voorganger Ronald Koeman deed ook Danny Blind de afgelopen maanden slechts sporadisch een beroep op de linksbuiten. Eerder gaf de Roemeense bondscoach Victor Piturca aan dat zowel Mitea als Ajax-keeper Bogdan Lobont met persoonlijke problemen heeft gekampt, maar dat Ajax hier onvoldoende mee heeft gedaan. De Amsterdamse club zou hebben nagelaten de noodzakelijke hulp te bieden. De pas twintigjarige Mitea liet eerder al eens weten veel te voelen voor een transfer naar Spanje.
Dat laat hij dan ook iedere week zien *gniffel*quote:Op zondag 5 juni 2005 13:44 schreef AjaxAmsterdam het volgende:
[..]
Harry voelt zich te goed voor de bank en geeft aan dat de Nederlandse competitie niet veel voorstelt..
Volgens mij kun jij niet goed lezen. Of lees je wat je graag wilt horen...quote:Op zondag 5 juni 2005 13:44 schreef AjaxAmsterdam het volgende:
[..]
Harry voelt zich te goed voor de bank
Jij kiest dus duidelijk voor lijnkeepers..quote:Op zondag 5 juni 2005 14:00 schreef gras het volgende:
[..]
Volgens mij kun jij niet goed lezen. Of lees je wat je graag wilt horen...
En Vonk is goed genoeg? Hou toch op man. Die gast is een drama. Elke week haalt 'ie weer rare capriolen uit. Vonk nog een jaar in de goal is een schertsvertoning van jewelste. Gelukkig kiest Blind voor Stekelenburg.
je kan ook overdrijven he. het is geen topper maar gewoon erg redelijk.quote:Op zondag 5 juni 2005 14:00 schreef gras het volgende:
[..]
Volgens mij kun jij niet goed lezen. Of lees je wat je graag wilt horen...
En Vonk is goed genoeg? Hou toch op man. Die gast is een drama. Elke week haalt 'ie weer rare capriolen uit. Vonk nog een jaar in de goal is een schertsvertoning van jewelste. Gelukkig kiest Blind voor Stekelenburg.
Aldus Ajax.nlquote:Ajax en Malmö FF akkoord over transfer Rosenberg
Amsterdam, 5 juni 2005
Ajax en Malmö FF hebben overeenstemming bereikt over de voorwaarden van de transfer van Markus Rosenberg. Ajax heeft nog geen definitieve overeenkomst bereikt met de Zweedse speler zelf.
Ajax heeft Rosenberg al enige tijd in het vizier. De op 27 september 1982 geboren aanvaller maakte in 2001 zijn debuut in de Zweedse competitie voor Malmö FF. Rosenberg maakt ook deel uit van het Zweedse nationale voetbalteam.
quote:Van Gaal haalt uit naar Lobont
5 juni 2005
Louis van Gaal heeft zaterdagavond op tv-zender SBS6 fel uitgehaald naar Ajax-keeper Bogdan Lobont. De trainer deed zijn uitspraken na afloop van de interland Nederland - Roemenië in de hoedanigheid van analist. "Lobont was absoluut niet goed vandaag", aldus Van Gaal, die komend seizoen als coach aan de slag gaat bij AZ. "Bij dat eerste doelpunt had hij in zijn doel moeten blijven staan, zelfs een keeper bij de amateurs begrijpt dat. Ik heb Lobont nooit echt een sterke keeper gevonden."
Op SBS6 werd verder gemeld dat Lobont, die dit seizoen zijn basisplaats verloor bij Ajax, ook in Roemenië veel kritiek krijgt. Volgens de zender is de goalie in de nationale ploeg slechts eerste doelman omdat alternatieven ontbreken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |