Ja, en?quote:Op maandag 6 juni 2005 13:12 schreef Stefkuh het volgende:
[..]
ik heb / had ene hekel aan zijn gedrag maar van Prutsie is natuurlijk een jodenopmerking...
dat je een huilie bent.. komop zeg... zo'n opmerking is enkel omdat hij bij Feyenoord heeft gespeeld? T'is af en toe een eikel geweest ja, maar op basis van afgelopen zaterdag kan je hem met geen mogelijkheid weg wensen. Enkel op niet voetbaltechnisch ben je tot je oordeel gekomen dan.quote:
Nee, hij zal best een goede voetballer zijn/worden.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:07 schreef Stefkuh het volgende:
[..]
dat je een huilie bent.. komop zeg... zo'n opmerking is enkel omdat hij bij Feyenoord heeft gespeeld? T'is af en toe een eikel geweest ja, maar op basis van afgelopen zaterdag kan je hem met geen mogelijkheid weg wensen. Enkel op niet voetbaltechnisch ben je tot je oordeel gekomen dan.
Zoals ik hem nu op tv in interviews zie komt hij stukken beter op me over dan dat hij eerst deed. Maar dat is puur gebaseerd op tv-interviews. Van mij mag hij spelen woensdag!quote:Op maandag 6 juni 2005 19:08 schreef DeTolk het volgende:
Maar ik heb van Persie een paar keer gezien (tijdens jeugdwedstrijden) en toen was het een smerig arrogant ventje.
Mee eens. Die periode Arsenal heeft hem goed gedaan, lijkt het.quote:Op maandag 6 juni 2005 21:10 schreef Noca het volgende:
[..]
Zoals ik hem nu op tv in interviews zie komt hij stukken beter op me over dan dat hij eerst deed. Maar dat is puur gebaseerd op tv-interviews. Van mij mag hij spelen woensdag!
Hij is heropgevoed door Bergkamp denk ik zo...quote:Op maandag 6 juni 2005 21:13 schreef Suijk het volgende:
[..]
Mee eens. Die periode Arsenal heeft hem goed gedaan, lijkt het.
Zou kunnen. Of het is de Islam.quote:Op maandag 6 juni 2005 21:17 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Hij is heropgevoed door Bergkamp denk ik zo...
Willen we naar het WK?quote:Op maandag 6 juni 2005 21:20 schreef Hallulama het volgende:
Is het waar dat we MOETEN winnen?
Is ie moslim danquote:
Wat ik bedoel is, als we gelijk spelen of verliezen, zijn onze kansen voor wat het WK 2006 betreft dan verkeken?quote:
Nee. Als we verliezen en we winnen de rest worden we alsnog eerste, en de tweede plaats (dus play-offs) kunnen we nauwelijks nog mislopen.quote:Op maandag 6 juni 2005 21:27 schreef Hallulama het volgende:
[..]
Wat ik bedoel is, als we gelijk spelen of verliezen, zijn onze kansen voor wat het WK 2006 betreft dan verkeken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |