Waarom ga je dan in je eentje naar het buitenland?quote:Op donderdag 2 juni 2005 11:58 schreef RaGNaRoK-GoaT het volgende:
Toen ik jong was has ik nooit vrienden of meegekregen hoe je een leuk gesprek aan gaat of heb er zelfs nooit eentje gezien of gehoord , aan uitgaan doe je al 2 jaar niet meer en je hebt geen leuke gesprekstof bij je (je voelt je een zielig hoopje).
Ik vraag om gesprekstechnieken om mij een makkelijker mens in de omgang te maken!quote:Op donderdag 2 juni 2005 12:08 schreef DzjieDub het volgende:
Hoezo je hebt geen leuke gesprekstof bij je -................................ - moet het wel heel raar lopen als iemand jou niet een keertje aanspreekt. Uiteraard moet je je er wel voor open stellen.
Oeh, lekkerquote:Op donderdag 2 juni 2005 12:10 schreef RaGNaRoK-GoaT het volgende:
[..]
Ik vraag om gesprekstechnieken om mij een makkelijker mens in de omgang te maken!![]()
Inderdaad, probeer niet jezelf te verbergen omdat je denkt dat anderen je niet interessant genoeg vinden. Praat gewoon over dingen die jij leuk vinden, misschien pas je dan niet bij driekwart van de mensen, maar so what? In ieder geval beter dan je voordoen als iemand die je niet bent.quote:Op donderdag 2 juni 2005 12:14 schreef Muertez het volgende:
inderdaad alleen het feit dat je buitenlander bent is al een aardige bron voor gesprekstof
verder moet je proberen niet voor een ander te denken, als je bijvoorbeeld bij alles wat in je opkomt je meteen denkt dat de persoon waarmee je praat dat waarschijnlijk toch niet interssant zal vinden dan komt er nooit wat tercht van een gesprek, en waarschijnlijk denkt die ander toch niet hetzelfde als jij.
Trouwens niet ieder gesprek leidt tot een nieuwe vriendschap of interessante kennissen, met sommige mensnen heb je gewoon minder gemeen, dat ligt dan niet direct aan jou houding en gespreksvaardigheden, en het is ook helemaal niet erg.
Dat is bijvoorbeeld wel een leuk gespreksonderwerp.quote:Op donderdag 2 juni 2005 13:19 schreef ArmaniMania het volgende:
Stel dat je milionair was dan was dit topc niet nodig geweest.
Je zegt het zelf al. Ga sporten, fitness bijvoorbeeld... je bent onder de mensen en je wordt fysiek fit. Je houding wordt beter en je bent iig niet meer onzeker over je lichaam.quote:Op donderdag 2 juni 2005 13:04 schreef RaGNaRoK-GoaT het volgende:
land = canada maar ik zit nog even vast in nederland (klote dorpstad alkmaar), wil er over 6 tot 8 maanden heen - ik snap ook wel dmv van sporten , kleding , houding , goed verzorgd , een glas bier het allemaal wel makkelijker gaat
maar even dat buiten beschouwing , en niet het makkelijke onderwerp van k kom uit nederlands gelul ^^
ik wil hier best wel meer even ook over lezen
en ja op me bek gaan dat zal ik binnenkort een paar keer flink gaan ^^
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |