1. Je bent met een paar vrienden aan het voetballen, als een van je vrienden de bal per ongeluk op het afdakje van een winkel schiet (Boven de deur zeg maar). Die jongen gaat bij iemand op zijn schouders zitten, en pakt de bal er heel handig vanaf. Nog geen minuut later, wouten komen met meer dan 100 km/u door het centrum aangecrossed, vliegen uit de auto, op die jongen af:"Jah hierkomen GVD".. Boete voor baldadigheid (50 euro) , aangezien wij niet weten hoeveel schade we wel niet aangericht hadden kunnen hebben ..
![]()
.
2. Je rijdt met een vriend over de snelweg, als je achter je een motoragent ziet verschijnen. Meneer de motoragent haalt je in, en maakt duidelijk dmv licht en hand-signalen dat je hem moet volgen. Meneer de motoragent rijdt een afslag in waar je alleen met de motor/brommer/fiets/lopend in mag, maar omdat meneer agent zo leuk met zijn arm zwaaide, ben je verplicht hem te volgen.
Afijn, motor agent stapt uit, komt naar je auto, en zegt "U mag deze afslag niet in, en ik moet U daarvoor bekeuren.." Op je vraag "What the fuck had ik dan moeten doen" antwoord meneer de motoragent heel simpel: "Je had of voor de afslag moeten stoppen, of mij duidelijk moeten maken dat je daar om de bovenstaande rede niet in had kunnen rijden..."
Ja daaaaaaaag
![]()
3. Je bent in het park, bij een groepje jongens wat bier aan het drinken is. Ze drinken alleen Bavaria uit flesjes, en die liggen er dan ook genoeg op het grasveld om ons heen. Opeens horen we de kreet "Wouten!!!" en het open bier vliegt weer overal de bosjes in. Wouten komen eraan, kijken even rond, en vragen dan "Wie heeft er bier bij". Niemand antwoord uiteraard. Dan kijken ze in mijn fietstas, en zien daar een flesje (Bavaria) bier liggen, wat er voor zover ik weet al een week inzat. Ik beken dat het bier van mij is, maar dat het er al een tijd inzit, en ik niet van plan was het op te drinken. Die wouten schijnen een keer rond, zien over flesjes Bavaria, en geven mij een boete voor Openbaar zuipen en belemmering van ambtenaar of iets, omdat ik niet meteen zei dat ik bier bij had
4. We leven nog steeds in Nederland, dus schuilen voor de regen kost ook nog altijd 30 Euro (bijna elk afdakje waar je staat om even af te drogen, hangt zo'n kutbordje Verboden Toegang. Al meer dan genoeg gehad.
5,6,7,8,..... zo kan ik nog wel ff doorgaan, ik weet alleen geen goede voorbeelden meer
![]()
.