idd enorm veel alter egos ( en true veel alter egos hoor je met gemak aan dat het dillinja is met een andere pet op)quote:Op maandag 20 juni 2005 19:35 schreef mrcool het volgende:
[..]
Dillinja heeft heel erg veel alter-ego's! En ik denk dat je me niet helemaal begrijpt als ik het heb over de eentonigheid in zijn muziek. Ik bedoel dan echt de samples en met name de baslijntjes die continu uit dezelfde sample bestaat! Jammer is dat gewoon. Alleen Roni Size kon dit maken op New Forms!
True thatquote:Op maandag 20 juni 2005 19:37 schreef marcek het volgende:
technical itch flikt ook vaak hetzelfde truukje , maar scoort overal
Liquid, dub en drumfunk zijn de enige drie stijlen DnB die ik een hele avond lang trek.quote:een hele avond liquid word ik ook moe van
Goeie LP is dat, die Brave Nu World van Nu:Tonequote:Op maandag 20 juni 2005 23:02 schreef Captorr het volgende:
np 04 Can We? 5:56 Nu:Tone feat London Elektricit - Brave Nu World [2005]
quote:Op maandag 20 juni 2005 23:05 schreef Rock-shocker het volgende:
Liquid, dub en drumfunk zijn de enige drie stijlen DnB die ik een hele avond lang trek.
* haze is ook nogal into dub, liquid en drumfunk
De avond ervoor (of erna, weet ik niet precies meer) was hij in Nijmegen en.. hij draaide wel lekkere nummers, dat zeker, maar mixtechnisch stelde het weinig voor. Gewoon in de stukken zonder beats overgooien..quote:Op maandag 20 juni 2005 19:14 schreef mrcool het volgende:
[..]
Dan heb je Goldie niet gezien in Mezz in Breda, damn wat een set was dat!![]()
mee eensquote:Op dinsdag 21 juni 2005 12:49 schreef Goofup het volgende:
dillinja heb ik respect voor. Altijd als ik een nieuwe plaat van hem zie, moet ik even luisteren hoe het klinkt. Hij weet als geen ander hoe je een bis bad bass kunt maken
Hahaha, Rembo&Rembo!quote:Op dinsdag 21 juni 2005 13:06 schreef Goofup het volgende:
*Rembo&Rembo-stemmetje zegt* da wissik helemaal nie joh!
Dat was de avond ervoor, weet ook niet wat er dan met hem aan de hand was in Roosje maar in Breda bracht ie echt zo'n dikke set, iedereen werd ook erg leip van zijn beats en breaks! Vanaf zijn eerste track [Total Science_Defcon 69] had ik het al niet meer, en met mij vele anderen in de zaal!quote:Op dinsdag 21 juni 2005 12:38 schreef Goofup het volgende:
[..]
De avond ervoor (of erna, weet ik niet precies meer) was hij in Nijmegen en.. hij draaide wel lekkere nummers, dat zeker, maar mixtechnisch stelde het weinig voor. Gewoon in de stukken zonder beats overgooien..
Je kan lekker veel zooi uitpoepen die erg van elkaar verschilt enzo, lijkt me. Want let's face it, de meeste producers hebben echt wel een trademark of trucje, zo je wil. Een alias zou dus kunnen dienen als uitlaatklep voor je andersoortige werk. Fanu heeft bijvoorbeeld als alias Samurai waaronder hij breaks/ downtempo uitbrengt.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 13:01 schreef H4ze het volgende:
Ik zie 't nut van zoveel aliassen eigenlijk niet zo in, maar goed...
Ja helemaal mee eens. Maar Dillinja heeft er dus overdreven veel imhoquote:Op woensdag 22 juni 2005 00:40 schreef Rock-shocker het volgende:
[..]
Je kan lekker veel zooi uitpoepen die erg van elkaar verschilt enzo, lijkt me. Want let's face it, de meeste producers hebben echt wel een trademark of trucje, zo je wil. Een alias zou dus kunnen dienen als uitlaatklep voor je andersoortige werk. Fanu heeft bijvoorbeeld als alias Samurai waaronder hij breaks/ downtempo uitbrengt.
Nou noet ik weil zeggen dat bijvoorbeeld Capone bijna hetzelfde klinkt als Dillinja, maar bijvoorbeeld Trinity heeft wel weer een andere sound, dus mijn argument gaat ook maar gedeeltelijk op, maar goed
quote:Op woensdag 22 juni 2005 18:02 schreef mrcool het volgende:
Ben binnenkort de trotse eigenaar van de volgende 2 ouweschoolse masterpieces:
http://www.rolldabeats.com/release/xl_recordings/xlt26
http://www.rolldabeats.com/release/xl_recordings/xlt29
B-key!quote:Op woensdag 22 juni 2005 22:51 schreef Junglist4Real het volgende:
Van Layo & Bushwacka - Love Story iig wel.
klikquote:Op woensdag 22 juni 2005 22:49 schreef Sjoewe het volgende:
Cp. Layo & Bushwacka - Love Story Vs Finally
Is daar nog een coole dnb mix van?
quote:Op woensdag 22 juni 2005 21:45 schreef Junglist4Real het volgende:
Wie gaan er naar Dungeon's & Dj's?
Het zit er deze week niet inquote:Op woensdag 22 juni 2005 21:45 schreef Junglist4Real het volgende:
Wie gaan er naar Dungeon's & Dj's?
Waar, wanneer?quote:Op woensdag 22 juni 2005 21:45 schreef Junglist4Real het volgende:
Wie gaan er naar Dungeon's & Dj's?
quote:Op donderdag 23 juni 2005 11:55 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Utreg deze zaterdag vrijdag!
John B
cool, On a Ragga Tip heb ik ook nog, maar niet die ouwe issue. Ik heb een aantal remixen en het origineel (die remixen zijn allemaal baggerhouse, maar het origineelquote:Op woensdag 22 juni 2005 18:02 schreef mrcool het volgende:
Ben binnenkort de trotse eigenaar van de volgende 2 ouweschoolse masterpieces:
http://www.rolldabeats.com/release/xl_recordings/xlt26
http://www.rolldabeats.com/release/xl_recordings/xlt29
ik niet. Vriendin komt terug uit Italiëquote:Op woensdag 22 juni 2005 21:45 schreef Junglist4Real het volgende:
Wie gaan er naar Dungeon's & Dj's?
lekker verwarrend al die aliassenquote:Op dinsdag 21 juni 2005 13:01 schreef H4ze het volgende:
Yep is 1 van z'n aliassen. Andere aliassen die ik uit m'n hoofd weet:
-dtype
-capone
-basic influence
-apex
-cybotron
Ik zie 't nut van zoveel aliassen eigenlijk niet zo in, maar goed...
Was vandaag nog bij triple vision, er stonden er nog twee exemplaren van.quote:Op donderdag 23 juni 2005 00:20 schreef Sjoewe het volgende:
Als ik weer eens in rotterdam ben ga ik die ff halen, blijft een lekker nummer zeker in de mix, zit in een of andere liveset en ik heb me rotgezocht nar dat nummer, maar tot op heden onvindbaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |