quote:Op maandag 20 juni 2005 17:19 schreef Goofup het volgende:
gewoon niet op ingaan, anders staat, voor je het weet, dit hele topic vol met Rucksson's crap
wie vind jij dan de beste dj als ik zo vrij mag zijn ?quote:Op zondag 19 juni 2005 23:41 schreef marcek het volgende:
dillinja is als dj niet de beste (al schijnt het geluid van het valve sounsystem ongeevenaard te zijn) maar is hij toch vele malen beter achter de decks dan lemon d (ben bij dezelfde tivoli avond geweest) , beide hebben ze wel een dikke selectie kwa tunes.
nou is het geluid in de tivoli niet het meest geweldige , dus dat bracht het geheel ook wat omlaag.
De beste DJ's zijn en blijven meestal de locals, vind ik nog steeds. Persoonlijk vind ik Nymfo erg goed.quote:Op maandag 20 juni 2005 18:14 schreef Captorr het volgende:
[..]
wie vind jij dan de beste dj als ik zo vrij mag zijn ?
ik vond het geluid erg nadelig in de tivoli toenquote:Op maandag 20 juni 2005 18:32 schreef Captorr het volgende:
een drum & bass vriend van me is in Engeland geweest en hij vertelde me dat Dillinja in London één van de grootste is. Ik ging er gemakshalve van uit dat dat betekende dat hij dan ook één van de beste dj's en producers zou zijn.. Ik "zit" er nu zeg anderhalf jaar in en heb heel wat feestjes meegemaakt, en ik begrijp denk ik goed wat je bedoelt met dat de locals over het algemeen het best draaien. Ikzelf merk ook vaak dat de bekende dj's (zoals Roni size/ Goldie) soms niet eens drum & bass draaien, maar één of ander slap aftreksel daarvan (veel langzamer) of meer expirimenteren wat uiteindelijk ten koste gaat van "de sessie". Een positieve uitzondering op die regel vond ik dus Dillinja, en dan bedoel ik die keer in Tivoli.
Dan heb je Goldie niet gezien in Mezz in Breda, damn wat een set was dat!quote:Op maandag 20 juni 2005 18:32 schreef Captorr het volgende:
kzelf merk ook vaak dat de bekende dj's (zoals Roni size/ Goldie) soms niet eens drum & bass draaien,
Komt omdat Dillinja altijd dezelfde samples gebruikt. Hij heeft zelf ook gewoon gezegd dat ie daar een groot voorstander van is meen ik me te herinneren. Ik ben blij dat andere producers daar niet zo over denken. Damn wat had DnB dan saai geweestquote:Op maandag 20 juni 2005 19:15 schreef mrcool het volgende:
Altijd weer die lompe basjes van hem
Dillinja heeft heel erg veel alter-ego's! En ik denk dat je me niet helemaal begrijpt als ik het heb over de eentonigheid in zijn muziek. Ik bedoel dan echt de samples en met name de baslijntjes die continu uit dezelfde sample bestaat! Jammer is dat gewoon. Alleen Roni Size kon dit maken op New Forms!quote:Op maandag 20 juni 2005 19:27 schreef marcek het volgende:
de eentonigheid van dillinja weegt bij mij niet op tegen de vette producties die hij ook gemaakt heeft/ nog steeds maakt ( idd niet alles is geweldig wat hij uitbrengt)
en met de dingen die hij vroeger gedaan heeft kan hij niet veel fout doen, productietechnies blijft hij voor mij 1 van de betere.
trouwens veel artiesten maken zich schuldig aan eentonigheid (als het scoort waarom veranderen)
aanradertje van dillinja onder zijn alter ego : capone - 2 da 1 <---- 1 van mijn all time favorieten
die bass break tegen het einde![]()
all aboard
idd enorm veel alter egos ( en true veel alter egos hoor je met gemak aan dat het dillinja is met een andere pet op)quote:Op maandag 20 juni 2005 19:35 schreef mrcool het volgende:
[..]
Dillinja heeft heel erg veel alter-ego's! En ik denk dat je me niet helemaal begrijpt als ik het heb over de eentonigheid in zijn muziek. Ik bedoel dan echt de samples en met name de baslijntjes die continu uit dezelfde sample bestaat! Jammer is dat gewoon. Alleen Roni Size kon dit maken op New Forms!
True thatquote:Op maandag 20 juni 2005 19:37 schreef marcek het volgende:
technical itch flikt ook vaak hetzelfde truukje , maar scoort overal
Liquid, dub en drumfunk zijn de enige drie stijlen DnB die ik een hele avond lang trek.quote:een hele avond liquid word ik ook moe van
Goeie LP is dat, die Brave Nu World van Nu:Tonequote:Op maandag 20 juni 2005 23:02 schreef Captorr het volgende:
np 04 Can We? 5:56 Nu:Tone feat London Elektricit - Brave Nu World [2005]
quote:Op maandag 20 juni 2005 23:05 schreef Rock-shocker het volgende:
Liquid, dub en drumfunk zijn de enige drie stijlen DnB die ik een hele avond lang trek.
* haze is ook nogal into dub, liquid en drumfunk
De avond ervoor (of erna, weet ik niet precies meer) was hij in Nijmegen en.. hij draaide wel lekkere nummers, dat zeker, maar mixtechnisch stelde het weinig voor. Gewoon in de stukken zonder beats overgooien..quote:Op maandag 20 juni 2005 19:14 schreef mrcool het volgende:
[..]
Dan heb je Goldie niet gezien in Mezz in Breda, damn wat een set was dat!![]()
mee eensquote:Op dinsdag 21 juni 2005 12:49 schreef Goofup het volgende:
dillinja heb ik respect voor. Altijd als ik een nieuwe plaat van hem zie, moet ik even luisteren hoe het klinkt. Hij weet als geen ander hoe je een bis bad bass kunt maken
Hahaha, Rembo&Rembo!quote:Op dinsdag 21 juni 2005 13:06 schreef Goofup het volgende:
*Rembo&Rembo-stemmetje zegt* da wissik helemaal nie joh!
Dat was de avond ervoor, weet ook niet wat er dan met hem aan de hand was in Roosje maar in Breda bracht ie echt zo'n dikke set, iedereen werd ook erg leip van zijn beats en breaks! Vanaf zijn eerste track [Total Science_Defcon 69] had ik het al niet meer, en met mij vele anderen in de zaal!quote:Op dinsdag 21 juni 2005 12:38 schreef Goofup het volgende:
[..]
De avond ervoor (of erna, weet ik niet precies meer) was hij in Nijmegen en.. hij draaide wel lekkere nummers, dat zeker, maar mixtechnisch stelde het weinig voor. Gewoon in de stukken zonder beats overgooien..
Je kan lekker veel zooi uitpoepen die erg van elkaar verschilt enzo, lijkt me. Want let's face it, de meeste producers hebben echt wel een trademark of trucje, zo je wil. Een alias zou dus kunnen dienen als uitlaatklep voor je andersoortige werk. Fanu heeft bijvoorbeeld als alias Samurai waaronder hij breaks/ downtempo uitbrengt.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 13:01 schreef H4ze het volgende:
Ik zie 't nut van zoveel aliassen eigenlijk niet zo in, maar goed...
Ja helemaal mee eens. Maar Dillinja heeft er dus overdreven veel imhoquote:Op woensdag 22 juni 2005 00:40 schreef Rock-shocker het volgende:
[..]
Je kan lekker veel zooi uitpoepen die erg van elkaar verschilt enzo, lijkt me. Want let's face it, de meeste producers hebben echt wel een trademark of trucje, zo je wil. Een alias zou dus kunnen dienen als uitlaatklep voor je andersoortige werk. Fanu heeft bijvoorbeeld als alias Samurai waaronder hij breaks/ downtempo uitbrengt.
Nou noet ik weil zeggen dat bijvoorbeeld Capone bijna hetzelfde klinkt als Dillinja, maar bijvoorbeeld Trinity heeft wel weer een andere sound, dus mijn argument gaat ook maar gedeeltelijk op, maar goed
quote:Op woensdag 22 juni 2005 18:02 schreef mrcool het volgende:
Ben binnenkort de trotse eigenaar van de volgende 2 ouweschoolse masterpieces:
http://www.rolldabeats.com/release/xl_recordings/xlt26
http://www.rolldabeats.com/release/xl_recordings/xlt29
B-key!quote:Op woensdag 22 juni 2005 22:51 schreef Junglist4Real het volgende:
Van Layo & Bushwacka - Love Story iig wel.
klikquote:Op woensdag 22 juni 2005 22:49 schreef Sjoewe het volgende:
Cp. Layo & Bushwacka - Love Story Vs Finally
Is daar nog een coole dnb mix van?
quote:Op woensdag 22 juni 2005 21:45 schreef Junglist4Real het volgende:
Wie gaan er naar Dungeon's & Dj's?
Het zit er deze week niet inquote:Op woensdag 22 juni 2005 21:45 schreef Junglist4Real het volgende:
Wie gaan er naar Dungeon's & Dj's?
Waar, wanneer?quote:Op woensdag 22 juni 2005 21:45 schreef Junglist4Real het volgende:
Wie gaan er naar Dungeon's & Dj's?
quote:Op donderdag 23 juni 2005 11:55 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Utreg deze zaterdag vrijdag!
John B
cool, On a Ragga Tip heb ik ook nog, maar niet die ouwe issue. Ik heb een aantal remixen en het origineel (die remixen zijn allemaal baggerhouse, maar het origineelquote:Op woensdag 22 juni 2005 18:02 schreef mrcool het volgende:
Ben binnenkort de trotse eigenaar van de volgende 2 ouweschoolse masterpieces:
http://www.rolldabeats.com/release/xl_recordings/xlt26
http://www.rolldabeats.com/release/xl_recordings/xlt29
ik niet. Vriendin komt terug uit Italiëquote:Op woensdag 22 juni 2005 21:45 schreef Junglist4Real het volgende:
Wie gaan er naar Dungeon's & Dj's?
lekker verwarrend al die aliassenquote:Op dinsdag 21 juni 2005 13:01 schreef H4ze het volgende:
Yep is 1 van z'n aliassen. Andere aliassen die ik uit m'n hoofd weet:
-dtype
-capone
-basic influence
-apex
-cybotron
Ik zie 't nut van zoveel aliassen eigenlijk niet zo in, maar goed...
Was vandaag nog bij triple vision, er stonden er nog twee exemplaren van.quote:Op donderdag 23 juni 2005 00:20 schreef Sjoewe het volgende:
Als ik weer eens in rotterdam ben ga ik die ff halen, blijft een lekker nummer zeker in de mix, zit in een of andere liveset en ik heb me rotgezocht nar dat nummer, maar tot op heden onvindbaar.
Die Weapons Of Mass Creation - Volume 2 LP Sampler is echt dik ja! Heb hem hier ook en moet eerlijk bekennen dat ik ook steeds meer op de liquidtoer ben. Vind het atm gewoon lekkerder om mee te draaien dan die beuksjit die ik ook nogal wat heb. Koop op het moment meer liquid om de collectie qua dat genre wat uit te breiden om vette mixjes te kunnen bouwen!quote:Op donderdag 23 juni 2005 19:39 schreef H4ze het volgende:
[..]
Was vandaag nog bij triple vision, er stonden er nog twee exemplaren van.
Verder nog gekocht:
Marcus Intalex - Afrikaa/Bridging the gap
Logistics - trippy/CLS+Wax - Quite Perfect
Ben echt zwaar op de liquidtoer atm. Die gast die daar werkt zei ook al: "huh normaal zie ik je nooit echt zoveel liquid kopen"![]()
heb je aquasky wel eens gezien dan? (ik niet, maar lijkt me wel boeiender dan raiden)quote:Op donderdag 23 juni 2005 14:38 schreef spinor het volgende:
Yay, Raiden in Nighttown. Hoef ik gelukkig niet naar Dungeons en DJ's.![]()
Liquid-fever!quote:Op donderdag 23 juni 2005 22:54 schreef Rock-shocker het volgende:
Dat komt door het weer, heer mrcool!
Heb er ook last van namelijk
Aquasky boeit me geen drol, maar ik zit al maanden te wachten tot ik een keer Raiden kan checken... hij draait en maakt nu dingen waar ik enorm wild van word.quote:Op donderdag 23 juni 2005 23:08 schreef Goofup het volgende:
[..]
heb je aquasky wel eens gezien dan? (ik niet, maar lijkt me wel boeiender dan raiden)
Snap ik. En nee, ik draai dus zelf nietquote:Op vrijdag 24 juni 2005 14:24 schreef Rock-shocker het volgende:
Heheh tja. Draai je zelf? Dat levert namelijk een stuk meer kritische opmerkingen op
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |