Ik zeg nog steeds Evol Intent. Keihard, compromisloos. Just like I like it.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 17:01 schreef Christine het volgende:
Ben ik weer met een newbie-vraagje. Binnen de DnB zijn er toch ook nog verschillende stijlen? Ik heb 4Hero gehoord, dat is wat jazzy, maar wat voor soorten heb je nog meer?
En van WeirdMicky kreeg ik wat hardere DnB (Nightwalker), wat zijn soortgelijke leuke nummers?
Pfoe dat zijn er nogal wat...geen zin om 't allemaal op te gaan noemen, maar check de volgende linkjes maar es:quote:Op dinsdag 7 juni 2005 17:01 schreef Christine het volgende:
Ben ik weer met een newbie-vraagje. Binnen de DnB zijn er toch ook nog verschillende stijlen? Ik heb 4Hero gehoord, dat is wat jazzy, maar wat voor soorten heb je nog meer?
En van WeirdMicky kreeg ik wat hardere DnB (Nightwalker), wat zijn soortgelijke leuke nummers?
Niet zo moeilijk doen.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 17:45 schreef H4ze het volgende:
[..]
Pfoe dat zijn er nogal wat...geen zin om 't allemaal op te gaan noemen, maar check de volgende linkjes maar es:
Voor verschillende stijlen: Ishkurs guide to electronic music. en check bij Jungle.
Check ook is de Drum&Bass Dictionary @ dnbforum.nl.
En onthou wel ff, of 't nou clownstep, techstep, dubby, liquid of drumfunk is...het is en blijft allemaal drum 'n bass![]()
12x12quote:Op woensdag 8 juni 2005 19:44 schreef Rock-shocker het volgende:
Hoe groot zijn de blaadjes in een standaard cd hoes eigenlijk?
Dat houd ik allemaal niet zo bij!quote:Op woensdag 8 juni 2005 19:46 schreef LostFormat het volgende:
Wat zijn een beetje goede recente albums/ mixalbums?
Thanks dudequote:
quote:Op woensdag 8 juni 2005 20:48 schreef mrcool het volgende:
Calyx_Illusions![]()
![]()
![]()
Afkomstig van de No Turning Back LP [ASHADOW33, 2005]
Hier te beluisteren!
Dat moet dus 18 06 zijn me dunkt.quote:Op woensdag 8 juni 2005 19:14 schreef teknomist het volgende:
[18.06.2005] Major League @ Paard van Troje, Den Haag
Begin hem ook steeds harder te trippen van Me Against The Machine!quote:
Awesome!quote:Op donderdag 9 juni 2005 18:53 schreef mrcool het volgende:
Check deze dude: http://homepage.ntlworld.(...)ECH_STRIKES_BACK.wmv
Ik ga waarschijnlijk niet, ik heb weinig zin alleen te gaan.quote:Op woensdag 15 juni 2005 13:53 schreef Yorrit het volgende:
ja waarom wordt er niet voorgehyped voor Major League zaterdag?
Ja hoor, er gebeurt alleen zo weinig...quote:Op woensdag 15 juni 2005 13:44 schreef phreaky_professor het volgende:
iedereen nog wakker hier???
haha, ik zat vanmiddag nog te checken of er niet stiekem een nieuw topic was geopend zonder dat deze vol was, omdat er zolang niet gepost werdquote:Op woensdag 15 juni 2005 13:44 schreef phreaky_professor het volgende:
iedereen nog wakker hier???
Doen we morgen onder het genot van een biertjequote:Op donderdag 16 juni 2005 10:43 schreef phreaky_professor het volgende:
stelling: drum&bass is (blijkbaar) niet meer hip.
discuss.
ik hoorde pas geleden nog een nummer van DJ MARKY & XRS op 3fm voorbijkomen... (en ik vond hem nog lekker klinken ook, normaal heb ik het niet zo op ze)quote:Op donderdag 16 juni 2005 10:43 schreef phreaky_professor het volgende:
stelling: drum&bass is (blijkbaar) niet meer hip.
discuss.
haha dan moet ze idd niet naar een DnB feest gaanquote:Op donderdag 16 juni 2005 10:47 schreef phreaky_professor het volgende:
En ik weet niet of mn sletje ML trekt. Ze is namelijk hypergevoelig voor wiet/hash en krijgt bij het minste vleugje ervan al migraine.![]()
nee,quote:Op donderdag 16 juni 2005 10:43 schreef phreaky_professor het volgende:
stelling: drum&bass is (blijkbaar) niet meer hip.
discuss.
En dat is jou vriendin dan Phreak? Weetje dan wel zeker dat jullie goed bij elkaar passen?!quote:Op donderdag 16 juni 2005 10:47 schreef phreaky_professor het volgende:
En ik weet niet of mn sletje ML trekt. Ze is namelijk hypergevoelig voor wiet/hash en krijgt bij het minste vleugje ervan al migraine.![]()
Mag je niet alleen op stap ofzo? Jezus, wat heb jij een kutleven...quote:Op donderdag 16 juni 2005 10:47 schreef phreaky_professor het volgende:
laat ik trouwens het goede voorbeeld geven: morgen BSE in Bibelot, Dordrecht! Eens kijken wat dat is. Wel produkties van ze gehoord, maar nog niet horen draaien. Daarna eens kijken of ik daar in beukheid overheen kan.
Zaterdag ML? Heb iets te vieren, dus zou wel leuk zijn. Maar ook al ergens een feest door wat vrienden, wat ik eigenlijk niet kan laten lopen... omdat ze dan boos worden.En ik weet niet of mn sletje ML trekt. Ze is namelijk hypergevoelig voor wiet/hash en krijgt bij het minste vleugje ervan al migraine.
![]()
nee je kan beter zo'n kutkarakter hebben als jijquote:Op donderdag 16 juni 2005 21:24 schreef R2cksson het volgende:
[..]
Mag je niet alleen op stap ofzo? Jezus, wat heb jij een kutleven...
Als er op het moment iets hip is in de underground dan is het Drum 'n' Bass wel. Iets dat ik aan de ene kant wel toejuig (ik word er strontziek van om bij elke persoon die ik leer kennen te moeten uitleggen naar wat voor muziek ik luister) maar aan de andere kant met gemengde gevoelens tegemoet zie.quote:Op donderdag 16 juni 2005 17:47 schreef Thomas B. het volgende:
Drum n Bass is niet hip en dat is het nooit geweest. Gelukkig!
DnB is dansmuziek voor mensen die wat verder kijken... en die mensen doen dat meestal niet om hip te zijn. Op het moment dat DnB hip wordt, wordt het misschien ook mainstream in de muziekwereld. DnB is nu niet mainstream en het publiek is nog redelijk beperkt in haar aandeel. En dat is voor mij wat muziek betreft een kenmerk van klasse
In de 'underground' ja... bovengronds kijken de meeste mensen je raar aanquote:Op donderdag 16 juni 2005 23:19 schreef Rock-shocker het volgende:
[..]
Als er op het moment iets hip is in de underground dan is het Drum 'n' Bass wel. Iets dat ik aan de ene kant wel toejuig (ik word er strontziek van om bij elke persoon die ik leer kennen te moeten uitleggen naar wat voor muziek ik luister) maar aan de andere kant met gemengde gevoelens tegemoet zie.
Maar goed, time will tell...
Wij kunnen praten! Maar dat wisten we alquote:Op donderdag 16 juni 2005 23:36 schreef H4ze het volgende:
DnB --> populairder --> mainstream -->kutproducties? Misschien wel, but i dont give a fuck. Er zitten toch nog altijd wel goeie producties tussen en die zoek & pik ik er uit![]()
quote:Op donderdag 16 juni 2005 23:40 schreef Rock-shocker het volgende:
[..]
Wij kunnen praten! Maar dat wisten we al![]()
Wanneer komt er weer een Intermission?
Ja, ik weet het, jij had graag ook een karakter gehad.quote:Op donderdag 16 juni 2005 22:09 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
nee je kan beter zo'n kutkarakter hebben als jij
Bibelot
Ik MAG alles. Maar ik heb iemand die zo leuk is dat ik liever bij haar ben. Schijnbaar is jou dat vreemd. Arme jij.quote:Op donderdag 16 juni 2005 21:24 schreef R2cksson het volgende:
Mag je niet alleen op stap ofzo? Jezus, wat heb jij een kutleven...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |