hoe weet jij dat! misschien had hij wel last van een aanval, of misschien !quote:Op woensdag 1 juni 2005 19:39 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
nouja, 'zo plotseling'..
voor hem was t anders aardig gepland hoor
Hoezo aso? Het is toch aso. Jezelf van je leven ontdoen. Whatever I dont care, maar om jezelf voor een TREIN te gooien!? Conducteur, passagies, familie. Die zullen er niet beter op worden.quote:Op woensdag 1 juni 2005 19:40 schreef SkaterSam het volgende:
Sommigen hier doen alsof zelfmoord puur een egoïstische daad is,
de jongen betitelen als asociaal is echt te gek voor woorden eigenlijk...
Misschien had de NS bussen kunnen inzetten vanaf de plek, dat ze mensen op een aparte plek lieten uitstappen. Maar de inzet van hulpverlening en andere zaken is niet meer dan noodzakelijk en standaard eigenlijk bij dit soort gevallen.
Het lijkt me trouwens ook verschrikkelijk voor de conducteur die moet controleren wat er onder is gekomen. DIe zal daar wel nachtmerries van hebben denk ik...
Ik vind zelfmoord behoorlijk egoïstisch anders. En de NS is asociaal omdat ze beter gewoon kunnen doorrijden ipv remmen. bij het volgende station kan de trein ook wel even schoongespoten worden. scheelt vertraging.quote:Op woensdag 1 juni 2005 19:40 schreef SkaterSam het volgende:
Sommigen hier doen alsof zelfmoord puur een egoïstische daad is,
de jongen betitelen als asociaal is echt te gek voor woorden eigenlijk...
Misschien had de NS bussen kunnen inzetten vanaf de plek, dat ze mensen op een aparte plek lieten uitstappen. Maar de inzet van hulpverlening en andere zaken is niet meer dan noodzakelijk en standaard eigenlijk bij dit soort gevallen.
Het lijkt me trouwens ook verschrikkelijk voor de conducteur die moet controleren wat er onder is gekomen. DIe zal daar wel nachtmerries van hebben denk ik...
god,quote:Op woensdag 1 juni 2005 19:42 schreef SuperFruitig het volgende:
Ik snap juist NIET dat er mensen zijn die meelij hebben met degene die dood is gegaan. De klootzak kiest ervoor om zn eigen leven te vergooien en daarmee iemand anders / andere een trauma aan te doen. Dat ik daarbij vertraging oploop is bijzaak.
* SuperFruitig ziet nu in dat zn reactie met: mn vrije middag wat doe je! een tikkeltje overdreven was.
Toch blijf ik erbij dat desbetreffende persoon een gore asociale klootzak is en ik wens m een lang en pijnlijk hiernaamaals.![]()
quote:Op woensdag 1 juni 2005 19:43 schreef TheSeeker_NL het volgende:
[..]
hoe weet jij dat! misschien had hij wel last van een aanval, of misschien !
ik loop ook altijd uren op het spoor, is leuk. scheelt kosten aan mn kaartje.quote:Ik heb dus serieus 3,5 uur stilgestaan ergens in de middle of fucking nowhere
hoe weet jij dat nou.. [flauw zeg]quote:misschien veranderde hij op het laatste moment nog van gedachte, maar was het al te laat
jezelf het leven ontnemen is in eerste instantie niet zo asociaal. wel het feit dat je zoveel mensen daarmee met veel pijn en eventuele trauma's achterlaat. dat is gewoon egoistisch, maard aar hebben zoveel mensen zoveel verschillende meningen over.quote:Op woensdag 1 juni 2005 19:43 schreef SuperFruitig het volgende:
[..]
Hoezo aso? Het is toch aso. Jezelf van je leven ontdoen. Whatever I dont care, maar om jezelf voor een TREIN te gooien!? Conducteur, passagies, familie. Die zullen er niet beter op worden.
Het zal wel geen open kist begrafenis zijn.
ok je hebt me overtuigd.quote:Op woensdag 1 juni 2005 19:45 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
[..]
ik loop ook altijd uren op het spoor, is leuk. scheelt kosten aan mn kaartje.
[..]
hoe weet jij dat nou.. [flauw zeg]
Een soort pit-stop, kijken hoe snel ze het kunnen schoonmakenquote:Op woensdag 1 juni 2005 19:44 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
Ik vind zelfmoord behoorlijk egoïstisch anders. En de NS is asociaal omdat ze beter gewoon kunnen doorrijden ipv remmen. bij het volgende station kan de trein ook wel even schoongespoten worden. scheelt vertraging.
help andere "ik heb vertraging door een zelfmoord op het spoor" slachtoffers.quote:Op woensdag 1 juni 2005 19:47 schreef SuperFruitig het volgende:
[..]
Een soort pit-stop, kijken hoe snel ze het kunnen schoonmaken![]()
Nee de NS pakt t verkeerd aan en moet als prioriteit nr1 zn passagiers hebben. Dus die trein moet blijven staan en er moet ander vervoer geregeld worden. Trein, bus, whatever. Maar laat je passagiers niet 3.5 uur zonder enige update whatsoever ( en om de 45 minuten zeggen dat we nog stilstaan valt bij mij onder non-informatie ).
Verschrikkelijk?quote:Op woensdag 1 juni 2005 19:30 schreef _Floddertje_ het volgende:
Ik heb het wel eens meegemaakt dat de trein waar ik in zat iemand aanreed. Het was verschrikkelijk en je hoort het wel degelijk heel goed. En wat het dubbel zo erg maakte waren de mensen in mijn coupé die zaten te zuchten en te steunen omdat ze vertraging opliepen. Terwijl er net iemand dood was gegaan. Ik snap niet dat mensen zo hard kunnen zijn en de reacties in dit topic vind ik ook vreselijk.
First of all. God bestaat alleen in jou tere zieltjequote:Op woensdag 1 juni 2005 19:45 schreef TheSeeker_NL het volgende:
[..]
god,
vergeef hem deze trieste uitspraken...
lijkt me echt verschrikkelijk, bahquote:Op woensdag 1 juni 2005 19:48 schreef The_Professional het volgende:
Ik had het een keer in Nuenen. Was inderdaad goed te horen, we zaten in het 2e treinstel. Je voelt de machinist hard op de rem trappen als schrikreactie. De machinist wist dat hij toch niet op tijd stil zou kunnen staan, dus na de schrikreactie remde hij niet meer zo hard. Je hoorde iets onder het treinstel gaan, alsof er keien tegen de bodem van het treinstel aan sloegen. Daarna natuurlijk meteen naar buiten kijken. Er was niet te zien, maar de geur van het harde remmen is me altijd bij blijven hangen. Na de opruimactie, werd de trein bij de volgende (verlaten) overgang schoongespoten door de brandweer.
nou nou nou zeg..quote:Op woensdag 1 juni 2005 19:49 schreef SuperFruitig het volgende:
[..]
First of all. God bestaat alleen in jou tere zieltje![]()
Second heb jij blijkbaar medelij met de persoon die het in zn hoofd haalt om voor een trein te springen.
Denk nu eens even na...
Natuurlijk is het egoïstisch, zo iemand is zwaar depressief en ontoerekeningsvatbaar. Alsof hij even aan iemand anders gaat denken, dan had hij al meteen een reden om niet dood te willen.quote:Op woensdag 1 juni 2005 19:44 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
Ik vind zelfmoord behoorlijk egoïstisch anders.
Egoïsme lijkt zeker een grote rol te spelen bij dit soort dingen, denkenquote:Op woensdag 1 juni 2005 19:46 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
jezelf het leven ontnemen is in eerste instantie niet zo asociaal. wel het feit dat je zoveel mensen daarmee met veel pijn en eventuele trauma's achterlaat. dat is gewoon egoistisch, maard aar hebben zoveel mensen zoveel verschillende meningen over.
Viel mee, er was niets te zien. Een van mn klasgenoten had een laptop bij, en toen hebben we maar een film gekeken op de laptop.quote:Op woensdag 1 juni 2005 19:49 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
lijkt me echt verschrikkelijk, bah
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |