Ik ga achter de goal, was vorige x wel sfeervolquote:Op dinsdag 31 mei 2005 22:51 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Mij maakt het niet zoveel uit wie het kaartje regelt, als degene die het kan regelen het ook maar echt kan regelen dan vind ik het best.
Heb in Helmond een paar keer in het uitvak gezeten, 2x op de "Eretribune" en 1x achter de goal, dat was in ons kampioensjaar toen Helmond tegen Emmen speelde.
Met een tuinstoel op dat schuurtje?quote:Op dinsdag 31 mei 2005 22:51 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
1x achter de goal, dat was in ons kampioensjaar toen Helmond tegen Emmen speelde.
Komt goed met julliequote:Op dinsdag 31 mei 2005 23:13 schreef Stpan het volgende:
Ik zou deze ronde in 1 smiley willen samenvatten:
[afbeelding]
Ik zal de laatste 2 seizoen even samenvatten:quote:
quote:Op dinsdag 31 mei 2005 23:13 schreef Stpan het volgende:
Ik zou deze ronde in 1 smiley willen samenvatten:
[afbeelding]
quote:
Goed he?quote:
Tsja zeker van jou....quote:
Ik vond 'm wel aardig verzonnen eigenlijk.quote:
Ik dacht toch eerder op de avond te lezen dat een gelijkspel verdiend geweest zou zijnquote:Op dinsdag 31 mei 2005 23:52 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Sparta had echt met dubbele cijfers moeten winnen.
Ik ga even puur af op de samenvatting. Wat een kansen zeg. Zelfs ik had een hattrick kunnen maken in die wedstrijd.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 23:53 schreef Mindlight het volgende:
[..]
Ik dacht toch eerder op de avond te lezen dat een gelijkspel verdiend geweest zou zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |