Of je gebruikt een bookmark.quote:Op maandag 30 mei 2005 21:54 schreef Arcee het volgende:
* Arcee plaatst een verkapt teeveepeetje om een nieuw topic vol dotjes te bekijken.
quote:
Jaquote:
Ongeveer 200 gram dacht ik.quote:[b]Op maandag 30 mei 2005 22:01 schreef
Iemand enig idee hoe zwaar kittens van een week oud moeten zijn?
Geboorte - gewicht ca. 100 gramquote:
Oe, leuk. Dat vonnik zoooo'n dotje.quote:
Liev!!!!!quote:Op donderdag 2 juni 2005 00:32 schreef Aelalcallorgan het volgende:
Nieuwe foto's van vandaag!! Eerste met open oogjes!!![]()
http://zerver.student.utwente.nl/kittens/view_album.php?set_albumName=album08&page=1
Met Slideshow bekeken, wat een schatjes!quote:Op donderdag 2 juni 2005 00:32 schreef Aelalcallorgan het volgende:
Nieuwe foto's van vandaag!! Eerste met open oogjes!!![]()
http://zerver.student.utwente.nl/kittens/view_album.php?set_albumName=album08&page=1
We houden het nu een paar dagen bij, en ik moet zeggen dat ze allemaal vooruit gaanquote:Op dinsdag 31 mei 2005 11:19 schreef Mirage het volgende:
Ik zou de tabellen als richtlijn nemen, maar er niet star aan vast houden.
Kittens zijn net als mensen niet allemaal hetzelfde.
Ik heb vroeger een poesje gehad die volledig gezond maar erg klein was. Dit was zij als kitten al.
Ik heb een rode kater gehad...die kon je zo in Blijdorp plaatsen tussen de wilde katten..zo groot.
Het belangrijkste is dat als je een begin gewicht ( per kitten dus ) hebt en je kan zien dat het een opwaartse lijn is. Ze dus vooruitgaan.
Waar blijven ze?quote:
Haha..zo'n typisch *FLITS* gezichtje. Ze is wel heel erg leuk!!!quote:
Thx. Je signature makes sense trouwens! (rare Nederlands-Engels woordspeling maak ik daar :S)quote:Op dinsdag 7 juni 2005 07:59 schreef buitenbeentje het volgende:
-Trinity-, lees -Trinity- Jonge kat gevonden bij Elsloo, Limburg eens door, daar staan al een aardig aantal basisdingen in, evenals in het vorige topic.
Veel plezier met de eventuele kleine.
ooh, leuk! 2 kittens uit hetzelfde nest zijn overigens wel heel leukquote:Op woensdag 8 juni 2005 10:47 schreef pumpkin_Ruby het volgende:
Hij en z'n broertje zijn na hun geboorte gezoogd door een Heilige Birmaan pleegmoeder omdat hun eigen moeder na de keizersnede niet zo goed wist wat ze met haar kittens aanmoest. Die Birmaantjes vind ik eigenlijk ook wel heel leuk, dus het zal óf een birmaan worden, of Flynn's rode broer.
ras, volgens mij gewoon een leuke huis-tuin-en-keukenkatquote:
De Birmanen en de Somali's zitten toch bij elkaar, dus ze kennen elkaar gelukkig allemaal al. M'n andere katten zijn niet zo knuffelig met elkaar, dus het leek ons (vooral m'n vriend aka poezenpapa) misschien een beetje zielig voor Flynn om alleen bij die twee te komen.quote:Op woensdag 8 juni 2005 10:57 schreef TearSong het volgende:
[..]
ooh, leuk! 2 kittens uit hetzelfde nest zijn overigens wel heel leuk![]()
(overigens leuk dat je vriend jou moest overhalen, hier is het altijd andersom)
Dat was ook een beetje ons plan. De katten die we nu hebben komen ook uit één nest maar zijn niet echt dikke vriendjes, dus onze grootste wens is om dat nu wel voor elkaar te krijgen. Mijn vriend vroeg toen Flynn één week was al aan de fokster (je kent haar vast wel van kattenpraat) "Kun je al zien met wie hij kan opschieten"quote:Op woensdag 8 juni 2005 16:56 schreef TearSong het volgende:
Het klinkt misschien raar, maar in de nestjes die ik heb zien opgroeien, was het vaak al heel snel duidelijk dat sommige kittens beter met elkaar konden opschieten dan andere. Er ontstonden een soort 'groepjes' Ik had er bijv. 2 die altijd bij elkaar in de buurt waren, samen sliepen e.d.
Informeer anders eens bij de fokker met wie Flynn goed op kan schieten, bij wie hij vaak slaapt e.d. dat maakt het maken van de keuze misschien makkelijker (al neem ik aan dat een aantal kittens al verkocht zijn, dus misschien ook niet).
En anders kun je gewoon kijken welk kitten jullie het meest aanspreekt, of kijken naar de raseigenschappen?
quote:Op dinsdag 7 juni 2005 21:36 schreef AnnekeM het volgende:
Foto´s van Sammie
[afbeelding]
Aarrggcchh, liieieief![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
[afbeelding]
Hier ligt hij volkomen uitgeput languit op de bank. Wat lijkt hij opeens groot![]()
Ooooh, wat een snoepie!quote:Op woensdag 8 juni 2005 21:58 schreef The_Tankgirl het volgende:
[afbeelding]
deze wordt binnenkort van ons! ze is nu 4 weken, en over een paar dagen zien we haar voor het eerst (niet meenemen).
Die is ook wel erg cute idd.quote:
Ja.quote:
oh wacht, dit zijn de kittens van Belle en Faye van Jolijn! (cattery Lilith toch?)quote:Op woensdag 8 juni 2005 21:12 schreef pumpkin_Ruby het volgende:
[..]
Dat was ook een beetje ons plan. De katten die we nu hebben komen ook uit één nest maar zijn niet echt dikke vriendjes, dus onze grootste wens is om dat nu wel voor elkaar te krijgen. Mijn vriend vroeg toen Flynn één week was al aan de fokster (je kent haar vast wel van kattenpraat) "Kun je al zien met wie hij kan opschieten"![]()
![]()
Zaterdag komen er eerst mensen kijken voor een Birmaan katertje, en daarna hebben wij de keus uit alle kittens.
Jaah, klopt !quote:Op donderdag 9 juni 2005 14:47 schreef TearSong het volgende:
[..]
oh wacht, dit zijn de kittens van Belle en Faye van Jolijn! (cattery Lilith toch?)
Hai doosquote:Op vrijdag 10 juni 2005 10:10 schreef Viking84 het volgende:
Anders zeg je even dat Sammy op Fok! staat, doos
Geduld. Als ze jou met een paar vreemden in een huis opsluiten kan je ook niet direct met iedereen overwegquote:Op zaterdag 11 juni 2005 19:10 schreef Alexxxxx het volgende:
Weet iemand of hier iets aan te doen is? Hoe kan ik deze katten beter met elkaar om laten gaan?
quote:Op zondag 12 juni 2005 16:17 schreef Bluezz het volgende:
Komt goed Alexxx, er lopen versch. topics over dit probleem en vroeger of later komt het steeds goed
Geduld is het toverwoord, laat ze het zelf maar uitvogelen
wat een poepie, die Lithaquote:Op dinsdag 14 juni 2005 12:53 schreef Alexxxxx het volgende:
Natte oogjes valt wel mee, in het echt zie je die glanzende randjes niet. Komt denk ik van de flits en als extra verlichting gebruik ik een felle hallogeenlampquote:Op dinsdag 14 juni 2005 13:31 schreef Bluezz het volgende:
Estate, is het normaal dat die kleintjes van die enorm natte oogjes hebben ?
En met al die problemen, laat je de moeders nu castreren? (steriliseren)
Gelukkig want mij viel het ook op.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 22:13 schreef Estate het volgende:
[..]
Natte oogjes valt wel mee, in het echt zie je die glanzende randjes niet. Komt denk ik van de flits en als extra verlichting gebruik ik een felle hallogeenlamp.
hier zie ik weer dat ze vrij veel op mijn kat lijkt. Zelfde kleur en ook van die geinige zwarte boogjes boven hun ogen. Als je wilt zien hoe mijn kat eruit ziet, moet je even in het centrale kattentopic kijken naar Taco.quote:
hoe kom je daar nu bijquote:Op maandag 20 juni 2005 11:31 schreef zhe-devilll het volgende:
Die witte kater lijkt wel een turkse van
Okerquote:Op maandag 20 juni 2005 11:44 schreef Logician het volgende:
Zijn ogen zijn oker van kleur, en zijn vacht is zo grijs omdat meneer gek is op kuilen raven waar hij dan in gaat liggen, duitse genen?![]()
hij verhaart momenteel alleen als een gek
quote:Op maandag 20 juni 2005 13:39 schreef deedeetee het volgende:
Met mijn siameesjes gaat 't prima die genieten lekker van de warmte![]()
Ik heb een antieke klok gekocht met een hele lange slinger en die vind Casey erg interessant, er zit óók nog een boer in een karretje op dat op en neer gaat onder het * slingeren *![]()
Ik ben bang dat ik de klok misschien beter wat hoger op de muur kan hangen en dat gaat niet meevallen want dat ding is zo'n 1.50 m lang.....![]()
Ik wil meer slimme/stoute Abby verhalen !quote:Op dinsdag 21 juni 2005 05:10 schreef Uhmmie het volgende:
oe leuke poesjes!
en ja het is een verschrikkelijke dondersteen
haalt echt alles uit wat "god" (lees: ik) verboden heeft
en verder ook nog alles wat ik nog niet bedacht had
en buiten dat ze onwijs lastig en ondeugend is.. zou ik echt niet meer zonder dr willen
veeeeeeeeeeel te stil in huis dan
En we wachten al een tijdje. Toen mamapoes 1 week zwanger was heb ik eigenlijk al een Somali besproken, dus toen al 8 weken gewacht op de bevalling (was ook spannend, we hadden geen idee wat voor kleur/geslacht/aantal katjes er geboren zouden worden) en nu is Flynn al 4 weken oud, dus bij elkaar al 12 weken. Het is maar goed dat de cattery 1 uur bij ons vandaan is, anders zat ik er elke dag ! Ga proberen om komend weekend maar weer eens langs te gaan.quote:Op maandag 20 juni 2005 23:50 schreef Bluezz het volgende:
Dat worden 9 lange weken
Wat een SCHEETJES !!
[afbeelding]
Ene práchtig gekleurd koppie dit
Het zijn ook mijn siamezen waar ik over in zit, die geven de voorkeur aan andere siamezen.quote:
Helemaal niet uit de hoogte, ze kunnen er toch óók niks aan doen als die andere kat er niks van snaptquote:Op woensdag 22 juni 2005 01:02 schreef Aelalcallorgan het volgende:
Siamezen zijn elitedieren, tenzij ze slecht gefokt zijn. Echt zo uit de hoogte als de tering lol.
ik denk dat ze heerlijk zullen gaan dollen !quote:Op woensdag 22 juni 2005 15:04 schreef Ender_W het volgende:
Zomaar een vraagje over kittens, ik heb sinds 3 weken een (nu) elf weken oud beestje. Nu zou ik er graag een tweede bij willen hebben. Is dat verstandig of zouden de twee elkaar teveel als concurent te gaan zien?
hoe jonger hoe makkelrijker het gaat is mijn ervaring.quote:Op woensdag 22 juni 2005 15:29 schreef Ender_W het volgende:
Dat maakt me op zich niet zo'n hele grote ramp omdat ik redelijk wat van huis zal zijn. Mijn vriendin is er wel vaak, maar dan kunnen ze zich ook zonder mij vermaken. Maar ik twijfelde of Emmyniet te jong is voor nog een huisgenootje
![]()
ik dacht even dat ie in de koelkast lagquote:Op woensdag 22 juni 2005 13:48 schreef Mirage het volgende:
Het is dat er een zacht rinkend geluidt vandaan komt zodra ik met één vinger zachtjes erover heen wrijf, maar anders .....
[afbeelding]
Ik geloof dat hij het warm heeft
quote:Op woensdag 22 juni 2005 15:30 schreef Adelante het volgende:
[..]
ik dacht even dat ie in de koelkast lag
LOL ik ook!quote:Op woensdag 22 juni 2005 15:30 schreef Adelante het volgende:
[..]
ik dacht even dat ie in de koelkast lag
kennelijk waren ze toch minder grappigquote:Op donderdag 23 juni 2005 08:57 schreef whosvegas het volgende:
Flauw hoor, mijn grappige opmerkingen weghalen
Ze zullen het iig niet koud krijgen...quote:Op donderdag 23 juni 2005 16:03 schreef Logician het volgende:
succes er mee met deze hitte wiseone!
Dit was voor een ander topic bedoeltquote:Op donderdag 23 juni 2005 08:57 schreef whosvegas het volgende:
Flauw hoor, mijn grappige opmerkingen weghalen
Zie je boven je eigen fotoboek 'profiel wijzigen' staan? Daar kun je het een en ander aanvullen en wijzigen e.d.quote:Op donderdag 23 juni 2005 19:17 schreef Wiseone het volgende:
Ik blijf zoeken en proberen...
ik vind verse poezenmoeders ook zo vreselijk kjoetquote:Op vrijdag 24 juni 2005 09:23 schreef Wiseone het volgende:
De moeder vind alles prima, die is alleen maar aan het spinnen.
Meer als in Moes de Poes en muis in het dialectquote:Op zaterdag 25 juni 2005 14:32 schreef Bluezz het volgende:
Komt goed, geduld is een schone zaak
MoesLeuk naam, van appel/peren/vruchten- Moes?
quote:Op zondag 26 juni 2005 20:09 schreef Wiseone het volgende:
De kleinste zwarte is net dood gevonden naast het nest..![]()
Gefeliciteerd met Moes!quote:Op zaterdag 25 juni 2005 14:09 schreef SlaadjeBla het volgende:
Sinds vanmorgen hebben wij onze Moes.![]()
Hij was eerst heel nieuwsgierig om vervolgens onder de kast te verdwijnen. 2 uur later er maar eens onderuit gehaald (zelfs toen we hem helemaal alleen lieten kwam ze er niet onderuit). Vervolgens verdween hij onder de bank, om daar zijn behoefte te doen, ondanks dat we hem de kattenbak al hadden laten zien![]()
Toen hebben we hem nogmaals de kattenbak laten zien en nu snapt hij het al. We hebben echt een slimme poesWel is hij wat aan de diarree door alle stress.
Nu slaapt ze. Tot nog toe erg gezellige poes: onder de kast verdwijnen -> onder de bank schijten -> slapen.![]()
Maar het komt vast goed. Het valt ook niet mee zo'n nieuw huis als je van de boerderij komt.
quote:Op zondag 26 juni 2005 20:09 schreef Wiseone het volgende:
De kleinste zwarte is net dood gevonden naast het nest..![]()
Soms kan je bij de dierenbescherming een kleine onkostenvergoeding krijgen. Informeer hiernaar, het scheelt wel! Bij onze DA is het ook ¤ 90.quote:Op woensdag 13 juli 2005 11:35 schreef pumpkin_Ruby het volgende:
Rond de negentig euro, maar ik ben op internet ook al een dierenarts tegengekomen die 125 euro vraagt. Als je vanaf nu iedere maand een tientje opzij legt heb je het tegen de tijd dat ze gesteriliseerd moet worden wel bij elkaar.
quote:Op dinsdag 12 juli 2005 10:36 schreef Raenius het volgende:
Hier maar even wat fotootjes van Quinto:
[afbeelding]
[afbeelding]
Hijs leuk, Urnie.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 12:57 schreef Urnie het volgende:
Mijn nieuwe aanwinst sinds gisteren!![]()
[afbeelding]
quote:Op donderdag 14 juli 2005 20:02 schreef AnnekeM het volgende:ik kom net tot ontdekking dat Sammie 6 tepeltjes heeft... Ze is een vrouwtje
![]()
Hebben katertjes ook 6 tepelsquote:
quote:Op dinsdag 7 juni 2005 13:39 schreef Alexxxxx het volgende:
Gister in het asiel deze kitten uitgezocht. Ze gaat LItha heten, en komt donderdag over een week
Mensen-mannen hebben ook net zoveel tepels als mensen-vrouwen.quote:Op donderdag 14 juli 2005 21:40 schreef AnnekeM het volgende:
[..]
Hebben katertjes ook 6 tepels![]()
Hoe kan dat nou dan?
Ik zie ook geen balletjes bij Sammie, die nu 13 weken oud is
quote:Op donderdag 14 juli 2005 22:23 schreef pumpkin_Ruby het volgende:
Mensen-mannen hebben ook net zoveel tepels als mensen-vrouwen.
Ik geloof dat z'n balletjes zo rond vier maanden ingedaald zouden moeten zijn, maar dat weet ik niet zeker.
Bij een poes zit de vagina dichtbij de anus, bij een kater zit z'n penis verder weg van de anus omdat z'n balletjes er nog tussen zitten.quote:Op donderdag 14 juli 2005 22:30 schreef AnnekeM het volgende:
[..]
![]()
Hoe kan ik nu weten wat voor geslacht Sammie heeft?
quote:
owwwquote:Op dinsdag 26 juli 2005 21:29 schreef Estate het volgende:
Nu 7 weken oud!
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
zie FAQquote:Dieren te koop of gratis aanbieden
Is hier toegestaan
Let wel, géén handel.
Linkjes naar marktplaats e.d. zijn niet toegestaan.
Als je een deal hebt kunnen sluiten hier in F&F de verdere afspraken met die persoon bij voorkeur onderling verder per mail/msn/icq etc.
Fok!, dus ook de moderators hier zijn NIET verantwoordelijk voor enige schade op wat voor manier dan ook aan de dieren en/of toebehoren en/of de afwikkeling van de transactie.
We vertrouwen erop dat er met de dieren zéér zorgvuldig wordt omgegaan.
ok, ik ken iemand die 5 kittens kwijt moet, maar ik hoor net dat ze allemaal al gereserveerd zijn. sowiezo had ik een foto geplaatst (komt fototopic ten goede) maar bedankt voor je uitleg.quote:Op woensdag 27 juli 2005 02:31 schreef Uhmmie het volgende:
[..]
zie FAQ
anyway.. ik zou het niet in dit topic doen.. dit is gewoon een foto topic
(fotoos spammen mag natuurlijk wel)
Ga je toch lekker hier [Centraal] Katten mét foto's deel 20 verderquote:Op woensdag 27 juli 2005 02:02 schreef Uhmmie het volgende:
hmm ik ben bijna kitten af
ze is 10 maanden nu *snif*
joh da's niks, de mijne lopen vliegensvlug langs m'n broek en tshirt omhoog en gaan in m'n nek liggen. Dat omhoog klimmen is niet geheel pijnloos voor mij, laat staan dat je het ziet aankomen.quote:[b]Op dinsdag 26 juli 2005 20:46
Ik heb ze nu sinds zaterdag en mijn benen liggen al open, Kobus heeft nogal de neiging in je benen te springen en dan maar telkens zijn nagels op de zelfde plek te zetten![]()
hehe, dat doet die van mij ook..quote:Op donderdag 28 juli 2005 09:31 schreef Sovereign het volgende:
[..]
joh da's niks, de mijne lopen vliegensvlug langs m'n broek en tshirt omhoog en gaan in m'n nek liggen. Dat omhoog klimmen is niet geheel pijnloos voor mij, laat staan dat je het ziet aankomen.![]()
Heb je verder geen poezen ? Gezelschap helpt, een 2 e kitten zou óók leuk zijnquote:Op donderdag 28 juli 2005 08:43 schreef mistermaniac het volgende:
Dat doe ik ook, hij begint net een beetje te wennen, maar nog wel steeds roepen naar mammie
Whehe he ik had vroeger ook eens een kitten dat als ik 's ochtends opstond dat geintje uithaalde en daar stond ik dat in een big shirt met blote benen. Dus toen deed ik als ik opstond eerst hoge rubber laarzen aan en dan wandelde ik verderquote:Op donderdag 28 juli 2005 09:31 schreef Sovereign het volgende:
[..]
joh da's niks, de mijne lopen vliegensvlug langs m'n broek en tshirt omhoog en gaan in m'n nek liggen. Dat omhoog klimmen is niet geheel pijnloos voor mij, laat staan dat je het ziet aankomen.![]()
Liiiief.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 20:46 schreef Herkauwer het volgende:
Ik heb kittens!!![]()
Hier volgen een paar foto's van de deugnieten
[afbeelding]
Ik presenteer u, Kobus en Ciske. Waarom? Nou, de ene is gespoten als een koe en vandaar Kobus, de ander lijkt momenteel nog een beetje op een rat![]()
Point Britten zie je wel eens opduiken, maar in langhaar zijn wij de enigen in Nederland die daar bewust mee fokken. Onze point poes heeft bij deze bevalling een keizersnee en castratie gehadquote:Op maandag 1 augustus 2005 13:23 schreef pumpkin_Ruby het volgende:
Oooh Estate, wat een prachtige kittens ! Ik wist dat er tegenwoordig ook Britse kortharen met point gefokt werden, en Britse langharen, maar dat in combinatie is helemaal bijzonder !
wat een scheetje iddquote:Op maandag 15 augustus 2005 17:46 schreef Little_Acorn het volgende:
Vooral het zwarte vlekje op haar neus is zo liev!!![]()
Wij veegden het op met een doekje en dan kat met doekje op de bak zodat ze de geur gaan associeren met de bak. En het heeft redelijk geholpen, zo nu en dan ligt er nog een stressplasje ergens maar verder zijn de heren keurig opgevoed!quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 10:56 schreef Little_Acorn het volgende:
Net heeft ze weer op de bank gepoept, net toen ik even in de keuken was, moet ik haar dan aan de poep laten ruiken en haar dan direct op de bak zetten?
Hoe oud is ze, als ik vragen mag? Misschien is te jong bij haar moeder vandaan, omdat ze nog niet zindelijk is?quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 12:58 schreef Little_Acorn het volgende:
Bedankt voor de tips, ik ga aan de slag als er weer ergens poep ligt, hopelijk heeft ze het snel onder de knie, hier nog een fotootje
[afbeelding]
Wij hebben er ook zo eentje lopen! Een hele mooie grijze met een vage tekening en hele lieve donkere kussentjesquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 21:08 schreef blieblie het volgende:
En dit wordt mijn katje, Naja, er zit vast wel ergens een plaatje van zijn broertje tussen, maar 1 van de twee is voor mij. De meest donkere.
[afbeelding]
Mag em alleen pas over 2 en een halve maand ophalen.
Qua naam vind ik 't wel een Oeps, aangezien ze de bank voor bak aanziet (vind je het gek, zit maar 1 letter verschil in).quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 10:56 schreef Little_Acorn het volgende:
Net heeft ze weer op de bank gepoept, net toen ik even in de keuken was, moet ik haar dan aan de poep laten ruiken en haar dan direct op de bak zetten?
Ben gisteren naar de dierenarts geweest voor een chech up en eerste inenting, het blijkt een jongetje te zijn! Hij heet Buster. Omdat hij nog niet op de bak zijn behoeftes doet heb ik het advies gekregen om hem een weekje in de badkamer te zetten met bak en al, zo leert 'ie het hopelijk wel.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 09:38 schreef kleinmeiske het volgende:
[..]
Qua naam vind ik 't wel een Oeps, aangezien ze de bank voor bak aanziet (vind je het gek, zit maar 1 letter verschil in).
De kat van m'n tante heette ook zo, m'n nichtje kon geen poes zeggen en toen werd het dus Oeps. Alleen was Oeps na een paar jaar wel een tientonner en da's natuurlijk niet stoer! Maar wel lief.
Ach, da's gewoonweg té lief! Ik heb een zwak voor rooie rakkertjesquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 12:47 schreef Raenius het volgende:
Een nieuwe foto's van Quinto, is nu iets meer dan twee weken bij ons. Erg speels, en klautert overal op en aan. Vooral tassen zijn onweerstaanbaar...
[[url=http://img380.imageshack.us/img380/3636/img37063nf.th.jpg]afbeelding][/URL]
[[url=http://img380.imageshack.us/img380/6164/img37308xt.th.jpg]afbeelding][/URL]
Ter vergelijking:
[[url=http://img380.imageshack.us/img380/4725/simba1079ps.th.jpg]afbeelding][/URL]
Nee, stond in het SC topicquote:Op donderdag 1 september 2005 11:40 schreef tonja het volgende:
Heeft Bram het gered?
quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 11:48 schreef nectarientje het volgende:
Wij hebben onze kittens nu ruim 3 weken thuis. Alles gaat goed, ze spelen leuk samen, ze slapen leuk samen maar een van de twee heren negeert soms de kattenbak en piest op plekken waar hij dat niet zou moeten doen.
Het is steeds op een andere plek, hij is de laatste week ook wat minder knuffelig en aanhalig en een van de twee heren heeft harde ontlasting. Ik vermoed echter dat meneer 2 de ontlasting te hard heeft.
Maar stel nou dat het toch meneer 1 blijkt te zijn, kan dit dan samenhangen met zijn piesgedrag? Hij doet het trouwens 9 van de tien keer gewoon op de bak dus het is niet zo dat hij de bak niet snapt.
Of zijn er nog andere mogelijke verklaringen? (het is iig geen sproeien want hij gaat er gewoon voor zitten)
gaan zitten of niet, het kan weldegelijk een soort van territoriumafbakening zijn. Maar ook misschien is ie simpelweg nog steeds aan het aclimatiseren. Elke keer als je het hem ziet doen, gewoon oppakken en op de bak zetten. Geduld is een schone zaak (in dit geval uiteindelijk letterlijk) Wat ook helpt is eten op de piesplekken zetten.quote:Op donderdag 1 september 2005 16:14 schreef nectarientje het volgende:
Iemand misschien een suggestie over mijn 'zeikvraag'?
[..]
Pientjequote:Op donderdag 1 september 2005 20:02 schreef Klonk het volgende:
En dit is onze nieuwe kleine meid: Pien
[afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |