abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 3 juni 2005 @ 14:24:55 #31
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_27608073
quote:
Nantes beboet

Nantes moet 50.000 euro betalen voor het gewelddadige gedrag van haar fans tijdens de wedstrijd tegen Sochaux op de voorlaatste speeldag. Tijdens de gewelddadigheden geraakten vier stewards gewond.

De supporters van Nantes vernielden zo'n 350 stoelen in hun vak en 70 personen slaagden erin om het veld te betreden. Drie mannelijke stewards moesten naar het ziekenhuis voor verzorging en één vrouwelijke steward moest zelfs een oogoperatie ondergaan nadat ze geraakt werd door een zitje.

Eerder dit seizoen werd Paris Saint-Germain al gestraft voor supportersgeweld. Zij moesten een match achter gesloten deuren spelen nadat hun aanhang lichtkogels op het veld hadden geworpen in de wedstrijd tegen Metz in december.

Bron: Voetbalkrant.com
Das een serieuze boete...
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_27614579
quote:
Voetballer Milan Baros laat cup vallen

Nadat hij met Liverpool de Champions League won, heeft de Tsjechische speler Milan Baros de beker laten vallen op een piano. Een van de grote oren van de beroemde cup bevat nu een deuk. Besloten is de beschadiging niet te herstellen, omdat dat hoort bij het karakter van de felbegeerde voetbaltrofee. (NOS TT 402)
  zondag 5 juni 2005 @ 13:15:27 #33
93264 Spideyman
"With great power.....
pi_27642360
quote:
Trainer Guy Roux stopt na 44 jaar bij Auxerre


Na de gewonnen Coupe de France tegen Sedan (2-1) maakte Guy Roux zijn beslissing bekend. De 66-jarige coach stopt met onmiddellijke ingang bij het Franse Auxerre. Roux is al sinds 1961 werkzaam bij de Franse club en vindt dat dit het juiste moment is om afscheid te nemen als trainer.

“Ik wist dat er eens een einde aan zou komen en heb in de afgelopen weken veel moeten wikken en wegen maar ik denk dat het goed is om nu op te stappen. Nu de club weer een hoofdprijs heeft gewonnen, kan ik met opgeheven hoofd Auxerre de rug toekeren", aldus Roux.

Voozitter Hamel van Auxerre hoopte dat Guy Roux nog één jaar door zou gaan met coachen. Maar de dokters hebben hem aangeraden het voor gezien te houden. Vijf jaar geleden stopte Roux ook al wegens hartproblemen, maar na een succesvolle operatie pakte hij zijn baan weer op.

Het landskampioenschap in 1996 was zijn grootste succes wat hij behaald heeft met Auxerre. Hij groeide met de amateurclub mee en bracht haar in 19 jaar tot het niveau van een Europese ploeg die het nu is. Hij stopt niet met alle werkzaamheden bij de Franse club, hij gaat nu een andere functie vervullen.
..... comes great responsibility"
--==Forza PSV==-- --==Forza Nilis==--
I Shot Her Above The Kneecap, She Can Still Walk - Jack Bauer
  Trouwste user 2022 zondag 5 juni 2005 @ 13:55:17 #34
7889 tong80
Spleenheup
pi_27643457
Een legende houdt er dus mee op.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_27644521
Op doktersadvies, anders was hij waarschijnlijk nog wel door gegaan.
That's all folks!
  zondag 5 juni 2005 @ 22:13:57 #36
121928 Maquiladora
Here it comes
pi_27658202
quote:
Brazilië vertrouwt Argentijns water niet

5/6/2005 17:14

Brazilië neemt voor het WK-kwalificatieduel met Argentinië (8 juni) een karrenvracht aan eigen drinkwater mee naar Buenos Aires. De regerend wereldkampioen vertrouwt de Argentijnen niet en is niet van plan voor een tweede keer 'gedrogeerd' te worden.
Op het WK in Italië in 1990 zou de Argentijnse masseur een bidon met drinkwater - aangelengd met slaapmiddel - ter beschikking hebben gesteld aan Branco. De Braziliaanse linksback gaf achteraf aan misselijk en duizelig te zijn geworden na een teug van het gemanipuleerde water.

Ruim veertien jaar na dato bleken Branco's woorden ineens een stuk geloofwaardiger toen Carlos Bilardo, destijds Argentinië's bondscoach, een boekje open deed over zijn trucen. Gevraagd naar het incident antwoordde Bilardo schimmig. 'Ik zeg niet dat het niet gebeurd is.'

'Maar een dergelijk probleem hebben we nu in ieder geval niet meer', verzekerde Brazilië's bondscoach Carlos Alberto Parreira in de aanloop naar de klassieker. 'In Argentinië drinken we alleen nog ons eigen water.' Volgens Branco is dat verstandig. 'Je moet niet denken dat de Argentijnen liggen te slapen. Als je even niet oplet, dan slaan zij toe.'
9 juni Billy Corgan - 26 juni Rockin' Park - 7 juli Coldplay
  zondag 5 juni 2005 @ 22:24:27 #37
2565 Elegantly Wasted
can you handle me?!
pi_27658613
Napoli heeft vanmiddag een nieuw wereldwijd toeschouwersrecord gebroken voor de Serie C/3e divisie: 75.000 man waren getuige van de 2-0 zege op Samb.
Napoli was al sinds September in het bezit van dat record (65.000 man tegen Avellino) en het record zal niet lang staan, voor de play-off finale heenwedstrijd tegen Avellino volgende week zondag wordt een capaciteitstoeschouwersaantal van 82.000 verwacht.
Do you lead, or are you led?
Are you sure that you don't care?
  zondag 5 juni 2005 @ 22:48:52 #38
93264 Spideyman
"With great power.....
pi_27659522
quote:
Op zondag 5 juni 2005 13:55 schreef tong80 het volgende:
Een legende houdt er dus mee op.

Zeg dat wel. Zou hij de langst zittende coach ooit zijn geweest?
..... comes great responsibility"
--==Forza PSV==-- --==Forza Nilis==--
I Shot Her Above The Kneecap, She Can Still Walk - Jack Bauer
  maandag 6 juni 2005 @ 12:49:04 #39
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_27672060
Coach weg bij Udinese na CL-kwalificatie

6/6/2005 12:22

Luciano Spalletti leidde Udinese in het huidige seizoen naar de vierde plaats én een plaats in de voorronde van de Champions League. Toch besloot de trainer op te stappen.

'Mijn tijd bij Udinese zit erop', probeerde Spalletti uit te leggen waarom hij vertrekt bij de club uit Udine. 'Ik kan niet garanderen dat we elk jaar de vierde plaats veroveren.'

Spalletti werkte sinds de zomer van 2000 bij Udinese, waar hij een jaar later vertrok naar Ancona om er medio 2002 weer terug te keren. Na een zesde en een zevende plaats verrasten de bianconeri de afgelopen competitie met de vierde plaats.

'Het zal moeilijk zijn om te zien dat er komend seizoen tijdens de eerste wedstrijd in de Champions League een ander coacht vanaf de bank van Udinese. Maar Udinese kan ook goed presteren zonder mij.

toch vaag
pi_27672303
quote:
Op maandag 6 juni 2005 12:49 schreef DeTolk het volgende:


toch vaag
mwah, Roma is een veel grotere club hoor.
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammŕ, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
  maandag 6 juni 2005 @ 13:17:22 #41
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_27672812
'Arnesen wordt superscout bij Chelsea'

6/6/2005 12:47

Het AD weet het zeker: Frank Arnesen is bij Chelsea volgend seizoen werkzaam als superscout. Spurs dreigt met juridische acties en zette Arnesen afgelopen zaterdag alvast maar op non-actief.

De krant zegt over bronnen te beschikken dat de ex-manager van PSV vanaf het komende seizoen op Stamford Bridge werkzaam is.

Bij Spurs denkt men nu dat de gesprekken tussen Chelsea en Arnesen al maanden aan de gang zijn. Logisch dus, zegt men op White Hart Lane, dat hij twee maanden geleden niet op een aanbieding van Valencia inging. Zijn toekomst lag bij Spurs, liet de Deen toen weten.

Martin Jol, die samen met Arnesen moest zorgen voor stabiliteit en visie, zegt dat het vertrek van de technisch directeur een zware teleurstelling is. 'Maar we moeten nu weer over tot de orde van de dag. Hoe de toekomst van Spurs eruit gaat zien, zullen we binnenkort bespreken.'

Tottenham Hotspur wilde de handelwijze van de stadgenoot aanhangig maken bij de voetbalbond FA, maar daar was op maandagochtend nog geen klacht ontvangen.

'Frank is benaderd, voordat de club ook maar een kans heeft gehad om toestemming voor gesprekken te weigeren', laat Spurs op z'n website weten. Dat is in strijd met de regels van de Premier League.
  Trouwste user 2022 dinsdag 7 juni 2005 @ 11:31:15 #42
7889 tong80
Spleenheup
pi_27703066
Domme set van Arnesen. Kan ie mooi naar Ajax komen als TD.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_27710675
Arnesen kiest voor de centjes
pi_27710740
Arnesen is slim, hij is het geld niet waard vind ik.
That's all folks!
  donderdag 9 juni 2005 @ 13:51:52 #45
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_27773241
UEFA vergadert vrijdag over lot Liverpool

9/6/2005 13:37

Nog één dag moet Liverpool geduld hebben aleer de beste club van Europa weet of-ie volgend seizoen weer van de partrij is in de Champions League.

Vrijdag vergadert de Europese voetbalbond of The Reds alsnog worden toegelaten voor het belangrijkste Europese clubtoernooi. Liverpool won de Champions League, maar greep naast kwalificatie omdat de ploeg van coach Rafael Benítez als vijfde eindigde in het Premiership.

'De meningen zijn verdeeld', verklaarde UEFA-woordvoeder Willaim Gaillard. 'Er zijn mensen die vinden dat regels regels zijn. Als iedereen vóór zou zijn, dan was de beslissing al lang genomen.'

De commissieleden hebben vrijdag twee belangrijke vragen te beantwoorden. Ten eerste of de winnaar van de Champions League altijd de kans moet hebben zijn titel te verdedigen. En ten tweede of een land vijf deelnemers mag afvaardigen.

Liverpool heeft onder meer de steun van UEFA-voorzitter Lennart Johansson. 'We hebben de ambitie om an de ene kant Liverpool de kans te geven zijn titel te verdedigen. Maar aan de andere kant moeten we er zeker van zijn dat geen enkele andere club te lijden heeft onder deze beslissing.
pi_27773273
Hufterige actie van Arnesen overigens.
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
  Trouwste user 2022 donderdag 9 juni 2005 @ 18:14:20 #47
7889 tong80
Spleenheup
pi_27781144
Van Geel is de eerste gegadigde om Arnesen op te volgen.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_27786008
quote:
Op donderdag 9 juni 2005 13:52 schreef zjroentje het volgende:
Hufterige actie van Arnesen overigens.
Niks hufterigs aan. Die man moet toch ook dagelijks zorgen voor brood op de plank. Hufterig zijn de mensen van de FA die idiote regeltjes bedenken.
pi_27786054
quote:
Op donderdag 9 juni 2005 20:54 schreef gras het volgende:

[..]

Niks hufterigs aan. Die man moet toch ook dagelijks zorgen voor brood op de plank.
Ik geloof dat hij best een eigen bakker kan hebben
pi_27876752
quote:
Nederlander leerde Kerlon zeehondendribbel (VI)

Kerlon was de meest opvallende speler van het toernooi om de Sudamericano onder-17 dat onlangs in Venezuela werd georganiseerd. Niet alleen omdat hij de beste speler van het toernooi was, maar ook omdat de Braziliaan er de zeehondendribbel introduceerde. Die truc is hem geleerd door een Nederlander.
Kerlon Moura Souza baarde opzien door met de bal liggend op zijn voorhoofd langs verdedigers te soleren. De zeventienjarige jeugdinternational van Cruzeiro kwam op het idee van de truc dankzij André Gorel, vertelt de Nederlander in De Telegraaf.

De lange inwoner van Bussum liep in 2000 stage bij Cruzeiro, waar hij druk doende was de jeugd tal van trucs bij te brengen. 'Ik had met hem in 2000 getraind, met wat ze daar Futebol circo noemden: voetbalcircus. Alle jongetjes van twaalf probeerden mijn trucs na te doen.'

'Dit was de foquinho, het zeehondje. Dat het vijf jaar later zo in het nieuws kwam, riep bij mijn gemengde gevoelens op. Enerzijds was het gepikt, aan de andere kant was er de trots, dat ik aan de basis stond van de zeehondendribbel.' Met foto's overtuigde Gorel De Telegraaf van zijn gelijk.

Maar Kerlon beweerde onlangs dat hij de truc met zijn vader had verzonnen. 'Ik was een keer met mijn vader aan het dollen en toen bleef de bal bijna op mijn voorhoofd liggen. Hij zei toen dat het een mooie manier zou zijn om verdedigers mee uit te spelen. Zo is het dus begonnen', legde de spelmaker onlangs uit op de website van de Braziliaanse voetbalbond.
pi_27917330
Naast Van Persie, Finnan en Best heeft Suker ook problemen met de politie
quote:
Suker questioned in murder enquiry
Tuesday June 14 2005
Bet On Football with Totalbet

Email Us Chat Forum
Mail article Print article





Former Arsenal striker Davor Suker has been questioned by police in Croatia following the murder of football agent Dino Pokrovac.

A police report stated that Suker, who co-managed several players with Pokrovac, was questioned for more than three hours, in which time he gave details about his business relations with the popular agent, who was murdered outside his home in Zagreb over the weekend.

Police have released a sketch of a potential suspect and continue to follow up leads that suggest that Pokrovac was involved in Zagreb's underworld, where he supposedly acted as a loan-shark.

Suker refused to comment to the media after the talks.
  dinsdag 14 juni 2005 @ 13:47:29 #52
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_27917347
't is wat met die spelers (ex)-spelers van Arsenal
pi_27917394
Whahahaha 4de speler al vandaag Wordt nog een leuke dag zo te zien.
  dinsdag 14 juni 2005 @ 13:49:19 #54
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_27917422
quote:
Op dinsdag 14 juni 2005 13:48 schreef Ludacriss het volgende:
Whahahaha 4de speler al vandaag Wordt nog een leuke dag zo te zien.
Volgende week hebben wel een Internationaal BajesElftal
pi_27917449
quote:
Op dinsdag 14 juni 2005 13:47 schreef DeTolk het volgende:
't is wat met die spelers (ex)-spelers van Arsenal
Best bedoel je daar denk ik niet mee.
That's all folks!
  dinsdag 14 juni 2005 @ 13:59:03 #56
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_27917722
quote:
Op dinsdag 14 juni 2005 13:50 schreef -Vaduz- het volgende:

[..]

Best bedoel je daar denk ik niet mee.
Nee, dat zou niet Best zijn als ik die ook bedoelde
  dinsdag 14 juni 2005 @ 15:02:40 #57
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
  woensdag 15 juni 2005 @ 10:26:31 #58
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_27943483
Spelers en fans zorgen voor afgang Boca

15/6/2005 9 :55

Boca Juniors vond roemloos zijn Waterloo in de kwartfinales van de Copa Libertadores. Door wangedrag van spelers en fans besloot de scheidsrechter het tweede duel met Chivas Guadalajara te staken.

Boca, vorig jaar nog verliezend finalist, moest in het eigen Bombonera een 4-0 achterstand zien weg te werken. Maar ondanks de agressieve soms gemene aanpak lukte het de Argentijnen niet de sterk spelende doelman Jesus Corona te passeren.

In het laatste kwartier liep het treffen volledig uit de hand. Nadat er op het veld al enkele opstootjes hadden plaatsgevonden, leek Boca-middenvelder Raúl Cascini tegenstander Adolfo Bautista een kopstoot te hebben geven. De Mexicaan ging tegen het gras, waarmee hij de woede van de Argentijnen op zijn hals haalde, zij beschuldigden hem van aanstellerij.

Martin Palermo was woest en joeg op de vluchtende Bautista. Scheidsrechter Martín Vázquez besloot beide aanvallers met rood van het veld te sturen, al deed Bautista niets meer dan vluchten. Palermo weigerde te vertrekken, duwde de arbiter en gaf Bautista nog een kopstoot, voordat hij van het veld werd afgevoerd.

Toen Bautista in een regen van vuurpijlen achter zijn eigen doel het veld verliet, werd hij aangevallen en geslagen door een Boca-aanhanger, die over het hek was geklommen. Ook doelman Corona werd geraakt door een vuurpijl.

Dat was reden voor Vázquez het duel zo'n twintig minuten te staken. De Uruguayaan waagde nog een poging de partij voort te zetten. Maar vrijwel direct blies hij voor het definitieve einde, omdat achter het doel van de zichtbaar doosbenauwde Corona de harde kern van Boca het veld dreigde te bestormen.

De Zuid Amerikaanse voetbalbond CSF zal zich nog moeten uitspreken over een definitieve uitslag van de gestaakte wedstrijd.
pi_27943562
quote:
Voetbalteam deelt bijbels uit

De zesde klasse van de zaterdagvoetbal
in Groningen krijgt er volgend seizoen
een christelijk voetbalteam bij.

Het eerste zaterdagelftal van de club
De vogels zal het geloof actief gaan
uitdragen.Voorafgaand aan een wedstrijd
wordt er gebeden en de tegenstander
krijgt een bijbel aangeboden.

De spelers liepen wat langer rond met
het plan om een christelijk team te
beginnen.Bij de club Zuidhorn,waar de
meeste spelers nu voetballen,wilde men
er niets van weten.De vereniging De
vogels heeft echter geen problemen met
een gelovig voetbalteam.
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
  woensdag 15 juni 2005 @ 12:50:28 #60
121928 Maquiladora
Here it comes
pi_27947760
quote:
Tweede bekerwinst Betis angstige kopie eerste

13/6/2005 14:59

Real Betis Sevilla heeft voor de tweede keer in de clubgeschiedenis beslag gelegd op de Copa del Rey. Na de eerste in 1977, volgde in 2005 de tweede voor de Andalusiërs.
Gezien de overeenkomsten tussen de twee jaren is dat nauwelijks een verrassing. Een enthousiaste Betis-fan speurde naar parallellen en vond er verdacht veel.

• Zowel in 1977 als in 2005 was de finale in Vicente Calderón (Madrid)

• Beide tegenstanders (Atlético de Bilbao en Osasuna) komen uit Noord-Spanje

• De coach van het Baskische Bilbao was destijds Aguirre, die van het huidige Osasuna draagt de bijnaam El Vasco en heet Aguirre

• Bij beide duels stond het na 90 minuten 1-1

• In 1977 leek Dani (Bilbao) de winnende te maken in de verlenging, in 2005 maakte naamgenoot Dani (Betis) de winnende in de verlenging

• In 1977 won Liverpool de Europa Cup I, in 2005 won Liverpool de Champions League. In beide duels scoorden de Engelsen drie keer
9 juni Billy Corgan - 26 juni Rockin' Park - 7 juli Coldplay
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')