Wat schuimt het best?quote:Op vrijdag 3 juni 2005 21:12 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]proest -O_
moe je wel van dat goedkope schuim nemen he!
en eh met wat maten is stoer :p
Nee, ze krijgen groepskorting op al dat water.quote:Op vrijdag 3 juni 2005 21:14 schreef Ayaxola het volgende:
Gewoon van die Aldi-troep nemen, dat kost misschien net een euro.
Maar als ik dat in Center Parcs zou doen, en ze komen er achter dat ik het heb gedaan, dan schoppen ze je denk ik echt niet alleen d'r uit. Zou ze dat geld kosten, al dat schuim?
Aye! In een zwembad of pretpark oid ben ik gewoon weer kind met de kinderen. En ben een jonge mamma. Dus da ken best.quote:Op vrijdag 3 juni 2005 21:12 schreef MaRySe het volgende:
[..]OMG dat je je over laat halen voor die sjit
![]()
![]()
![]()
ja. één iemand laat het schuimen en een ander maakt er foto's vanquote:Op vrijdag 3 juni 2005 21:27 schreef Ayaxola het volgende:
Eigenlijk moet je dan ook foto's maken en dan hier posten![]()
Als je dan JIF of CIF doet, van dat schuurzeep, dan gaan die pompen van hun naar de mallemoerquote:Op vrijdag 3 juni 2005 21:14 schreef Ayaxola het volgende:
Gewoon van die Aldi-troep nemen, dat kost misschien net een euro.
Maar als ik dat in Center Parcs zou doen, en ze komen er achter dat ik het heb gedaan, dan schoppen ze je denk ik echt niet alleen d'r uit. Zou ze dat geld kosten, al dat schuim?
Ja, dat bedoel ik, dat moet ik nou niet hebben.quote:Op vrijdag 3 juni 2005 22:27 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Als je dan JIF of CIF doet, van dat schuurzeep, dan gaan die pompen van hun naar de mallemoer
oh damn , als ik binnen een week op het nieuws ziet dat iemand dit in een publieke pomp gooit, voel ik me schuldig
Zolang het maar niet schuurt hequote:Op vrijdag 3 juni 2005 22:54 schreef Ayaxola het volgende:
[..]
Ja, dat bedoel ik, dat moet ik nou niet hebben.Zou die Aldi zooi wel gewoon alles heel laten?
Alleen een mooi schuimbad.
Vaag zwembad danquote:Op vrijdag 3 juni 2005 23:52 schreef MeneerMuis het volgende:
Me ma ging vroeger (voor ik geboren werd) in een zwembad altijd duiken, en ergens op de bodem waren een soort van 'brievenbusopeningen' (alleen dan een opening zo groot/klein, dat je er net tussendoor kwam). Zij dus duiken, daar doorheen zwemmen en blijft ze vastzitten
Als ze het nu niet had overleefd was ik er tenminste niet ;o
quote:Op maandag 30 mei 2005 15:09 schreef Luna1975 het volgende:
Er was een glijbaan, gemonteerd op de opstaande rand van het zwembad. Ik bedacht dat het ook leuk was om met mijn benen náást de glijbaan te glijden, aan beide kanten 1 been. Gevolg: twee heftig bloedende enkels.
Je kunt ook een klein flesje glijmiddel meenemen en daarmee de glijbaan insmeren in de bochten, zie je iedereen de baan uitvliegenquote:Op vrijdag 3 juni 2005 22:54 schreef Ayaxola het volgende:
[..]
Ja, dat bedoel ik, dat moet ik nou niet hebben.Zou die Aldi zooi wel gewoon alles heel laten?
Alleen een mooi schuimbad.
quote:Op zaterdag 4 juni 2005 01:03 schreef Tichelaar het volgende:
[..]
Je kunt ook een klein flesje glijmiddel meenemen en daarmee de glijbaan insmeren in de bochten, zie je iedereen de baan uitvliegen![]()
zorgen dat ze niet zien dat jij het schuim maakt bedoel je?quote:Op vrijdag 3 juni 2005 21:16 schreef Niwa het volgende:
[..]
Nee, ze krijgen groepskorting op al dat water.![]()
Je moet gewoon zorgen dat ze je niet zien.
Kom je dan niet met je armen tegen de rand?quote:Op zondag 5 juni 2005 00:14 schreef Dr_Morreau het volgende:
Ik was een keer baantjes aan het trekken in een hotelzwembad, maar dan onder water. Er zat alleen nogal veel chloor in het water en daarom hield ik mijn ogen maar dicht totdat ik dacht dat ik zo ongeveer aan de overkant was. Maar de overkant was dus iets dichterbij dan ik had gedacht en ik haal net flink uit en klap zo met mijn smoel op de betonnen zwembadwand....
Beton geeft dus niet mee, en een flinke jetser precies tussen mijn ogen was het resultaat...
Oh ja, en ik ben ook nog een keer met een aanloop en een enorme snoekduik in het zwembad gedoken. Alleen wel aan de kant waar het water 50 cm diep was...![]()
Als je met de schoolslag lekker uithaalt en even je armen langs je zij blijft houden als ware je je free willy waant kan je idd flink klappen vangenquote:Op zondag 5 juni 2005 00:39 schreef Zebbie het volgende:
[..]
Kom je dan niet met je armen tegen de rand?
quote:Op zondag 5 juni 2005 00:40 schreef Youssef het volgende:
[..]
Als je met de schoolslag lekker uithaalt en even je armen langs je zij blijft houden als ware je je free willy waant kan je idd flink klappen vangen
Helaas niet, ik had dus net mijn armen helemaal doorgehaald naar achter, dan ga je dus met maximale snelheid hequote:Op zondag 5 juni 2005 00:39 schreef Zebbie het volgende:
[..]
Kom je dan niet met je armen tegen de rand?
Je moet het glijmiddel aanbrengen boven de waterstroom, anders spoelt het meteen weg. Als dan iemand wat ruim door de bocht gaat, gaat ie door het glijmiddel heen en floeps........quote:Op zaterdag 4 juni 2005 10:02 schreef Ou-Tannu het volgende:
OEH die is EVOL!
die moet ik ook eens proberen
is dr ook watervaste zut? dat is namelijk nog leuker dan!
Dan heb je flink mazzel gehad. Ik ken iemand die dat ook deed en die heeft de rest van zijn korte leven met een dwarslaesi in een rolstoel mogen doorbrengen.quote:Op zondag 5 juni 2005 00:14 schreef Dr_Morreau het volgende:
Ik was een keer baantjes aan het trekken in een hotelzwembad, maar dan onder water. Er zat alleen nogal veel chloor in het water en daarom hield ik mijn ogen maar dicht totdat ik dacht dat ik zo ongeveer aan de overkant was. Maar de overkant was dus iets dichterbij dan ik had gedacht en ik haal net flink uit en klap zo met mijn smoel op de betonnen zwembadwand....
Beton geeft dus niet mee, en een flinke jetser precies tussen mijn ogen was het resultaat...
Oh ja, en ik ben ook nog een keer met een aanloop en een enorme snoekduik in het zwembad gedoken. Alleen wel aan de kant waar het water 50 cm diep was...![]()
Owja idd, daar is het ook leuk om een keer te doen, is de kans ook kleiner dat je gepakt wordt.quote:Op zondag 5 juni 2005 10:04 schreef Marsepein het volgende:
Die shampoo truck doet het ook goed bij fonteinen midden in de stad...
Weet ik ja, ik had gewoon geluk dat mijn hoofd richting borst knikte, en niet naar achter...quote:Op zondag 5 juni 2005 09:38 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Dan heb je flink mazzel gehad. Ik ken iemand die dat ook deed en die heeft de rest van zijn korte leven met een dwarslaesi in een rolstoel mogen doorbrengen.
quote:Op maandag 30 mei 2005 15:26 schreef Repeat het volgende:
ik was een keer in het (buiten)zwembad toen een of andere gast een toffe sprong van de hoge duikplank wilde maken. Dat bleek niet zo'n toffe sprong te zijn toen hij vol op de kant sprong
En dan is zon hoge duikplank erg hoogZo hoog dat ie bleef liggen en er later een ambulance kwam aanracen
kom jij toevallig uit tilburg :p ?quote:Op zondag 5 juni 2005 10:04 schreef Marsepein het volgende:
Die shampoo truck doet het ook goed bij fonteinen midden in de stad...
Nope, en ben er ook nog nooit geweestquote:Op zondag 5 juni 2005 15:38 schreef SwiffMeister het volgende:
[..]
kom jij toevallig uit tilburg :p ?
Dat vraag ik mij dus ook af, en dan is het ook tijdens dat ene uurtje naaktzwemmen in de week?quote:Op zondag 5 juni 2005 18:06 schreef washandje het volgende:
Gebeuren die drollenincidenten nou echt zo vaak?
Alleen een beetje een rare schrijfstijlquote:Op zondag 5 juni 2005 17:25 schreef Lambiekje het volgende:
Aan deze actie heb ik niets overgehouden .. geen koppijn, geen bult en geen misseljkheid.
je neus loopt helemaal niet vol, je ademt immers uit door je neusquote:Op zondag 5 juni 2005 18:14 schreef SwiffMeister het volgende:
Leukste en meest debiele move van mij:
op je rug onderwaterzwemmen![]()
alleen dan wel met een duikbril, anders loopt je neus vol![]()
is echt heel leuk om eens te doen, maar ziet er ook volgens mij heel fout uit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |