Kweet nietquote:Op maandag 13 juni 2005 17:12 schreef DinoPK het volgende:
Bastard, waarom speel jij als racefanaat dit spel eigenlijk zo weinig online?
ik voldoe aan de laatste 2 beschrijvingenquote:Op maandag 13 juni 2005 16:30 schreef twi het volgende:
En dan 's avonds:![]()
[afbeelding]
![]()
![]()
In 't weekend is er sowieso zelden iemand. Dus dan doe ik wat potjes PES, want ondanks dat 't wel gezellig is om met je te gamen, Dino, is 't met 2 spelers hou ook niet je-van-het.
Of natuurlijk 4 spelers, waarvan er eentje na een rondje z'n auto aan de kant zet, en de tweede je van de weg tikt of van de baan beukt wanneer je 'm inhaalt
nou er zit anders aardig wat verschil tussen een A1 stockbak en een A1 zelf getunde bak, als de mensen voor me dan toch al beter zijn en een betere wagen hebben is het de moeite niet waard om door te rijdenquote:Op maandag 13 juni 2005 18:45 schreef DinoPK het volgende:
Tjah dan moet je meer met GT, GTS of P1 bakken rijden, wat ontzettend weinig gedaan wordt binnen mijn friendslist. Waarschijnlijk omdat dan iedereen met dezelfde bak moet rijden omdat er gewoonweg teveel verschil zit tussen de individuele auto's.
Iedereen met een stockbak is ff leuk, maar ik maak mijn auto's niet voor niets wat leuker, en als iedereen een stockauto neemt is het echt wachten op fouten van mensen voor je. De beste rijders worden dan toch wel 1e, met wat verschillende auto's is het wat minder voorspelbaar.
Als jij sowieso een auto neemt in dezelfde klasse, moet je gewoon mee kunnen komen, desnoods 1 subklasse hoger.
Je hebt in het begin al redelijk wat autos die best goed kunnen mee komen t/m de A-klasse, in de S-klasse zit er pas echt veel verschil tussen auto's. Wij nemen trouwens ook niet standaard de beste auto in elke klasse (ik in ieder geval niet).quote:Op maandag 13 juni 2005 18:53 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
nou er zit anders aardig wat verschil tussen een A1 stockbak en een A1 zelf getunde bak, als de mensen voor me dan toch al beter zijn en een betere wagen hebben is het de moeite niet waard om door te rijden
Die SP is saai als de pleuris ik vind er echt geen reet aan, ben blij dat die yetta cheat er nog in zit dan kan ik tenminste een beetje me autos tunen zonder al teveel moeite te doen.quote:Op maandag 13 juni 2005 19:34 schreef twi het volgende:
't Is toch niet zo moeilijk om een ton of 3 bij elkaar te racen zodoende een auto in elke klasse te upgraden naar het eerste level? Downgrade je Audi naar A1, dat is dan al gelijk de eerste. Nou, D1 is moeilijker om te maken omdat je daar haast niks aan mag doen. C1 idem dito. Heb je nog een B en een S nodig, waarvan alleen die laatste aardig duur kan worden. Je hebt dan weinig keuze, maar dat is dan jammerIk gai nderdaad niet met een stock-bak racen voor anderen die alleen MP willen racen als ik (nofi trouwens) niet te beroerd ben om wel de SP te doen.
Dan spreek je toch af dat je in dezelfde klasse zit. Zeg maar klasse A, dan zorg je dat je een A1 auto hebt.quote:Op maandag 13 juni 2005 23:11 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Die SP is saai als de pleuris ik vind er echt geen reet aan, ben blij dat die yetta cheat er nog in zit dan kan ik tenminste een beetje me autos tunen zonder al teveel moeite te doen.
multieplayer is dus wel lachuh maar niet als ik helemaal geen kans heb, ookal is iemand 10 keer zo goed als mij en hij wint dat vind ik niet erg, maar ik moet niet bij de start 4 autos weg zien trekken en niet meer terug zien, daar is niks aan
dat gebeurd ook wel,quote:Op maandag 13 juni 2005 23:15 schreef piet_pelle het volgende:
[..]
Dan spreek je toch af dat je in dezelfde klasse zit. Zeg maar klasse A, dan zorg je dat je een A1 auto hebt.
Micheal Jackson trial was belangrijkerquote:Op maandag 13 juni 2005 23:19 schreef rockstah het volgende:
Ja joh jezus, ik doe al 2 dagen non stop singleplayer. Is er vanavond alwéér niemand online?
Welk gedeelte van "zelf een auto naar A1 tunen" begrijp je niet dan?quote:Op maandag 13 juni 2005 23:35 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
dat gebeurd ook wel,
aleen het verschil tussen een a1 stock en een a1 zelf gemaakte bak is erg groot
Sorry GTA.quote:Op maandag 13 juni 2005 23:19 schreef rockstah het volgende:
Ja joh jezus, ik doe al 2 dagen non stop singleplayer. Is er vanavond alwéér niemand online?
Hoezo dat? Ik vind het leuke auto's hoor.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 11:04 schreef twi het volgende:
Het is ook wel leuk hoor, als je races van 3-5 rondjes doet. Maar op een gegeven moment moet je in elke klasse 6 races van 10-12 rondjes gaan doen en dat levert gewoon te weinig op, aangezien je toch geen fluit met die GT's doet online.
Daar gaat mijn hoop.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 13:37 schreef twi het volgende:
Ik heb vandaag het stuur van FOK! mogen ontvangen, en hoewel dat ding multiconsole is, lijkt hij wel erg op de PS2 gericht. De knoppenlayout is vrij onpraktisch, en de stickers voor de Xbox ontbreken. Op zich is het wel een lekker stuurtje qua bouw, maar ik kan met mijn opstelling niet echt lekker achter m'n TV zitten met dat ding op schoot. Bovendien is de setup van het gaspedaal wat raar. Wanneer je het gaspedaal indrukt, schakelt 'ie ook opRaar, aangezien de instellingen wel goed lijken in 't menu.
Ik blijf dus gewoon met m'n controller rijden, en zal vragen of m'n zwager 't stuurtje wil hebben. Helaas jongens
Omdat het leuker is om met je eigen auto's te racen, in plaats van die standaard bakken waar je helemaal niks aan kunt veranderen. Ik rij echt 20 keer liever in een brakke S-klasse auto dan in een GT/GTS/P. Met uitzondering van de Volvo S40, want dat vind ik echt een superauto. De leukste uit het spel.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 14:51 schreef rockstah het volgende:
[..]
Hoezo dat? Ik vind het leuke auto's hoor.
EIGEN bestickering?quote:
Dus jij weigert in auto's te rijden die niet door jezelf bestickerd zijnquote:Op dinsdag 14 juni 2005 19:49 schreef twi het volgende:
[..]
EIGEN bestickering?
Ik snap dat sommigen niet de creatieve geest hebben om zelf auto's te maken en ze liever van een ander overkopen, maar er zijn mensen die juist het maken van een eigen auto met eigen decals en met deze unieke auto tegen anderen te racen. In plaats van een deelnemersveld vol "stock" P1's.
Ben wel bezig met die serie races om alles op goud te doen, dit zijn er maar 2.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 23:29 schreef rockstah het volgende:
Eindelijk uitgespeeld, niet 100% maar 99.3%, want het spel telt alleen de races waar je derde of hoger geworden bent mee, maar dan zou ik dus een aantal championship series helemaal overnieuw moeten doen. Daar heb ik geen trek in. heb nu iniedergeval alle auto's die er te verdienen zijn.
Zal je toch iets brons hebben staan, ik had het ook ergens.. ik debk waarom heb ik die clio nog niet dan... stond er ook nog iets op brons.quote:Op maandag 27 juni 2005 16:16 schreef gijsje79 het volgende:
Heb hem nu ook uit.
Hij geeft alleen aan dat ik op 99,7% zit.
Alles is op goud en de timetrials zijn gedaan.
Moet dan nog 1 arcade race en dat is 2 ronden over de Nurburgring.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |