Nee, dat is helemaal waar hoor. En uit eten gaan is ook niet altijd duur (zeker bij ons 'vaste' restaurantje, we waren gisteren voor twee pannenkoeken en twee drankjes nog geen vijftien euro kwijt)! Maar we houden er allebei van en hebben het een hele poos niet aangedurfd, dus vandaarquote:Op zondag 5 juni 2005 11:47 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Ja, dat klopt maar je hoeft niet altijd iets duurs te doen om toch te genieten!
Ja maar als het dan weer kan waarder je het meer.quote:Op zondag 5 juni 2005 12:15 schreef miss_dynastie het volgende:
Maar we houden er allebei van en hebben het een hele poos niet aangedurfd, dus vandaar
En weer nuchter?quote:
Wat had je op?quote:
Dus ik moet niet vragen aan jou welke wijn het precies was?quote:Op zondag 5 juni 2005 12:40 schreef MissyMirjaM het volgende:
dit was een zoete witte. ik vind zoete wite wijn erg lekker, maar laatst had ik rood geproefd, en dievond ik ook wel lekker
heb verder nietzoveel verstandvan wijn hoor
Oke, maar hij smaakte goed dus!!quote:
Waar gebruik jij ze dan voor?quote:Op zondag 5 juni 2005 12:58 schreef Chielus het volgende:
ik ken ze wel, ik koop ze wel eens op de markt, kweet alleen niet hoe ze heten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |