Weet niet wanneer het stopt. Zullen nog wel meerdere seizoenen komen.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 14:15 schreef Nory het volgende:
[..]
Hmm, wanneer stopt Lost dan? Of komen er nog tig andere seizoenen??
Ik kan een beetje Spaans en wilde het dus gaan lezen, maar dit is volgens mij Portugees. Geen Spaans in ieder geval... Misschien werkt met de kennis dat Babel Fish ofzo beter?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 18:27 schreef Aryan_S het volgende:
Er was laatst een nieuwsbericht waarin werd verteld dat Lost nog 6 jaar zal doorgaan...
gevonden:
http://www.omelete.com.br/tv/news/base_para_news.asp?artigo=12111
Het is in het spaans en het staat in dit stukje:
Todos ficamos surpresos, mas eles nos explicaram que apesar de ainda não saberem exatamente tudo o que vai acontecer, já têm criados os começos e finais de temporadas para os próximos seis anos. Mas quando os dois primeiros capítulos foram um sucesso, eles mudaram de idéia e já sabem como deixar a série no ar por até oito anos", comentou Perrineau.
Altavista Babel Fish Vertalen werk niet echt perfect dus je moet maar iets anders er vinden om het te vertalen
quote:Op dinsdag 26 juli 2005 20:05 schreef Foeske het volgende:
[..]
Ik kan een beetje Spaans en wilde het dus gaan lezen, maar dit is volgens mij Portugees. Geen Spaans in ieder geval... Misschien werkt met de kennis dat Babel Fish ofzo beter?
quote:All we are surpresos, but they in had still explained them that although not to know everything accurately what she goes to happen, already have created the starts and ends of seasons for next the six years. But when the two first chapters had been a success, them they had moved of idea and already they know as to leave the series in air for up to eight years ", Perrineau commented.
Zouden ze dan nog steeds zo goed geschoren zijn en zou jack zijn haar nog steeds zo kort zijn...?quote:All we are surpresos, but they in had still explained them that although not to know everything accurately what she goes to happen, already have created the starts and ends of seasons for next the six years. But when the two first chapters had been a success, them they had moved of idea and already they know as to leave the series in air for up to eight years ", Perrineau commented.
Het is niet echt een spoiler ofzo, je kunt hem ook wel lezen als je nog niet bij aflevering 19 bent. Maar voor degenen die het perse niet willen, even in spoilertags.quote:Zouden ze dan nog steeds zo goed geschoren zijn en zou jack zijn haar nog steeds zo kort zijn...?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het verhaal hoeft niet zo te lopen dat ze daar echt 6 jaar zitten, bij de NL afleveringen zitten ze nu ook maar enkele weken op het eiland. Verder kunnen ze het zo spannend maken als ze willen, dat is juist een sterk punt van deze serie: meer overlevenden, een nieuwe vliegtuig die neerstort, nog meer wezens, nog meer verdachte plekken op het eiland, personages die doodgaan, aliens die komen enz. ze kunnen zoveel kanten op en de spanning zal er wel blijven, misschien wordt het een beetje meer voorspelbaar, want hoelanger een serie doorgaat, hoe minder nieuw het wordt en dus meer voorspelbaar.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 18:33 schreef __Saviour__ het volgende:
6 jaar? Wel damn!
Dan moeten ze het verhaal wel heel vaag gaan houden, om het zo lang te kunnen uithouden. Dat lijkt me eigenlijk maar niks. Lost is erg spannend, maar dat kunnen ze maar maximaal een seizoen of 2 volhouden.
Ik ben gaan downloaden vanaf alf13, dus volgens mij was 12 de laatste, afl 13 heet; Hearts & Mindsquote:Op dinsdag 26 juli 2005 22:09 schreef Dandilion het volgende:
weet iemand welke afl de laatste was die net 5 uitzond?
bron: http://net5.sbs.nlquote:Nieuwe spannende afleveringen
Lost begint weer op 2 september en zal wekelijks te zien zijn op NET 5. De eerste twee afleveringen zijn herhalingen, daarna volgen nieuwe afleveringen.
Vrijdag 2 september: Whatever the Case May Be
da's mooiquote:Op donderdag 25 augustus 2005 21:44 schreef Laniboekje het volgende:
Wo0t! De vrijdagavond wordt weer Lost-avond! =D
![]()
Lezen is ook een vak apart hequote:Op vrijdag 26 augustus 2005 09:44 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
da's mooi
vanaf wanneer is het weer?
quote:Op woensdag 24 augustus 2005 17:45 schreef SlimShady het volgende:
Nieuwe spannende afleveringen
Lost begint weer op 2 september en zal wekelijks te zien zijn op NET 5. De eerste twee afleveringen zijn herhalingen, daarna volgen nieuwe afleveringen.
Vrijdag 2 september: Whatever the Case May Be
bron: http://net5.sbs.nl
quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 10:20 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Lezen is ook een vak apart he
[..]
weet je mischien waneer die in nederland te koop is?quote:Op donderdag 25 augustus 2005 07:28 schreef Strolie75 het volgende:
Waarom nu eerst weer 2 herhalingen.
6-9 komt seizoen 1 trouwens op DVD uit in de V.S.
[afbeelding]
wanneer , niet waarquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:09 schreef Nory het volgende:
Misschien bij de Free Record Shop, Gamedemon? Of mediamarkt..
Bedankt voor de waarschuwingquote:Op woensdag 31 augustus 2005 19:35 schreef Oxymoron het volgende:
Ik heb een DVD gekregen bij de Veronica gids. Die heb ik vandaag gekeken, het is een soort samenvatting van de afleveringen van Lost.
Alleen ze gaan dan wel al een stuk verder dan de uitzendingen. Dus sommige dingen zijn al verklapt. Als je dat dus niet wilt, kun je die DVD beter niet kijken.
Toch niet Hooligans? (Met Elijah Wood)quote:Op woensdag 31 augustus 2005 23:03 schreef robertvt het volgende:
... en een of andere voetbal film.
Zoek jij eens het verschil op tussen de woorden mits en tenzij.quote:Op donderdag 1 september 2005 08:52 schreef wolfrolf het volgende:
nog even veur den duidenlijkheid mensen, als je Lost op NET5 volgt, KIJK DAN DE DVD BIJ HET VERONICA BLAD NIET, mits je gespoiled wil worden.
Maar met datzelfde doel geven ze hier die dvd toch cadeau? Ik vind het een geweldige actie, marketingtechnisch gezien. Hier kunnen ze inderdaad een hoop extra kijkers mee trekken...quote:Op donderdag 1 september 2005 08:52 schreef wolfrolf het volgende:
Deze specials van DH en Lost werden in Amerika 4 afleveringen voor de einde van de seizoenen uitgezonden als zijnde een samenvatting zodat er nog meer nieuwe kijkers konden instappen.
Gruwelijk kneuzige actie van die enorme clowns bij SBS.
quote:Op donderdag 1 september 2005 10:50 schreef OnaNia het volgende:
[..]
Zoek jij eens het verschil op tussen de woorden mits en tenzij.
Dat is ook zo, maar dan in zodanig veel dat er complete verhaallijnen worden verteld die nog niet eens hebben plaats gevonden.quote:Op donderdag 1 september 2005 11:15 schreef Foeske het volgende:
En voor zover ik kon lezen op de site van Veronica Magazine was er aangegeven dat er nieuw materiaal op stond, dat hier nog niet uitgezonden was...
Serieus? Waar staat dat?quote:Op vrijdag 2 september 2005 20:18 schreef __Saviour__ het volgende:
De 2 laatste afleveringen die al uitgezonden zijn, worden eerst herhaald.
quote:Op vrijdag 2 september 2005 20:20 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Owww, het begint weer.Maar goed dat dit topic er is, anders had ik het gemist.
En die laatste twee afleveringen had ik gemist, komt dat ff goed uit!
Gewoon op net5.nlquote:
quote:Spanning op de vrijdagavond
Lost
'Lost' is terug op NET 5! Eerst twee eerder uitgezonden afleveringen om de spanning op te bouwen, daarna komen nieuwe afleveringen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |