Natuurlijke harmoniequote:Op zondag 29 mei 2005 21:25 schreef schatje het volgende:
Een beeld dat mij is bijgebleven van mijn bezoek aan China is een meisje dat aan het poepen was en een hond die vervolgens de drol op at.
Ja idd wij hebben die vervelende Artquote:Op zondag 29 mei 2005 21:34 schreef VoreG het volgende:
Roos vertelt te weinig
Nee man PE moet in Azië blijvenquote:Op zondag 29 mei 2005 21:38 schreef VoreG het volgende:
De volgende zal wel in Afrika of in Zuid-Amerika komen
die file regelen was wel goed!quote:Op zondag 29 mei 2005 21:42 schreef Tom_Tom- het volgende:
En die vervelende Manja zat er weer te doen alsof ze de koningin van heel PE was enzo. Bah.
Ze zijn al bijna door heel Azië geweest, of ze moet door Japan gaan racenquote:
Afrika lijkt me niks. Als je dat zag bij The Trip, toch best onheilspellend enzo.quote:Op zondag 29 mei 2005 21:44 schreef VoreG het volgende:
Afrika en Zuid-Amerika zijn helemaal on ontdekt
dat is wel uitgezonden in de reguliere uitzendingquote:Op zondag 29 mei 2005 20:49 schreef MrX1982 het volgende:
Ja beetje vreemd wat was dat ongeluk nou?
Elke week hoopte ik weer dat het ongeluk zou komen maar is nooit uitgezonden. Beetje lekker gemaakt met een dooie mus![]()
wanneer dan? en wie zaten erin??quote:Op zondag 29 mei 2005 21:46 schreef alwaysthebest het volgende:
[..]
dat is wel uitgezonden in de reguliere uitzending
die met dat rode busje bedoel je toch?
Noord-Amerika kan niet want dan ken je de taal gewoon voor 100% is te makkelijk.quote:Op zondag 29 mei 2005 21:45 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Afrika lijkt me niks. Als je dat zag bij The Trip, toch best onheilspellend enzo.
die tweeling. Dat meiske was toen helemaal over de zeik. Dat was het toch?quote:
Yep, ik zag 'm ook.quote:Op zondag 29 mei 2005 21:43 schreef 2Drix het volgende:
[..]
je zag em heel even achter iemand zitten....hij was aan het bellen ofzo
Dat was een botsing met een vrachtwagen volgens mij. De botsing met dat busje heb ik niet gezien.quote:Op zondag 29 mei 2005 21:46 schreef alwaysthebest het volgende:
dat is wel uitgezonden in de reguliere uitzending
die met dat rode busje bedoel je toch?
Waar vind je Belgen en Nederlanders die geen woord Engels kennenquote:Op zondag 29 mei 2005 21:49 schreef Nory het volgende:
Je kunt zoveel bedenken. Je kunt het wel in Amerika doen, dan moeten ze gewoon ervoor zorgen dat ze iets verzinnen waardoor het ook een lastig wordt om door het land te reizen.
Lift we reizen wit joe plies!quote:Op zondag 29 mei 2005 21:50 schreef GHans7 het volgende:
[..]
Waar vind je Belgen en Nederlanders die geen woord Engels kennen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |