Bijna onmogelijke in Brussel, tenzij je naar één van de buitenwijken gaat en daar op goed geluk een restaurantje binnenstapt. Er zijn wel wat goedkope (Noord-)Afrikaanse restaurants te vinden, in de wijken ten noorden en westen van het centrum en ook één nabij de beurs.
Vermijdt in ieder geval de Beenhouwerstraat, waar je in één van de vele toeristische restaurants ongetwijfeld een speciale aanbieding krijgt van de baas, maar je alsnog te weinig voor te veel geld krijgt. Een aanrader is de buurt rond de Vismarkt, er zat daar ook een restaurantje waar je typische Vlaamse kost kon krijgen.
Meer info:
http://www.opbrussel.be/Stadsgids/Uit/BDWRestos01.aspen er is ook al een topic over Brussel, waar je beter verder kan gaan:
http://forum.fok.nl/topic/53501[ Bericht 2% gewijzigd door DutchTrain op 22-05-2005 20:22:12 (centraal topic toegevoegd) ]