Ja erg hequote:Op zaterdag 11 november 2006 13:48 schreef CherryLips het volgende:
50 minuten.
The Feeling traden ook nog geen uur op.
Infadelsquote:Op zaterdag 11 november 2006 16:35 schreef Leonos het volgende:
Uurtje infadels ben je er ook aardig aan
Wat compleet offtopic is![]()
En ik tel maar 7 albumtracks... Ik zou verwachten van een band die nog maar 1 cd uitheeft dat die vrijwel de hele cd ook zou spelen. Maar goed, er zijn maar 4 nummers écht goed van het album en die spelen ze in ieder geval welquote:
Oh ja ze staan in Utrecht vanavondquote:Op zaterdag 11 november 2006 17:45 schreef CherryLips het volgende:
Zo, pizza naar binnen schuiven en dan naar Tivoli.
Microfoonstandaard viel om...quote:Op zondag 12 november 2006 00:30 schreef CherryLips het volgende:
Pigeon Detectives waren ook tof, ik weet alleen niet wat er aan het eind gebeurde maar volgens mij ging er iets niet helemaal goed.
oh ok, maar die gozer was ook ineens van het podium, het leek wel alsof hij een rolberoerte had ofzo vanaf de plek waar ik stondquote:
"I bet you say that to all the girls" - dat deden ze vanavond ook namelijk.quote:Op zondag 12 november 2006 00:28 schreef soul114 het volgende:
Setlist komt redelijk overeen met die hierboven, na na en every day andersom waren omgedraaid.
Een na laatste song hadden ze het erover dat het een nr was die voor het eerst gespeeld werd.
En dat deden ze vanavond ook.quote:
Mijn foto'tjes van Tivoli:quote:Op zondag 12 november 2006 12:14 schreef Pink_Floyd het volgende:
Iemand nog goede foto's trouwens?
dat was de toegift, die staat niet op die playlist hierboven blijkbaarquote:Op maandag 13 november 2006 12:19 schreef MaJo het volgende:
Ik zie trouwens dat de setlist niet compleet is, ze speelden dus ook nog dat nieuwe liedje en Oh My God. Wat dus betekend dat wij een nummer meer gehoord hebben (Saturday Night)
Saturday Night hebben ze ook gedaan in Utrecht, was ik even vergeten. Setlist is precies hetzelfde, alleen was misschien het ene laatste nummer [1e van encore/voor oh my god] anders. In Utrecht was dat een nieuw nummer die ze voor het eerst zeiden te doen (I can do it without you ??).quote:Op maandag 13 november 2006 12:19 schreef MaJo het volgende:
Ik zie trouwens dat de setlist niet compleet is, ze speelden dus ook nog dat nieuwe liedje en Oh My God. Wat dus betekend dat wij een nummer meer gehoord hebben (Saturday Night)
gister productmanager van universal gesproken, en zoals ik verwachtte eind februari, exacte datum nog niet bekend.quote:Op maandag 13 november 2006 12:37 schreef CherryLips het volgende:
[..]
dat was de toegift, die staat niet op die playlist hierboven blijkbaar.
wanneer komt de nieuwe cd eigenlijk, is daar al nieuws over?
Same in Amsterdam. Is dus een lulverhaaltje, ik zag ook allemaal fans meezingenquote:Op maandag 13 november 2006 12:39 schreef soul114 het volgende:
[..]
Saturday Night hebben ze ook gedaan in Utrecht, was ik even vergeten. Setlist is precies hetzelfde, alleen was misschien het ene laatste nummer [1e van encore/voor oh my god] anders. In Utrecht was dat een nieuw nummer die ze voor het eerst zeiden te doen (I can do it without you ??).
Toffe foto's hierboven.
Toolhead waar stond jij precies dan..
Volgens mij staan de toegiften wel op mijn setlistquote:Op maandag 13 november 2006 12:37 schreef CherryLips het volgende:
[..]
dat was de toegift, die staat niet op die playlist hierboven blijkbaar.
wanneer komt de nieuwe cd eigenlijk, is daar al nieuws over?
Weet ik zo net nog niet, het nummer dat ze in Utrecht speelde is zeker niet dezelfde als die van gister.quote:Op maandag 13 november 2006 14:07 schreef MaJo het volgende:
[..]
Same in Amsterdam. Is dus een lulverhaaltje, ik zag ook allemaal fans meezingen
Op setlist van Amsterdam met encore stond TBA voor de nieuwe track.quote:Op maandag 13 november 2006 14:19 schreef punkr1 het volgende:
ja er zijn inderdaad verschillende setlisten, met en zonder encore erop
Ik zat dat ook al te denken dat mensen het gewoon probeerde mee te zingenquote:Op maandag 13 november 2006 14:18 schreef soul114 het volgende:
[..]
Weet ik zo net nog niet, het nummer dat ze in Utrecht speelde is zeker niet dezelfde als die van gister.
Kan zijn dat ze een van de twee nummers stiekem in Parijs en/of Antwerpen al gedaan hebben en dat ze meezingers hem daarvan kende (of ze deden netalsof dat ze het kende)...
in utrecht stond er Highroyds maar dat was hem zeker nietquote:Op maandag 13 november 2006 14:24 schreef soul114 het volgende:
[..]
Op setlist van Amsterdam met encore stond TBA voor de nieuwe track.
als ik mijn stukje er aan plak is het waarschijnlijk wel allemaal wat duidelijkerquote:Op maandag 13 november 2006 14:08 schreef MaJo het volgende:
[..]
Volgens mij staan de toegiften wel op mijn setlistZal het later even opzoeken. Alleen jammer dat ie gescheurd is, kan alleen de eerste paar letters lezen
Hey, jij ook hierquote:Op maandag 13 november 2006 11:43 schreef toolhead het volgende:
Ik was ook in Tivoli, ben Pipermaru ook nog tegengekomen.![]()
quote:Op maandag 13 november 2006 13:23 schreef punkr1 het volgende:
PiperMaru, was jij dat met 3VOOR12/Utrecht shirt?
yep, ik fotografeerde inderdaad. ook bij pipettesquote:Op maandag 13 november 2006 15:42 schreef PiperMaru het volgende:
[..]
![]()
En jij was een van de mensen met de kaiserchiefs.nl shirts? Volgens mij heb ik je vaker zien fotograferen bij concerten (pipettes @ effenaar?).
was jij diegene die even doodleuk die plectrums van het podium pakte?quote:Op maandag 13 november 2006 18:21 schreef punkr1 het volgende:
[..]
yep, ik fotografeerde inderdaad. ook bij pipettes![]()
een jongen klom over het hek heen en pakte doodleuk 2 plectrums. Een jongen met een kaiserchiefs.nl shirt aanquote:Op maandag 13 november 2006 20:27 schreef punkr1 het volgende:
nee. dat was een setlist en dat was ik ook niet maar een vriendin van me
Melkwegquote:Op vrijdag 17 november 2006 09:18 schreef punkr1 het volgende:
lol, in amsterdam of utrecht?
Ik vond juist Kaiser Chiefs erg goed op een festival. Bij bijvoorbeeld Panic @ The Disco in Paradiso kende het hele publiek de cd van voor naar achter. Dus iedereen gaat uit z'n dak en zingt mee.quote:Op maandag 13 november 2006 13:00 schreef Babbelzz het volgende:
melkweg was leuk. Ik vind de kaiser Chiefs in een kleine zaal fijner dan op een festival. komt in zaal stuk beter over!
* Goover Vrijft zijn ogen even goed uit en quote:quote:
Sorry..quote:KAISER CHIEFS
Kaiser Chiefs Album 2
EUR 11.99
release-/verzenddatum:
Monday 19 Feb![]()
Over een dagje kunnen we miss al een beetje voorproeven op hun vernieuwde site: http://www.kaiserchiefs.co.uk/quote:
Helemaal mee eensquote:Op woensdag 3 januari 2007 13:34 schreef JeroenV het volgende:
Ben ook super benieuwd. Hoop op een wat stabieler album dan Employment. Daar vond ik een paar zwakkere nummers op zitten en een paar toppers.
Je noemt inderdaad de goede nummers, alleen Na na na na naaa vind ik ook niet echt super. Saturday night en What did I ever gave you vind ik beter.quote:Op woensdag 3 januari 2007 14:08 schreef MaJo het volgende:
[..]
Helemaal mee eensOp Everyday I love you less and less, I predict a riot, Na na na na naaa en Oh my God na vind ik Employment een erg zwak album...
I was born to be a dancer, mijn favoriet.quote:Op woensdag 3 januari 2007 14:08 schreef MaJo het volgende:
[..]
Helemaal mee eensOp Everyday I love you less and less, I predict a riot, Na na na na naaa en Oh my God na vind ik Employment een erg zwak album...
Vorige week al besteldquote:Op zondag 7 januari 2007 00:24 schreef politrix het volgende:
De nieuwe CD is te bestellen als pre-order op CD-WOW. Daar is ook de tracklisting te zien. De hoes zou de release versie kunnen zijn of een tijdelijk CD WOW dingetje.
http://http://www10.cd-wow.nl/detail_results.php?product_code=1848037
Hoe bedoel je anders?quote:Op zondag 7 januari 2007 15:19 schreef Thomas.... het volgende:
Ah een nieuwe album. Ben benieuwd wat ze er van gaan maken. Ik denk zelf dat het wel wat anders word dan hun eerste album.
Leukquote:Op maandag 8 januari 2007 11:00 schreef Breuls het volgende:
Nieuwe single, Ruby, gaat straks 'officieel' in premiere op Radio 1: http://www.kaiserchiefs.co.uk/txp/index.php?id=273
Laat ons weten of het wat was!quote:Op maandag 8 januari 2007 11:13 schreef Breuls het volgende:
Nee, nog niet. Het programma is net begonnen en Jo heef het toevallig ook net gemeld.
Als je oordopjes op je PC hebt: http://www.bbc.co.uk/radio1/quote:Op maandag 8 januari 2007 11:14 schreef Goover het volgende:
[..]
Leuk
Kan op werk alleen niet echt luisteren denk ik...
Nee heb geen oordopjes, wel speakertjes... maar er staat al een radiotje aan hier. Zo niet, dan heb ik meestal 3fm aan sraan. Ken eigenlijk heel BBC Radio 1 niet. Behalve van de cover cdtjes.quote:Op maandag 8 januari 2007 11:22 schreef Breuls het volgende:
[..]
Als je oordopjes op je PC hebt: http://www.bbc.co.uk/radio1/
Hij komt idd zo.
Goede zender hoor, luister er eigenlijk veel te weinig naar. Maar heb al best wat bands ontdekt door die zender.quote:Op maandag 8 januari 2007 11:40 schreef Goover het volgende:
Ken eigenlijk heel BBC Radio 1 niet. Behalve van de cover cdtjes.
Ik heb net geprobeerd te luisteren, maar dat kan alleen met real playerquote:Op maandag 8 januari 2007 11:42 schreef Breuls het volgende:
Het is zegmaar de Britse 3FM, namelijk de popzender van de publieken. Goeie zender hoor, erg Brits gericht natuurlijk qua muziek, erg actueel en veel aandacht voor nieuwe muziek.
Ik heb ze op PP en in de HMH gezien, zou dus weer zo kunnen zijn. Ik wil ze na de release van het nieuwe album ook best nog eens zienquote:Op maandag 8 januari 2007 11:46 schreef morgane het volgende:
zouden de Chiefs na de release van hun album een clubtour of een festivaltour doen? of allebei? ik wil ze wel graag weer zien![]()
En ik zo min mogelijkquote:Op maandag 8 januari 2007 11:53 schreef Breuls het volgende:
Ja, BBC doet alles met Real.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |